Left Banner

Left Banner

Gree

Oro Kondicionieriai Gree - Gree Kondicionieriai | Tvarus Katilas

Aktyvūs filtrai

Gree oro kondicionieriai – idealus pasirinkimas Jūsų namams

Gree Electric Appliances yra Kinijos įmonė, įkurta 1991 metais Zhuhai mieste. Kompanija specializuojasi aukštos kokybės oro kondicionierių gamyboje – net kas trečias oro kondicionierius pasaulyje atkeliauja būtent iš šios įmonės gamyklų. Įmonė skiria ypač daug dėmesio moksliniams tyrimams bei plėtrai, taiko modernias technologijas ir yra įsteigusi daugiau nei kelis šimtus tyrimų centrų, institutų ir laboratorijų. Gree taip pat glaudžiai bendradarbiauja su pasaulyje puikiai žinoma japonų kompanija Daikin ir kartu yra įkūrusi bendrų kompanijų.

Šios Kinijos bendrovės produkcija parduodama daugiau nei 100 šalių ir pirkėjų labai vertinama už puikią kokybę. Įsigiję oro kondicionierių Gree galite būti tikri dėl įrangos patvarumo ir ilgo tarnavimo laiko. Gree šiuo metu yra didžiausia pasaulyje specializuota oro kondicionierių gamintoja, per metus pateikianti vartotojams vidutiniškai 60 milijonų vienetų buitinių kondicionierių. Per beveik 30 gyvavimo metų įmonė pelnytai užsitarnavo lyderės vardą tarp kitų garsių kondicionavimo sistemų gamintojų.

Šis kinų prekės ženklas yra sulaukęs ir daugiau nei 50 apdovanojimų už geras produktų charakteristikas ir savybes. Galime pažymėti šiuos prestižinius tarptautinius įvertinimus:

 • Auksinė žvaigždė – 2004 m. Paryžiuje WQC (World Quality Commitment) skirtas apdovanojimas.
 • Metų prekės ženklas – 2004 m. Romoje įteiktas tarptautinis apdovanojimas už geriausią metų prekinį ženklą.
 • Platininė žvaigždė – 2005 m. Niujorke tarptautinės kokybės kontrolės komisijos suteiktas apdovanojimas. Ši komisija vertina pasaulio kompanijų gaminamų produktų kokybę.
 • Visa tai tik įrodo, jog kondicionierius Gree yra neabejotinai puikus įrenginys, atvėsinantis ar sušildantis bet kokias patalpas. Įsigykite ir įsitikinkite tuo patys!

Gree kondicionierių privalumai: kodėl verta pirkti?

Ši Kinijos kompanija gigantė gerą vardą visame pasaulyje išsikovojo dėl gaminamos produkcijos pranašumų:

 • Surenkant įrenginius laikomasi labai griežtos kontrolės reikalavimų.
 • Gamyboje nuolat diegiamos naujos technologijos, dėl kurių prietaisai veikia itin tyliai ir suvartoja labai mažai energijos.
 • Oro kondicionieriai Gree dirba ir šaldymo, ir šildymo režimais.
 • Gamintojas užtikrina patikimą veikimą bei kondicionierių ilgaamžiškumą
 • Visiems Gree gaminiams suteikiama net 3 metų garantija, todėl galite būti ramūs, jog atsiradus gedimams jie bus pašalinti klalifikuotų meistrų.
 • Aukščiausią įrenginių kokybę garantuoja Global Quality Control programa.
 • Gree oro kondicionieriai skirtinguose gamybos etapuose yra išsamiai testuojami ir tikrinami.
 • Gausus įvairių modelių pasirinkimas, užtikrinana, kad bus patenkintas kiekvieno kliento poreikis

Šiuo metu Tvarus Katilas parduodamų Gree kondicionierių kaina yra itin žema, todėl paskubėkite įsigyti ir sutaupykite kitam pirkiniui. Jei Jums kyla abejonių renkantis gaminį, susisiekite su mūsų specialistais el. paštu ar telefonu ir jie suteiks visą reikalingą pagalbą. Užsisakius prekę internetu ją vos per kelias dienas pristatysime kurjeriu į bet kurią Lietuvos vietovę. Pirkinius taip pat galite nemokamai atsiimti mūsų fizinėse parduotuvėse Vilniuje.

 
cookie Slapukų sutikimas