Left Banner

Left Banner

Giluminiai siurbliai gręžiniams

Giluminiai Vandens Siurbliai Greziniams

Kokybiški ir patikimi giluminiai vandens siurbliai

Renovuojant ar statant gyvenamuosius namus, geriamojo vandens įvadas yra vienas iš pirmųjų darbų. Ne visose vietovėse yra galimybė prisijungti prie centralizuotos vandens tiekimo sistemos, todėl sprendžiant šį klausimą, įrengiami vandens gręžiniai ar šuliniai. Siekiant užtikrinti nenutrūkstamą vandens tiekimą, sistemoje turi būti naudojami kokybiški vandens siurbliai.

Mūsų internetinėje parduotuvėje yra parduodami gerai žinomų gamintojų, efektyvūs giluminiai siurbliai gręžiniams ir šuliniams. Kad nekiltų problemų, prieš įsigyjant, pirmiausiai rekomenduojame atidžiai peržiūrėti mūsų parduodamus siurblius bei išanalizuoti jų parametrus. Šiuo metu mūsų pasiūloje rasite šių gamintojų produkciją:
 

 • Omnigena – šie, lenkų įmonės gaminami siurbliai pasižymi ilgu tarnavimo laikotarpiu bei patikimu savo veikimu. Už prieinamą kainą, galite įsigyti efektyvų, lengvą ir kokybišką prekę.

 • Grundfos - šie išskirtinės kokybės Daniški siurbliai, dėl savo patikimumo ir inovacijų, yra gerai žinomi visame pasaulyje ir naudojami privačiuose namuose, pramonės įmonėse, bei žemės ūkyje. Gaminant juos yra pritaikomi inovatyvūs sprendimai bei naudojami kokybiški komponentai, kurie užtikrina nepertraukiamą veikimo laiką ir ilgaamžiškumą. Mūsų internetinėje parduotuvėje galėsite išsirinkti sau tinkamos modifikacijos ir pajėgumo siurblį gręžiniui.

 • Pedrollo - Itališkas giluminis siurblys gręžiniui, kurio efektyvumas ir kokybė patenkins ne tik privačių namų ūkių poreikius, tačiau gali būti naudojamas ir priešgaisrinėse sistemose, žemės ūkyje ar nedidelėse gamybos įmonėse. Jo gamyboje naudojamos kokybiškos medžiagos, kurios garantuoja ilgą tarnavimo laiką. 

 • Franklin Electric - gręžinių siurbliai ir jų komponentai išsiskirai savo kokybe, konstrukcijos patikimumu ir ilgaamžiškumu. Ši kompanija jau daugiau nei 75 metus gamina ir tiekia vartotojams tik aukščiausios kokybės įrangą. Įmonė daug investuoja į naujas technologijas ir naujausių mokslinių išradimų diegimą į kuriamus ir gaminamus produktus. Pasirinkę šio gamintojo giluminius siurblius, vandens tiekimo rūpesčius Jūs pamiršite daugeliui metų. 

 • Leo pumps – tai ekonominės klasės, nebrangūs giluminiai siurbliai, kurie skirti namų ūkio aprūpinimui šaltu, švariu vandeniu. Įmonė turi daugiau kaip 27 metų patirtį šioje srityje ir savo produkciją parduoda visame pasaulyje.

 • Stairs – nebrangūs, tačiau patikimi ir kokybiški siurbliai gręžiniams, kurie užtikrina reikiamą vandens pakėlimą ir padavimą į sistemą. Tinkami naudoti švariam, be kietųjų nuosėdų, vandens siurbimui.  

Siurblys gręžiniui – ką reikėtų žinoti prieš įsigyjant  

Norėdami patenkinti savo vandens suvartojimo įpročius ir užtikrinti ilgą siurblio tarnavimo laikotarpį, prieš perkant, reikia tiksliai nustatyti savo poreikius. Tam įtakos gali turėti gręžinio ar šulinio specifika, pavyzdžiui gylis, reikiamas kėlimo aukštis, atstumas nuo vandens iki galutinės jo vartojimo vietos, galimos pasipriešinimo jėgos bei jūsų būsimas suvartojamo vandens kiekis. 

