Filtruoti pagal

Kategorijos

Kategorijos

Gamintojas

Gamintojas

Left Banner

Left Banner

Mechaninio valymo filtrai

Mechaninio valymo filtrai - pirminis vandens filtravimas. Tyras vanduo!
 • USTM

  Mechaniniai filtrai USTM – tai švarus vanduo už prieinamą kainą! 

  USTM mechaniniai filtrai skirti pirminiam vandens valymo etapui. Šie filtrai montuojami tiek butų, tiek individulių namų magistraliniame vandentiekyje ir sulaiko vandenyje esančias kietąsias daleles – smėlį, rūdis, bei kitus teršalus. Priklausomai nuo naudojamų filtravimo kasečių, jie pašalina iš vandens daleles nuo 1 iki 50 mikronų. Naudojant šiuos filtrus, mes apsaugome vandentiekio sistemą bei joje sumontuotą įrangą nuo abrazyvinių dalelių ir prailginame eksploatacijos laiką. Priklausomai nuo vandens kokybės, USTM filtrai gali būti naudojami kaip pagrindiniai vandens filtravimo įrenginiai, arba kaip pirminiai filtrai ruošiant vandenį nugeležinimo, minkštinimo ar atbulinio osmoso filtravimo sistemoms.
  USTM mechaniniai filtrai atitinka ES reglamentus ir standartus keliamus vandens filtravimo įrangai bei turi tai patvirtinančius sertifikatus.

  Gamintojo puslapis: www.ustm.pl

 • Cintropur
 • Honeywell

  Mechaniniai filtrai Honeywell – tai novatoriški sprendimai, gerinantys vandens kokybę!

  Honeywell mechaniniai filtrai – tai praplaunami filtrai skirti dumblo, smėlio, rūdžių pašalinimui iš vartojamo vandens. Priklausomai nuo filtro modelio jie sulaiko ir pašalina iš vandens kietąsias daleles nuo 20 iki 500 mikronų. Šie filtrai apsaugo nuo kietųjų ir abrazyvinių dalelių visą vandentiekio sistemą ir joje naudojamą įrangą, taip pat paruošia vandenį kitiems filtravimo etapams. 
  Praplaunami Honeywell filtrai išvalomi labai paprastai, atsukant išleidimo ventilį, esantį filtro apačioje. Teršalai kartu su pratekančiu vandeniu pašalinami iš filtro. Filtro praplovimą rekomenduojama atlikti kas 10-20 dienų, bet esant vandenyje dideliam teršalų kiekiui, praplovimą tikslinga atlikti dažniau. Honeywell filtrai atitinka griežtus Europos Sąjungoje galiojančius standartus vandens filtravimo įrangai, bei DIN/DVGW reikalavimus. Šie filtrai yra kompaktiškų gabaritų, todėl juos puikiausiai galima montuoti ir eksploatuoti nedidelėse erdvėse.    

 • Automatiniai CLACK

  Automatiniai mechaninio valymo filtrai su Clack valdymo vožtuvu 

  Automatiniai mechaninio valymo filtrai CLACK skirti filtruoti stipriai užterštą vandenį netirpiomis kietomis dalelėmis – smėliu, moliu, rūdimis ar kitomis netirpiomis priemaišomis. Užterštas vanduo paprastai nebūna skaidrus, todėl naudojant šiuos filtrus vanduo tampa skaidresniu,  pagerėja jo skonis. Išvalytas mechaniniu filtru vanduo yra paruošiamas kitiems filtravimo etapams, kuriuose pašalinami ištirpę elementai taip pat įvairūs organiniai junginiai ir teršalai. Automatiniai mechaninio valymo filtrai turi vožtuvus, kurie valdo filtro regeneraciją, kitaip vadinamą prasiplovimu. Priklausomai nuo pasirinkto vožtuvo tipo, regeneracija gali vykti pagal nustatytą laiko intervalą arba sunaudotą vandens kiekį. Šie dydžiai užprogramuojami valdymo vožtuve ir prasiplovimo procesas vyksta automatiškai jo nereikia papildomai kontroliuoti. Montuojant šio tipo filtrus būtina įrengti nuvedimą į kanalizaciją, prasiplovimo nuotekų šalinimui. Įrangą būtina prijungti prie elektros tinklo, kad galėtų funkcionuoti valdymo vožtuvas CLACK.

  Gamintojo puslapis: www.clackcorp.com 

Aktyvūs filtrai