Left Banner

Left Banner

Granuliniai katilai

Granuliniai Katilai - Granuliniai Katilai Internetu | Tvarus Katilas

Aktyvūs filtrai

Universalūs granuliniai katilai norintiems komforto namuose

Namų šildymas granulėmis yra komfortiškas ir gana populiarus pastatų šildymo būdas, o katilų priežiūra nėra sudėtinga. Granulinis katilas yra taupi ir tuo pačiu ekologiška Jūsų namo, kotedžo ar įstaigos šildymo įranga. Jame galima kūrenti įvairių rūšių biomasės granules:
 • Medienos granules;
 • Anglies granules;
 • Šiaudų granules.
 • Grūdų išvalas.
Pigus granuliniai katilai yra automatizuoti, tai reiškia, kad katilas gali veikti tam tikrą laiką be priežiūros. Tai gali siekti nuo kelių parų iki savaitės.

Geriausi granuliniai katilai ir jų rūšys

Granuliniai katilai ne tik ekonomiški, bei ilgai veikiantys, bet ir jų sandara nėra sudėtinga. Juos sudaro:
 • Granulių degikliai;
 • Granuliu talpos (bunkeriai);
 • Granuliu konvejeriai;
 • Katilas.
Visiškai automatiniai katilai ne tik savaime užsidega ir užgęsta. Jų pelenai pasišalina į tam skirtą konteinerį. Šilumokaitis išvalomas automatu. Mažiausiai automatizuoti katilai atlieka mažiau funkcijų – automatu tiekia granulių pakurą (bunkerį) į pakurą. Jei Jums svarbi kaina, peržiūrėkite paiešką granuliniai katilai internetu. Atrasite, jog galimi ir kombinuoti granuliniai kieto kuro katilai - juose yra dvi pakuros. Taip galite naudoti ne tik ekologišką kurą – medienos granules, bet ir pjuvenų briketus ar malkas – tradicinį kurą. Tokie katilai komfortabilūs ir saugūs, o įvykus gedimui ar pritrūkus kuro galima pasinaudoti alternatyviu kuru.

Granulinis katilas gali atkeliauti iki Jūsų namų už išskirtinę kainą

Kaip ir perkantiems kitos rūšies katilus, klientai turi pagrindinį klausimą - granuliniai katilai kaina. Deja vienareikšmiškai negalima atsakyti į šį klausimą, nes viskas priklauso ne tik nuo pinigines, bet ir nuo katilo kokybės, gamintojo, bei planuojamų patalpų ploto. Kai kurie teikėjai siūlo granuliniai katilai akcija, o štai Tvarus Katilas visada Jums pasiruošę padėti ne tik išsirinkti reikiamą katilą, bet ir pristatyti į vietą Jūsų užsakytą produkciją. Informaciją apie siūlomas prekes galite rasti Tvarus Katilas svetainėje, o susisiekti visada galite su profesionaliais įmonės darbuotojais. Tvarus Katilas prekės pristatomos Jūsų nurodytu adresu. Paprastai katilų pristatymas pirkėjui yra nemokamas. Informaciją rasite Tvarus Katilas svetainėje.

Pigūs granuliniai katilai iš vietinių gamintojų

Peržiūrėję produkciją atrasite, jog „Tvarus katilas“ perka katilus iš geriausių gamintojų, tokių kaip:

 • TIS – tai efektyviausi granuliniai katilai Europos rinkai gaminami Lenkijoje, o šiaurės Amerikos rinkai - JAV. Šio gamintojo granuliniai katilai - vieni iš pigiausių Lietuvos rinkoje parduodamų katilų, atitinkantys reikalavimus APVA paramai gauti;
 • Kamen – siūlanti geros kokybės ir patikimus ekologiškus katilus. Įmonė savo produkciją eksportuoja į daugiau nei 10 šalių;
 • Kostrzewa – įmonė sukaupusi ilgametę katilų gamybos patirtį, Kostrzewa – pirmoji Lenkijos įmonė, pradėjusi gaminti granulinius šildymo katilus. Šiuos katilus iškart įvertino pirkėjai, ir įmonė pradėjo intensyvią plėtrą.
 • Atmos – Čekijos įmonė, viena iš stambiausių šildymo įrangos gamintojų Europoje. Atmos produktai vertinami už jų kokybę, efektyvumą ir neaukštą kainą.
 • Antara - jame dirbantys specialistai turi daugiametę patirtį katilų gaminimo ir montavimo srityje, o jų katilai itin paklausūs Lietuvoje ir užsienyje;
 • Kalvis - išsiskiria iš kitų gamintojų savo patyrusių specialistų - konstruktorių ir technologų komanda. O jų išskirtinė produkcija eksploatuojama daugelyje pasaulio šalių, įskaitant kaimynines Ukrainą, Baltarusiją, NVS šalis ir vakarų Europą;
 • Elektromet - tai Lenkijoje gaminami 5 klasės granuliniai katilai pasižymintys aukštu naudingumo koeficientu bei puikiomis eksploatacinėmis savybėmis. Jų gaminami katilai vertinemi pirkėjų ne tik Lenkijoje ir Lietuvoje, bet ir Europos Sąjungos šalyse, bei Ukrainoje, Baltarusijoje, Rusijoje.

Granulinių katilų priežiūra nereikalauja išskirtinių žinių. Nustačius tinkamą režimą granulės kūrenamos itin ekonomiškai, o patalpose palaikoma pastovi temperatūra. Galite net išvykti kelioms dienoms iš namų – jie liks šilti ir jaukūs.

Kokybiški granuliniai katilai

Jei naudosite kokybiškas granules, Jums liks tik 0,5 proc. kuro atliekų. Pasirinkus brangesnį šiuolaikinį granulinį katilą – turėsite automatinį šilumokaičio ir pelenų išsivalymą. Taip bus sutaupyta daug Jūsų brangaus laiko. Todėl verta pagalvoti apie investavimą į kokybišką, sertifikuotą, žinomo gamintojo katilą. Tvarus Katilas darbuotojai visada pasiruošę Jums pagelbėti visais su pastatų šildymu susijusiais klausimais. Kreipkitės ir nepasigailėsite.

 
cookie Slapukų sutikimas