Left Banner

Left Banner

Kostrzewa Mini Bio

Kostrzewa Mini Bio Kompaktiški gabaritai Pristatome NEMOKAMAI!

Aktyvūs filtrai

Kostrzewa Mini Bio modernūs, kompaktiški ir labai patogūs granuliniai katilai!

Kostrzewa Mini Bio tai naujas katilų gamintojų sprendimas vartotojams šildymui naudojantiems biokurą. Šių katilų kurenimui naudojamos 6-8 mm medzio granules, taip pat grūdai. Kadangi šis biokuras degdamas į atmosferą išmeta nedidelius išmetamųjų dujų bei kietųjų dalelių kiekius, šie Kostrzewa granuliniai katilai atitinka griežtus Europos Sąjungos standarto EN 303-5 reikalavimus ir priskiriami 5 klasei. Mini Bio – tai geriausias sprendimas, kai riboja katilinės plotas. Šio modelio katilais galima apšildyti patalpas nuo 50 miki 300 m2.  

Granulinis katilas Mini Bio susideda iš 4 pagrindinių elementų:

1. Šilumokaičio
2. Degiklio
3. Valdiklio

4. Kuro konteinerio

Trumpai apžvelgsime paminėtas šių katilų dalis:

1. Šilumokaitis – pagamintas iš specialaus katilinio 4-5 mm plieno. Plieno markė P265GH. Dėka naudojamų 3xT konsepcijos (time, turbular, temperature) šilumokaitis yra nedidelių gabaritų, bet aukšto efektyvumo. Šilumokaičio forma – vamzdinis.
2. Valdiklis – Platinum Bio mikroprocesorinis valdiklis komplektuojamas su Mini Bio katilais. Jis pagal nustatytus parametrus valdo ne tik granulinio katilo darbą bet visą šildymo sistemą, įskaitant karšto vandens ruošimą. Katilo orapūtės darbo režimas reguliuojamas įdiegta Fuzzy Logic II moduliacija. Šie valdikliai skirti vartotojams, vertinantiems paprastą aptarnavimą bei nesudėtingą katilo valdymą ir darbo režimų nustatymą.  
3. Degiklis – tai vienas svarbiausių katilo mazgų, nuo kurio konstrukcijos ir darbo, priklauso katilo darbo efektyvumas, kuro bei elektros energijos sąnaudos. Mini Bio katilai komplektuojami su Platinum BIO4 degikliu, pritaikytu deginti 6-8 mm medienos granules bei grūdus. Degiklis pagamintas iš karščiui atsparaus plieno, markė H25N20S2, kurio sąvybės nepakinta net iki 1150 °C. Degiklyje BIO4 įdiegta Fuzzy Logic II moduliacija leidžia sutaupyti elektros energijos ir sumažinti sunaudojamo kuro sąnaudas net iki 20%. Kalbant apie Platinum BIO4 degiklį reikia pažymėti, kad turi fotoelementą leidžiantį kontroliuoti liepsną. Pasižymi maža šilumine inercija paleidimo ir sustojimo metu, turi darbo temperatūros kontrolę, užtikrinančią aukščiausio lygio saugumą. Degiklyje įdiegta funkcija AUTOSTART, išsauganti paskutinius nustatymus, dingus elektros energijai. 3 kuro užkūrimo fazės pilnai apsaugo katilą nuo dujų sprogimo, degiklio užkūrimo metu. Degiklyje įdiegta automatinė išsivalymo funkcija, pašalinanti nuosėdas nuo degiklio grotelių. Šie degikliai suskirsto orą į pirminį ir antrinį taip sumažindami išmetamų CO dujų kiekį.
4. Kuro konteineris sumontuotas ant katilo šilumokaičio. Tokia konstrukcija suteikia katilui kompaktiškumo. Konteineris turi vandens apsaugą, saugančią kuro bunkerį nuo galimo užsidegimo. Šių modelių katiluose montuojami 230 L kuro konteineriai. 

Granuliniai katilai Kostrzewa Mini Bio gaminami šių galingumų:

          10 kW

          20 kW

Renkantis granulinį katilą savo šildymo sistemai ir turint ribotą biudžetą, galima šildymo įrangos parduotuvėse paieškoti granuliniai katilai akcija arba pasitarus su profesionalais pirkti katilai internetu. Ektroninės parduotuvės Tvarus katilas specialistai visada Jums padės sutaupyti ir išsirinkti iš gausios pasiūlos patį geriausią variantą. Jūsų namai bus jaukūs ir šilti net ir speiguotą žiemą. 

 
cookie Slapukų sutikimas