Left Banner

Left Banner

Antara

Antara kieto kuro katilai. Efektyvūs ir populiarūs katilai Antara.

Aktyvūs filtrai

Antara kieto kuro katilai – puikus ir teisingas Jūsų pasirinkimas 

UAB Antara – tai įmonė jau trečią dešimtmetį sėkmingai gaminanti pramoninę šildymo įrangą bei buitinius granulinius ir kieto kuro katilus. Be minėtų produktų Antara pirkėjams siūlo kieto kuro katilus-virykles, pirties krosneles. Ilgametė patirtis ir produktų kokybė nulemė, kad Antara katilai tapo populiarūs tarp Lietuvos ir užsienio pirkėjų. 
Kieto kuro katilai Antara – skirti gyvenamųjų, gamybinių bei komercinių patalpų šildymui. Šio tipo katilams naudojamas įvairus kuras– tai akmens anglis, malkos, medžio pjuvenos, taip pat medžio bei durpių briketai. Lietuvoje Antara kieto kuro katilai yra vieni iš pigesnių šildymo katilų, tačiau tai nereiškia, kad šių katilų parametari yra prastesni nei kitų gamintojų. Šie kieto kuro katilai išsiskiria aukštu naudingumo koeficientu ir ilga vienos įkrovos degimo trukme. Trumpai tariant, tai yra nebrangus katilas, bet kokybiškas, efektyvus ir ilgaamžis šildymo įrenginys.

Antara kieto kuro katilų rūšys:

Prieš renkantis šildymo katilus svarbu žinoti, kokio tipo katilas Jums yra reikalingas. Šiuo metu Antara gamina kieto kuro katilus, kurie yra skirstomi į dvi grupes:
Apatinio degimo katilai – šis tipo katilai pasižymi tuo, kad dega tik katilo apačioje esanti kuro dalis. Dėl to ilgėja užkrovos degimo trukmė, o kuras degdamas apatinėje kameros dalyje, dega tolygiai ir leidžia išlaikyti aukštą katilo naudingumo koeficentą. Svarbu žinoti, kad Antara apatinio degimo katilai skirstomi į du tipus: K ir MT.
K tipo katilas – dvejų vertimų konstrukcijos katile, dūmai nueina ilgesnį kelią prieš patenkant į kaminą ir didesnė gautos šilumos dalis atiduodama centrinio šildymo sistemai. Šios konstrukcijos Antara katilai pasiekia aukštesnį efektyvumo koeficentą. Katilo naudingumo koeficientas labai priklauso nuo naudojamo kuro rūšies.
MT tipo katilas – yra vieno vertimo konstrukcijos, todėl didesnė šilumos dalis, nei K tipo katiluose, atiduodama į kaminą. Šie kieto kuro katilai skirti šildyti nedidelio ploto patalpas. Jie gali būti kūrenami ganėtinai drėgna mediena, nes juose nekaupiamas kondensatas. 
Tiesioginio degimo katilai – tai pakankamai paprastos, bet patikimos konstrukcijos šildymo katilai. Šiame katile veikimo metu dega visas kameroje esantis kuras, todėl gauta šiluma greitai perduodama šildymo sistemai. Tiesioginio degimo katilai naudojami apšildyti įvairias patalpas iki 200 kv. metrų ploto. Dėka savo konstrukcijos ir gamyboje naudojamų medžiagų šie Antara katilai  yra ilgaamžiški ir efektyvūs. Gamintojas siūlo du modelius šio tipo katilų.                                             

Kieto kuro katilų Antara modeliai: 

 Kaip ir minėjome anksčiau, Antara Jums siūlo nebrangius katilus įvairios paskirties patalpoms. Parduotuvėje Gera katilas galite įsigyti aukščiau aprašytus įvairių galingumų nebrangius Antara katilus.

Apatinio degimo katilai

 K tipo katilai:
• K-16;
• K-20;
• K-25;
• K-30;
• K-35;
• K-50.

MT tipo katilai:
• K-10MT;
• K-12MT;
• K-16MT.

Tiesioginio degimo katilai
Sigma katilai:
• Sigma-16;
• Sigma-20.

Parduotuvė Tvarus katilas užtikrina – Antara kieto kuro katilai yra nebrangi ir efektyvi šildymo įranga Jums.

 
cookie Slapukų sutikimas