Filtruoti pagal

Kategorijos

Kategorijos

Gamintojas

Gamintojas

Left Banner

Left Banner

Momentinio šildymo

Momentinis Vandens Sildytuvas Kaina

Momentiniai vandens šildytuvai – Ką reikia žinoti prieš perkant?

Vandens šildytuvai – tai prietaisai, kurių pagalba galima greitai pašildyti reikiamą kiekį vandens. Šie prietaisai yra kompaktiški, todėl patogūs naudoti kasdieniame gyvenime. Momentiniai vandens šildytuvai po kriaukle beveik neužima vietos, o kiti modeliai turi šiuolaikišką dizainą, leidžiantį prietaisui įsilieti į vonios kambario ar virtuvės interjerą. Jie gali paruošti neribotą kiekį vandens bei pasižymi mažu energijos suvartojimu. 

Šildytuvų veikimo principas pagrįstas tuo, kad vanduo, tekėdamas per prietaiso šilomokaitį, sušildomas iki reikiamos temperatūros. Šio tipo prietaisuose nėra talpos, kurioje būtų laikomas sušildytas vanduo, Šildytuvas paruošia vandens tik tiek kiek suvartojama ir ten kur vanduo vartojamas. Momentiniai karšto vandens šildytuvai tiesiogiai priklauso nuo to, kokio galingumo yra viduje esantis kaitinimo elementas. Kuo jis galingesnis, tuo greičiau šildytuvas paruošia reikalingą karšto vandens kiekį.  

Greitaeigiai momentiniai vandens šildytuvai – Kokie privalumai bei trūkumai?

Šildytuvai kaip ir kita buitinė technika turi savo pliusų ir minusų. Dėl to, mes visada rekomenduojame susipažinti su įrangos savybėmis, kad būtų galima lengviau apsispręsti ir išsirinkti optimaliausią variantą. Pateikiame informaciją, kurią turėtumėte žinoti prieš išsirekant šildytuvą:

 • Ilgalaikis taupymas 

Ko gero, viena iš pagrindinių priežasčių, dėl kurių žmonės nusprendžia rinktis momentinį šildytuvą, o ne kurį nors kitą prietaisą, yra taupymas. Nors pats šildytuvas ne visada yra pigus, visgi paėmus ilgesnį eksploatacijos periodą galima sutaupyti nemažus pinigus. Visi tokio tipo šildymo prietaisai atitinka „A klasės“ energijos taupymo standartą, o tai reiškia, kad šildytuvas nenaudoja jokios papildomos energijos tuo metu, kai nėra karšto vandens vartojimo. Elektros energija vartojama tik tuo metu, kai mums reikalingas karštas vanduo.

 • Didelis kiekis karšto vandens

Kitas didelis privalumas yra tai, kad naudojant greitaeigius momentinius vandens šildytuvus prietaisai paruošia net ir labai didelius kiekius karšto vandens. Buityje naudojami tradiciniai boileriai sukelia tam tikrų nepatogumų. Įjungti prietaisus ir pradėti šildyti vandenį reikia kur kas anksčiau nei planuojama naudoti karštą vandenį. Vandens paruošimo procesas užtrunka pakankamai ilgai, todėl šiuolaikinių boilerių talpose esantis vanduo, periodiškai pašildomas tam, kad išlaikytų nustatytą temperatūrą. Taip pat reikia įvertinti, kad vanduo boileryje per tam tikrą laiką atvėsta. Eksploatuojant tradicinius boilerius prarandama šilumos energija, kuri naudojama palaikyti nustatytą vandens temperatūrą, bei tiekiant vandenį į vartojimo vietą – virtuvę, vonios kambarį ar tualetą. Ši problema lengvai išsprendžiama ir sumažėja elektros sąnaudos pasirinkus momentinį šildytuvą. 

 • Ilgas tarnavimo laikas

Investuojant pinigus į naują buitinę techniką, labai svarbu, kad ji būtų ne tik kokybiška, bet ir ilgametė. Būtent šie šildytuvai pasižymi ilgu gyvavimu, dažniausiai 8-10 metų veikia be priekaištų. Tai viena iš savybių, kurią būtina įvertinti renkantis vandens šildymo įrangą. 

