Left Banner

Left Banner

Dujinės kolonėlės

Dujinės kolonėlės skirtos momentiniam vandens ruošimui. Pigu ir patogu!

 

Aktyvūs filtrai

Dujinės kolonėlės – nesudėtingas karšto vandens tiekimo sprendimas

Centralizuotai tiekiamą šilumą ir karštą vandenį naudojantys buitiniai vartotojai neturi rūpesčių dėl šildymo ir karšto vandens ruošimo įrangos bei jos eksploatacijos, o individualių namų savininkai turi patys pasirūpinti šildymo ir karšto vandens sprendimais. Brangstant elektros energijai, seni ir neefektyvūs elektriniai vandens šildytuvai praranda savo populiarumą. Dujinė vandens šildymo kolonėlė yra vienas iš sprendimų su nedidelėmis sąnaudomis namuose pastoviai turėti karštą vandenį.

Šio tipo vandens pašildymo kolonėlės, naudodamos dujas momentaliai sušildo vandenį ir tiekia vartotojui. Toks sušildytas vanduo gali būti naudojamas tiek vonios kambaryje: duše, vonioje ar praustuve, tiek  virtuvėje ir visur, kur namuose reikia šilto vandens. Toliau išdėstysim, kaip išsirinkti jūsų poreikius atitinkančią vandens šildymo kolonėlę, jų veikimo principus ir ypatybes.

Dujinė vandens šildymo kolonėlė – kaip išsirinkti tinkamiausią?

Tokių kolonėlių našumas tiesiogiai priklauso nuo galingumo. Degindama dujas ji momentaliai sušildo vandenį iki reikiamos temperatūros. Toks vandens pašildymo būdas yra labai efektyvus ir ekonomiškas, nes paruošiamas tik toks karšto vandens kiekis, kurį naudojate esamu momentu. Priklausomai nuo gamintojo ir įrenginio modelio, paduodamo karšto vandens srautai ghali būti skirtingi. Buitiniam vartojimui naudojamų įrenginių srautai svyruoja nuo 10 iki 14 l/min.

Dujinės kolonėlės kaina priklauso nuo jos parametrų ir gamintojo. Tvaruskatilas.lt galite įsigyti gerai žinomų gamintojų:

  • • Junkers
  • • Bosch
  • • Vaillant
  • • Ferroli

Prieš įsigydami, įvertinkite karšto vandens poreikį. Atsižvelgdami kiek namuose yra vartotojų, kiek įrengta karšto vandens naudojimo taškų, Renkantis reikia žinoti, kad per vieną pilnai atsuktą maišytuvo čiaupą prateka 7 l/min vandens ir įvertinti, kad pro čiaupą teka sumaišytas šaltas ir karštas vanduo, o ne grynai karštas. Tai žinodami, Jūs galite pasirinkti optimalų kolonėlės galingumą ir visada namuose turėti karšto vandens tiek kiek suvartojate.

Dujinių kolonėlių efektyvumas ir privalumai

Šios vandens šildymo kolonėlės iš tiesų efektyviai ir greitai paruošia karštą vandenį. Vienu mygtuko paspaudimu įjungę karšto vandens paruošimo kolonėlę, jūs galite mėgautis tolygia karšto vandens srove. Aukštas įrenginio naudingumo koeficientas užtikrina efektyvų energijos naudojimą. Tad jei nusprendėte pirkti dujinę kolonėlę, susipažinkite su jos teikiamais privalumais:

  • Kompaktiškas dizainas. Ji neužima daug vietos ir yra nesudėtingai pakabinama ant sienos.
  • Nereikalingas elektros tinklas. Šiuolaikiškos kolonėlės yra maitinamos keičiamais elementais.
  • Reguliuojama temperatūra. Galite nustatyti pageidaujamą ruošiamo karšto vandens temperatūrą.
  • Tylus veikimas. Kolonėlė veikia beveik neskleisdama jokių pašalinių garsų.
  • Skaitmeninis displėjus. Kai kurie modeliai turi integruotą skaitmeninį ekraną, kuriame galite stebėti vandens temperatūrą, kolonėlės veikimą ir informacinius pranešimus apie klaidas.

Mūsų parduotuvė parduoda dujines vandens šildymo kolonėles už labai gerą kainą. Visoms prekėms yra taikoma gamintojo garantija, todėl garantiniu laikotarpiu, jums nereikės jaudintis dėl brangaus įrenginio remonto. Jei kyla problemų dėl modelio pasirinkimo, susisiekite su parduotuvės darbuotojais, kurie mielai atsakys į visus jūsų klausimus.

 
cookie Slapukų sutikimas