Būtinai atkreipkite dėmesį ir į konkretaus siurblio parametrus. Siekiant geriausio rezultato, įsitikinkite, kad:

 • jame būtų sumontuotas elektroninis valdymas;

 • korpusas ir komplektuojančios dalys būtų pagamintos iš kokybiškų medžiagų;

 • vandens kėlimo aukštis būtų didesnis, už aukščiausio vandens vartojimo taško aukštį;

 • būtų įmontuota apsauga nuo perkaitimo, perkrovos ar tuščios eigos;

 • našumas atitiktų jūsų vartojimo poreikius;

 • jūsų gręžinio diametras būtų didesnis už vandens siurblio diametrą;

 • užtikrintų pastovų slėgį vandentiekyje.

Galbūt tiksliai nežinote ir abejojate, kuris variantas jums būtų tinkamas, arba aiškiai nesuprantate, ką reiškia kai kurie jo parametrai, nieko nelaukite ir kreipkitės į Tvarus Katilas specialistus. Jei giluminis siurblys kaina jūsų netenkina, mes visada pasiruošę patarti ir surasti patį optimaliausią sprendimą. Mūsų internetinėje parduotuvėje galite nesudėtingai apsipirkti ir prekes gauti tiesiai į savo namus, bet kuriame mieste Lietuvoje.
 • Omnigena
  Omnigena - tai lenkų kompanija, kuri turi vardą įvairių tipų siurblių grupėje. Gaminami siurbliai užtikrina aukščiausio lygio komfortą, yra užsirekomendavę ilgalaikiškumą. Šių grupių produktai pasižymi populiarumu Lietuvoje, dėl savo nedidelių gabaritų ir svorio bei didelio galingumo.
 • Pedrollo

  Pedrollo vandens siurbliai – puikus sprendimas vertinantiems kokybę

  Vienas svarbiausių vandens tiekimo sistemos elementų – kokybiškas giluminis siurblys. Pagrindinė šių įrenginių paskirtis yra iš didelio gylio siurbti vandenį į paviršių ir per vandentiekį jį patiekti vartotojui. Giluminiai vandens siurbliai naudojami ne tik privačiuose namuose, kaimo sodybose, bet ir įmonėse bei kitose vietose, kur reikalingas vandens tiekimas. Pasitelkus šią įrangą vandenį galima siurbti iš įvairių gręžinių bei paviršinvandens telkinių

  Šie siurbliai skirstomi į du tipus – monoblokai, kuriuose variklis ir siurblio darbo ratas sumontuoti viename korpuse bei daugiapakopius siurblius, susidedančius iš dviejų skirtingų dalių - siurblio variklio ir turbinos. Ypač puikus pasirinkimas norintiems maksimalaus efektyvumo ir patvarumo – giluminiai siurbliai gręžiniams Pedrollo. Šis italų vandens siurblių gamintojas – vienas iš rinkos lyderių, savo produkciją eksportuojantis į 160 pasaulio šalių. Didelė ir sparčiai auganti įmonė vandens siurblių gamyboje specializuojasi jau daugiau nei 40 metų, o jos gamybos apimtys siekia net 2 milijonus siurblių per metus. Kompanija nuolat tobulina savo gaminius ir diegia naujas technologijas, todėl mūsų Tvarus Katilas elektroninėje parduotuvėje įsigiję būtent Pedrollo giluminį siurblį galite būti tikri dėl jo aukštos kokybės, tvarumo bei ilgaamžiškumo. Viskas, ko reikia – tai teisingai išsirinkti Jums tinkamiausią prietaisą.

  Pedrollo siurblių privalumai: kodėl verta pirkti?

  Svarbiausias veiksnys, sąlygojantis šio italų gamintojo populiarumą yra nenuginčijami gaminių pranašumai:

  • Pedrollo įrenginiai ir jų detalės gaminami iš itin kokybiškų medžiagų – AISI 304 markės nerūdijančio plieno ir specialaus plastiko Lexan 141-R.
  • Patogus ir lengvas naudojimas – siurbliai gali būti eksploatuojami tiek vertikalioje, tiek horizontalioje padėtyse.
  • Gaminiai išsiskiria savo patvarumu, ilgu tarnavimo laiku ir dideliu našumu.
  • Pedrollo giluminiai siurbliaika savo konstrukcijos yra labai kompaktiški ir tinka vandens tiekimui net ir iš siaurų gręžinių.
  • Puikus kainos ir kokybės santykis, vertinamas vartotojų jau daugelį metų.
  • Siurbliai tinka vandens siurbimui net ir iš labai didelio gylio gręžinių. 

