Left Banner

Left Banner

Giluminiai siurbliai gręžiniams

Giluminiai Vandens Siurbliai Greziniams | Tvarus Katilas

Aktyvūs filtrai

Kokybiški ir patikimi giluminiai vandens siurbliai

Renovuojant ar statant gyvenamuosius namus, geriamojo vandens įvadas yra vienas iš pirmųjų darbų. Ne visose vietovėse yra galimybė prisijungti prie centralizuotos vandens tiekimo sistemos, todėl sprendžiant šį klausimą, įrengiami vandens gręžiniai ar šuliniai. Siekiant užtikrinti nenutrūkstamą vandens tiekimą, sistemoje turi būti naudojami kokybiški vandens siurbliai. 
Mūsų internetinėje parduotuvėje yra parduodami gerai žinomų gamintojų, efektyvūs giluminiai siurbliai gręžiniams ir šuliniams. Kad nekiltų problemų, prieš įsigyjant, pirmiausiai rekomenduojame atidžiai peržiūrėti mūsų parduodamus siurblius bei išanalizuoti jų parametrus. Šiuo metu mūsų pasiūloje rasite šių gamintojų produkciją: 

 • Omnigena – šie, lenkų įmonės gaminami siurbliai pasižymi ilgu tarnavimo laikotarpiu bei patikimu savo veikimu. Už prieinamą kainą, galite įsigyti efektyvų, lengvą ir kokybišką prekę.

 • Grundfos - šie išskirtinės kokybės Daniški siurbliai, dėl savo patikimumo ir inovacijų, yra gerai žinomi visame pasaulyje ir naudojami privačiuose namuose, pramonės įmonėse, bei žemės ūkyje. Gaminant juos yra pritaikomi inovatyvūs sprendimai bei naudojami kokybiški komponentai, kurie užtikrina nepertraukiamą veikimo laiką ir ilgaamžiškumą. Mūsų internetinėje parduotuvėje galėsite išsirinkti sau tinkamos modifikacijos ir pajėgumo siurblį gręžiniui.

 • Pedrollo - Itališkas giluminis siurblys gręžiniui, kurio efektyvumas ir kokybė patenkins ne tik privačių namų ūkių poreikius, tačiau gali būti naudojamas ir priešgaisrinėse sistemose, žemės ūkyje ar nedidelėse gamybos įmonėse. Jo gamyboje naudojamos kokybiškos medžiagos, kurios garantuoja ilgą tarnavimo laiką. 

 • Franklin Electric - gręžinių siurbliai ir jų komponentai išsiskirai savo kokybe, konstrukcijos patikimumu ir ilgaamžiškumu. Ši kompanija jau daugiau nei 75 metus gamina ir tiekia vartotojams tik aukščiausios kokybės įrangą. Įmonė daug investuoja į naujas technologijas ir naujausių mokslinių išradimų diegimą į kuriamus ir gaminamus produktus. Pasirinkę šio gamintojo giluminius siurblius, vandens tiekimo rūpesčius Jūs pamiršite daugeliui metų. 

 • Leo pumps – tai ekonominės klasės, nebrangūs giluminiai siurbliai, kurie skirti namų ūkio aprūpinimui šaltu, švariu vandeniu. Įmonė turi daugiau kaip 27 metų patirtį šioje srityje ir savo produkciją parduoda visame pasaulyje.

 • Stairs – nebrangūs, tačiau patikimi ir kokybiški siurbliai gręžiniams, kurie užtikrina reikiamą vandens pakėlimą ir padavimą į sistemą. