Filtruoti pagal

Gamintojas

Gamintojas

Left Banner

Left Banner

Bosch

Bosch

Aktyvūs filtrai

Bosch dujų katilai Jūsų namų šilumai ir komfortui

Bosch kompanija išsiskiria iš kitų gamintojų savo ilgamete patirtimi, ji buvo įkurta net 1886 metais Štutgarte. Įmonė ypač daug dėmesio skiria inovacijoms ir socialinėms vertybėms. Todėl Bosch katilai gaminami pritaikant visas įmanomas technologines naujoves, bet tuo pačiu rūpinamasi ir mus supančia aplinka.

 Bosch dujinis katilas pagamintas tam, kad šildytų Jūsų patalpas ekologišku ir ekonomišku kuru - dujomis. Nesvarbu kokio dydžio namą turite arba planuojate statyti, ar net jei gyvenate daugiabutyje - šie katilai pritaikyti įvairioms erdvėms ir užtikrins šilumą namuose bei garantuos komfortą daugeliui metų. Gamintojas rūpinasi, jog įranga būtų ne tik efektyvi, bet ir ilgaamžė.

Dujinis katilas Bosch ir jo ypatybės

Visi mes norime grįžti į jaukius ir šiltus namus. Išsimaudyti po sunkios dienos šiltoje vonioje arba palįsti po maloniai šiltu dušu. Bosch dujiniai katilai pasižymi aukšta kokybe ir esame beveik šimtu procentu užtikrinti, jog Jums nereikės skirti daug laiko priežiūrai ir aptarnavimui, o įrengta dujinio šildymo sistema tarnaus ne vieną dešimtmetį. Dujiniai katilai Bosch yra ilgaamžiai bei labai efektyviai išnaudoja ekologišką kurą. 

 Dažniausiai pasitaiko keli šio gamintojo dujinių katilų tipai:

 • Kondensaciniai katilai: jie gali būti derinami su saulės kolektorių sistemomis. Savaime suprantama, jog toks šildymas yra ekonomiškesnis. Šildymui panaudojama net išmetamųjų dujų šiluma;

 • Nekondensaciniai katilai jie dar vadinami atmosferiniais: šie katilai išsiskiria moderniu dizainu ir patogiais, kompaktiškai matmenimis. Tokią sistemą galima įsirengti net daugiabutyje, jei planuojate atlikti kapitalinį remontą;

 • Greitai sumontuojamos grupės: suteikiama galimybė šildymo katilą prijungti prie šildymo sistemos. Viskas paprasta ir lengvai sujungiama - belieka tik nuspręsti kur bus patalpintas katilas. 

Kodėl verta rinktis dujinį katilą

Bosch dujų katilai atrodo viliojančiai, bet nepasiduokite pirmam įspūdžiui. Aptarkime dujinių katilų ypatybes, kad žinotumėte ką perkate - tai ne katė maiše. 

Būtina žinoti, jog renkantis katilą būtina atsižvelgti į šiuos veiksnius:

 • Naudingumo koeficientas – kurį įtakoja degiklis, šilumokaitis, valdiklis bei katilo tipas. Katilai gali būti atmosferiniai arba kondensaciniai;

 • Katilo galingumas - savaime suprantama, jog patariame, kad tikslius skaičiavimus atliktų profesionalai, tačiau skaičiuojant apytiksliai galima sakyti, jog 1 kW katilo galingumo paprastai apšildo maždaug 10 kvadratinių metrų Jūsų planuojamos patalpos;

 • Vieta - kaip jau supratote, jog katilai gali būti montuojami ant sienos arba pastatomi. Tokie Bosch katilai gaminami iš nerūdijančio plieno. Nerūdijančio plieno gaminiai yra pakankamai lengvi ir estetiški.

 • Ploto ir aukščio reikalavimai - mažo galingumo katilai, esantys iki 60 kW gali būti patalpinti net Jūsų virtuvėje, bet būtinos sąlygos - turi būti sumontuotas ventiliatorius ir patalpa būtinai turi turėti langą. O štai galingesni katilai turi būti montuojami atskiroje patalpoje su išėjimu į lauką. Tokios patalpos sienos bei lauko durys turėtų būti iš nedegių medžiagų ir patalpoje turėtų būti įrengtas langas. O štai, jei planuojate įrengti katilą, kurio galingumas viršija 150 kW - tektų jį įkurdinti pirmame aukšte, rūsyje arba visai atskiroje patalpoje. 

 • Degimo produktų šalinimas - šiuose katiluose galimos dvejopos degimo produktų šalinimo sistemos - su natūralia trauka arba priverstiniu dūmų išmetimu. Antrasis tipas veikia su ventiliatoriumi, kuris pašalina degimo metu susidariusius dūmus.

 • Vandens šildymas - šildymo talpa apskaičiuojama atsižvelgiant į žmonių kiekį ir jų poreikius.

 • Automatika - su šiuolaikinėmis technologijomis galima sutaupyti daug laiko ir labai komfortabiliai valdyti savo namų šildymo įrenginius;

 • Saugumas - katilo patalpose yra labai svarbus pastovus oro pratekėjimas. Jei degimo procesui pritrūks oro, dujos nepilnai sudegs ir yra tikimybė, kad patalpoje gali susidarysti mums visiems labai pavojingos smalkės.

 Jei susipažinę su šia informacija, turėsite dar klausimų arba nusprendėte pirkti ir Jūsų pasirinktas variantas Bosch dujinis katilas - siūlome peržiūrėti puikius siūlomus katilus

 
cookie Slapukų sutikimas