  Tai tik keletas šių įrenginių privalumų, o jų yra iš tikrųjų nemažai. Įsigykite ir įsitikinkite patys!

  Kaip išsirinkti tinkamiausią giluminį siurblį Pedrollo?

  Tam, kad įrenginys atitiktų visus Jūsų lūkesčius, prieš perkant vandens siurblį reikia atlikti tam tikrus matavimus ir išsiaiškinti, kokius parametrus turi atitikti įrenginys. Pateikiame svarbiausius aspektus, į kuriuos būtina atsižvelgti renkantis siurblį:

  • Gręžinio ar šulinio skersmuo

  Nuo šio matmens priklausys įrenginio pasirinkimas. Jis turėtų būtų didesnis už vandens siurblio skersmenį.

  • Gręžinio gylis

  Parametras, nusakantis atstumą nuo žemės paviršiaus iki gręžinio dugno.

  • Dinaminis vandens lygis

  Atstumas nuo žemės paviršiaus iki vandens paviršiaus gręžinyje, kai siurblys eksploatuojamas panardintas po vandeniu.

  • Reikiamas vandens kėlimo aukštis

  Atstumas nuo dinaminio vandens lygio iki aukščiausios vandens vartojimo vietos, pvz. vonios. Mūsų siūlomi vandens siurbliai Pedrollo, priklausomai nuo pasirinkto modelio, vandenį gali pakelti net iki 208 metrų.

  • Vandens suvartojimo poreikis

  Pagal šį parametrą sužinomas reikalingas vandens siurblio našumas. Jis priklauso nuo vartotojų skaičiaus, vandentiekio sistemos naudojimo paskirties ir kitų aspektų.

   • Hidraulinės pasipriešinimo jėgos

  Hidrodinaminės jėgos, atsirandančios vandeniui tekant vamzdynu ir mažinančios vandens slėgį bei debitą vartojimo taške.

    • Vamzdynų specifika

  Kitos vandens tiekimo sistemos ypatybės, kurios gali daryti įtaką vandens kėlimui iki reikiamo taško.

  Išsiaiškinę visas aukščiau paminėtas charakteristikas ir detales bei nusistatę biudžetą jau galite pradėti ieškoti tinkamo gaminio.

  Profesionali pagalba renkantis įrenginį ir greitas pristatymas

  Kyla klausimų renkantis Pedrollo giluminius siurblius? Nedvejodami kreipkitės į mūsų specialistus, kurie padės išsirinkti Jūsų poreikius labiausiai atitinkantį gaminį ir atsakys į visus kylančius klausimus. Dėl konsultacijos su Tvarus Katilas darbuotojais visada galite susisiekti el. paštu ar paskambinę telefonu. Perkant prekes internetu užtikriname greitą pristatymą kurjeriu visoje Lietuvoje. Apsilankę mūsų fizinėse parduotuvėse jas galite atsiimti nemokamai. Jei prekė dėl tam tikrų priežasčių Jūsų netenkina, ją per 14 darbo dienų galima grąžinti. Galite būti tikri, jog Tvarus Katilas komanda padarys viską, jog užtikrintų kokybišką aptarnavimą ir šimtaprocentinį klientų pasitenkinimą.

 • Grundfos

  Giluminiai siurbliai gręžiniams Grundfos – Kompaktiški ir patikimi įrenginiai

  Didžiausia pasaulyje siurblių gamintoja Danijos įmonė Grundfos per metus pagamina 16 000 milijonų siurblių. Gaminių asortimentas platus – tai vandens tiekimo sistemų, nuotekų tvarkymo, dozavimo siurbliai, varikliai bei elektroninė siurblių valdymo įranga. Ypač paklausūs, kokybiški ir puikiai vertinami giluminiai siurbliai, skirti tiekti vartotojams vandenį iš artezinių gręžinių. Gręžinių siurblių techniniai parametrai nuolat tobulinami, tad net išrankiausias vartotojas atras savo poreikius tenkinantį produktą. Nusprendus pirkti Grundfos giluminį siurblį gręžiniui teliks išsirinkti modelį ir variklio galingumą, pagal gręžinio parametrus bei suvartojamo vandens kiekį.