 • Šildytuvų patikimumas

Tai susiję susiję su konstrukcijos paprastumu ir ilgaamžiškumu. Tačiau reiktų pažymėti tai, kad šildytuvai ne tik ilgai tarnauja, tačiau reikalauja periodiško techninio aptarnavimo. Jeigu susidursite su nesklandumais, patartina išsikviesti meistrą aptarnaujantį vieno ar kito gamintojo įrangą, tuomet problema bus pašalinta greitai ir profesionaliai, taip pat suteikta garantija.

Vis tik, yra trūkumų, kuriuos irgi reikėtų išskirti. Vienas iš jų - šildytuvai veikia tik vartodami elektros energiją, todėl, jeigu namuose galimi elektros energijos tiekimo trikdžiai, reikia susitaikyti, kad prietaisas tuo metu neveiks. Dėl to, labai svarbu, kad jūsų gyvenamojoje vietoje būtų tvarkinga elektros tinklo instaliacija. 

Mūsų parduotuvė kurioje galite įsigyti momentinį vandens šildytuvą Lietuvoje

Tvarus Katilas parduotuvė suteikia Jums galimybę įsigyti aukščiausios kokybės Electrolux, Kospel ir kitų pasaulyje žinomų gamintojų šildytuvus. Mes esame elektroninė parduotuvė kurioje galite įsigyti pigius, aukštos kokybės momentinius vandens šildytuvus. Platus įrangos pasirinkimas, patogios mokėjimo sąlygos bei greitas pristatymas, įtakojo Tvarus Katilas parduotuvės žinomumą bei populiarumą Lietuvoje.   

Norite įsigyti kokybišką ir nebrangią prekę? Tuomet Jums padės mūsų konsultantai! Jeigu turite klausimų, visuomet galite su mumis susisiekti telefonu 8 656 85153, el.paštu [email protected] arba atvykti į Vilniuje esančias parduotuves:  Kalvarijų 125 ir Savanorių 176, PC Norfa bazė. Tiek elektroninėje, tiek fizinėse parduotuvėse mūsų darbuotojai atsakys Jums į visus rūpimus klausimus. 

 • Electrolux
 • Kospel
 • Kiti gamintojai

  Momentiniai vandens šildytuvai - tai kompaktiški ir efektyvūs vandens šildymo prietaisai!


  Momentiniai vandens šildytuvai - tai stilingi, kompaktiški ir patogūs prietaisai, momentaliai sušildantys ir pateikiantys vartotojams karštą vandenį. Aukštą jų našumą sąlygoja konstrukcija ir gamyboje naudojamos aukštos kokybės žaliavos. Šaltas vanduo, patekęs į šildytuvą, nukreipiamas į kaitinimo elementą ir yra sušildomas tekėjimo metu. Greitas vandens sušildymas galimas dėl aukšto kaitinimo elemento galingumo, sumontuoto šildytuvo korpuse. Šiuolaikiniai momentiniai vandens šildytuvai yra estetiškos išvaizdos todėl gerai įsilieja į šiuolaikiškos virtuvės ar vonios interjerą. Kadangi šie prietaisai neturi jokių apribojimų pašildomo vandens kiekiui, tai puikiai tinka ne tik individualiuose namuose ar butuose, bet ir visuomeninės bei komercinės paskirties patalpose. Skirtingai nuo klasikinių boilerių, momentiniai šildytuvai neturi vidinės talpos, o tai reiškia, kad neturi ir terpės bakterijoms veistis. Dėl šios priežasties, prietaisai dažnai naudojami viešojo maitinimo įstaigose, grožio salonuose, mokyklose, vaikų darželiuose ir ligoninėse. Kitas svarbus privalumas - išvengiama šilumos nuostolių, atsirandančių palaikant nustatytą vandens temperatūrą boilerio talpoje. Tai yra šildytuvai nenaudoja energijos vandens temperatūros palaikymui, nes šildo vandenį tik jį vartojant. Svarbu paminėti, kad jie nereikalauja jokios priežiūros. Skirtinai nuo klasikinių boilerių, konstrukcijoje nėra gendančių magnio anodų. Taip pat nėra bako, kurį reiktų valyti. Pasirenkant šio tipo šildytuvus svarbu atkreipti dėmesį ne tik į karšto vandens poreikį (t.y. kiek litrų karšto vandens per minutę suvartojate), bet ir į elektros tinklo galingumą.

Aktyvūs filtrai