Left Banner

Left Banner

Kostrzewa Twin Bio

Kostrzewa Twin Bio Internetu pigu Nemokamas pristatymas!

Aktyvūs filtrai

Kostrzewa Twin Bio – 5 klasės universalūs ir ekonomiški granuliniai katilai!

Granuliniai katilai Kostrzewa Twin Bio skirti apšildyti individualius namus, kotedžus, žemės ūkio paskirties, pramoninius bei komercinius pastatus. Jie pritaikyti kūrenti biokurą – medienos granules, grūdus, malkas. Projektuojant ir konstruojant Kostrzewa granulinius katilus, lenkų inžinieriai pritaikė naujausius technologinius sprendimus ir naudojo tik aukščiausios kokybės sertifikuotas medžiagas. To pasekoje Kostrzewa tapo viena iš lyderių Lenkijoje, tarp granulinių katilų gamintojų. Šių katilų eksploatacija ir aptarnavimas yra paprasti neužima daug laiko. Vienas iš svarbiausių privalumų – tai vienos įkrovos degimo laikas. Priklausiomai nuo aplinkos oro temperatūros, katilo galingumo bei nustatytos temperatūro patalpose įkrovos degimo trukmė nuo 85 iki 36 valandų. 

 Granulinių katilų sudedamosios dalys

Granuliniai katilai susideda iš keletos pagrindinių elementų – mazgų, kurie sujungti ir teisingai suderinti sudaro darniai dirbančią sistemą – vadinamą šildymo katilu.
Katilo korpusas – tai pagrindinė dalis, kuriame vyksta degimo procesas ir šio proceso metu išsiskyrusi šiluma šilumokaičio pagalba perduodama į pastato šildymo sistemą. Granulinių katilų Kostrzewa korpusai pagaminti iš specialaus katilinio plieno pagal 3xT technologiją, trumpai nusakomą kaip laikas, turbolencija, temperatūra. 
Granulių degiklis – tai viena iš pagrindinių katilo dalių, kuri turi didelę įtaką katilo efektyvumui. Twin Bio katilai komplektuojami su Platinum Bio degikliu pritaikytu automatiškam medienos granulių ir grūdų deginimui. Šių degiklių išskirtinumai tai automatinė degiklio moduliacija Fuzzy Logic 2, turi fotoelementinę liepsnos kontrolę, pasižymi žema šilumine inercija paleidimo ir stabdymo metu, kuro uždegimas susideda iš 3 fazių, kas neleidžia uždegimo metu įvykti sprogimams. Šie degikliai turi Autostart funkciją, kurios dėka dingus elektros energijai išlieka paskutiniai nustatymai. Keraminis įdėklas padidina degimo efektyvumą ir sumažina šilumos nuostolius. Platinum Bio degikliai turi automatinę išsivalymo funkciją, kurios metu automatiškai pašalinamos nuosėdos nuo degiklio grotelių. 
Katilo valdiklis – tai  granulinių katilų smegenys. Jis valdo katilo darbo procesą taip palaikydamas nustatytus patalpų temperatūros parametrus. Pagal gautus iš daviklių duomenis valdiklis siunčia komandas intensyvinti ar slopinti vykstantį degimą, paduoti į degiklį granules ar atvirkščiai - nutraukti granulių tiekimą. Kostrzewa Twin Bio katilai komplektuojami su PlatinumBio valdikliu, turinčiu Fuzzy Logic 2 technologiją. Ši naujausia technologija sumažina kuro ir elektros energijos sanaudas net iki 20%. Šiuos valdiklius galima nustatyti ir prie jų prisijungti mobiliuoju telefonu SMS žinutėmis.
Kuro talpa Twin Bio granulinių katilų pagaminta iš cinkuotos skardos. Tai pailgina bunkerio tarnavimo laiką, taip pat apsaugo nuo korozijos, jei katilas eksploatuojamas agresyviose sąlygose. Šio tipo granuliniai katilai komplektuojami su didelėmis 290 litrų kuro talpomis.

Granuliniai katilai Kostrzewa Twin Bio gaminami keletos galingumų:

    12 kW
    16 kW
    24 kW
    32 kW

Kostrzewa sąlyginai pigus granuliniai katilai, bet tai modernus ir ekologiški katilai, kuriuos seniai įverino pirkėjai iš daugelio Europos šalių. Turint ribotą biudžetą visada galima paieškoti granuliniai katilai akcija arba pirkti katilai internetu. Elektroninės parduotuvės Tvarus katilas specialistai visuomet padės sutaupyti ir išsirinkti optimaliausią variantą Jūsų šildymo sistemai.   

 
cookie Slapukų sutikimas