   Puikius giluminiai siurbliai gręžiniams Grundfos pardavimus sąlygojantys privalumai

  Panardinamas Grundfos siurblys – kompaktiškas, daugiapakopis, išcentrinis trijų colių skersmens prietaisas, kurį galima montuoti siauruose gręžiniuose, kurių vidinis diametras yra ne mažesnis už 75mm. Įrenginys gali siurbti vandenį net iš 200 metrų gylio. Siurblyje integruota elektroninio valdymo modulis, leidžiantis parinkti optimalų siurblio darbo režimą, priklausomai nuo suvartojamo vandens kiekio.

   Giluminiai Grundfos siurbliai gręžiniams – tai patikimas vandens tiekimas ir patogus valdymas. Norint užtikrinti pastovų tiekiamo vandens slėgį, siurblys komplektuojamas su valdikliu CU 301.

   Giluminiai gręžinių siurbliai naudojami ne tik tiekti vandenį iš gręžinių ar cisternų individualių namų ūkių reikmėms, laistymui ar drėkinimui. Šio tipo siurbliai naudojami artezinių gręžinių vandeniu užpildant vandenvietes, siurbiant ar perpilant didelius skysčių kiekius iš įvairių talpyklų ar rezervuarų.

   Kompaktiškas, bet galingas įrenginys gali tiekti vandenį techninės ir komercinės paskirties pastatams, pavyzdžiui, garažams, degalinėms, plovykloms. Taip pat nedidelėms gamybinėms įmonėms. Giluminių siurblių gręžiniams Grundfos dėka galima slėgį vandentiekyje pakelti ir pastoviai palaikyti nustatytose ribose.

  Giluminių siurblių gręžiniams Grundfos savybės ir privalumai

  Panardinamo siurblio variklio korpusas, velenas, darbaračiai ir su skysčiu kontaktuojančios dalys pagamintos iš korozijai atsparių medžiagų: 

  • Nerūdijančio plieno

  • Volframo karbido

  • Keramikos

  Priklausomai nuo modelio Grundfos giluminiai siurbliai gali būti su vienfaziu arba trifaziu tiesiogiai magnetu paleidžiamu varikliu. Variklio apvijos padengtos laku, guoliai savaime susitepa vandens ir glikolio užpildu. Vienfaziame variklyje integruota apsauga nuo perkaitimo arba perkrovos. Taip pat prietaise yra apsaugos nuo sausosios eigos, viršįtampių, skysčio srauto sukelto spaudimo ir per aukštos temperatūros. Siurblys pritaikytas siurbti 3-30 °C temperatūros skysčius.

   Išsirinkti norimo galingumo prietaisą ir priedus, kuriais galima valdyti variklio greitį ar perduoti duomenis dvejomis kryptimis, palyginti visas dominančias skirtingų modelių technines charakteristikas ir įsigyti giluminius siurblius gręžiniams Grundfos internetu galima Tvarus Katilas elektroninėje parduotuvėje.

   Net jei išsirinksite patį paprasčiausią modelį, jis puikiai atliks savo darbą – patikimai siurbs ir patieks vartotojams vandenį ten kur jo reikia.  Nebrangūs giluminiai siurbliai gręžiniams Grundfos priklausomai nuo variklio galios per valandą gali tiekti nuo 1 iki 7 kubinių metrų vandens.

   Jums pasiūlys optimaliausią sprendimą, padės išsirinkti siurblio modelį Tvarus Katilas patyrę konsultantai. Perkant mūsų parduotuvėse gręžinių siurblius mes padėsime sukomplektuoti visą gręžinio įrangą, kad Jūsų vandentiekio sistema patikimai veiktų daugelį metų. Apsilankykite parduotuvėse Vilniuje, Kalvarijų g. 125 ar Savanorių g. 176, taip pat galite skambinti telefonu +370 656 85153. Visada pasiruošę padėti.
 • Leo pumps
 • Stairs
 • Franklin Electric

  Giluminiai siurbliai gręžiniams Franklin Electric –  nedidelių gabaritų, patikimi ir ilgaamžiai

  1944 metais JAV įsteigta ir elektros inžinieriaus B. Franklin garbei pavadinta įmonė iš pradžių gamino nešiojamus generatorius, vėliau projektavo bei pardavinėjo vandens siurblius. 1950 metais kompanija pristatė naują panardinamojo siurblio modelį, išsiskyrusiu geromis techninėmis charakteristikomis.  Maži, bet galingi, lengvai montuojami Franklin Electric giluminiai siurbliai gręžiniams greit užkariavo Amerikos rinką. Šuo metu pasauline lydere tapusi įmonė turi daugiau nei 50 atstovybių ir metinė apyvarta siekia 1,1 mlrd. JAV dolerių.

  Universalūs šio gamintojo siurbliai sudaro galimybes siurbti vandenį iš gilių artezinių gręžinių taip pat iš įvairių vandenviečių ir vandens rezervuarų. Franklin siurbliai taip pat naudojami chemijos pramonėje, naftos gavybos pramonėje bei įvairaus kuro tiekimo sistemose.

  Giluminiai siurbliai gręžiniams Franklin Electric – Patikimi ir uolūs pagalbininkai

  Giluminiai siurbliai dažniausiai plačiai naudojami įvairiose srityse, tiek buitinių vartotojų, tiek gamybinių ir pramoninių įmonių. Sistemos su giluminiais Franklin Electric gręžiniams siurbliais komplektuojamais su to paties gamintojo varikliais, turbinomis bei valdikliais, siurbia ir tiekia vandenį individualiems vartotojams, sodininkystės ir daržininkystės ūkiams, gyvulininkystės kompleksams, pilnai aprūpindamos įvairius vartotojus vandeniu Giluminiai siurbliai pajėgūs siurbti vandenį iš didelio gylio ir, išlaikydami reikiamą slėgį sistemoje, tiekti vandenį nenutrūkstamu srautu dideliais atstumais.

  Gamintojas siūlo platų siurblių variklių asortimentą nuo 0,25 iki 400 kW, kurių diametras gali būti nuo 4 iki 12 colių. 4 colių skersmens siurblių varikliai gaminami tiek vienfaziai, tiek trifaziai. Didesnio galingumo varikliai gaminami išskirtinai trifaziai, o jų diametras siekia iki 12 colių. Sistemose integruoti valdikliai užtikriną efektyvų ir saugų darbo režimą, tuo pačiu prailginami siurblių tarnavimo laiką. Inovatyvaus įrenginio SubDrive Connect dėka vandentiekio sistemoje užtikrinamas pastovus slėgis ir nepertraukiamas vandens tiekimas vartotojams.

  Pirkti giluminiai siurbliai gręžiniams Franklin Electric patartina, jei bus siurbiamas švarus vanduo ar chemiškai ir mechaniškai neagresyvus skystis. Techninėse siurblių sąlygose leidžiama, kad kietųjų dalelių, kurių skersmuo iki 2 mm, koncentracija skystyje nebūtų didesnė nei 100/m³. Siurbiamo skysčio temperatūra gali siekti iki 40°C. Įvertinus šių įrenginių charakteristikas ir darbo režimus darosi aišku, kodėl jie per sąlyginai trumpą laiką tapo populiarūs daugelyje pasaulio šalių taip pat ir Lietuvoje. 

  Giluminių siurblių gręžiniams Franklin Electric pardavimas Lietuvoje

  Puikius klientų atsiliepimus pelnę produktai sukurti ir pagaminti pagal aukščiausiu kokybės standartus bei testuoti specialiose laboratorijose. Dėka savo techninių parametrų bei eksploatacinių savybių šie giluminiai siurbliai tapo labai mėgiami ir vertinami pirkėjų ES, Amerikoje ir Azijoje.

  Nebrangūs giluminiai siurbliai gręžiniams Franklin Electric – puikus pasirinkimas ieškantiems patikimo ir našaus įrenginio, kurio modelį ir galingumą pagal kliento poreikius, gręžinio parametrus ir suvartojamo vandens kiekį, parinks patyrę parduotuvės Tvarus Katilas pardavėjai.

  Mes suteikiame galimybę įsigyti giluminius siurblius gręžiniams Franklin Electric internetu arba fizinėse mūsų parduotuvėse Vilniuje. Mūsų pardavėjai ne tik suteiks konsultacijas, bet taip pat pasirūpins, kad elektroninėje parduotuvėje įsigyta prekė saugiai ir greitai pasiektų Jūsų namus. Perkant gręžinių siurblius mūsų parduotuvėse, mes padėsime sukomplektuoti visą gręžinio įrangą, kad vandentiekio sistema dirbtų patikimai daugelį metų. Parduodamoms prekėms suteikiame garantiją. 

  Įvertinę giluminių siurblių Franklin Electric patikimumą ir ilgaamžiškumą, galime drąsiai teigti – šis įrenginys Jums tikrai atsipirks. Galėsite daugelį metų džiaugtis tyru vandeniu tiek vasarą, tiek žiemą.

Aktyvūs filtrai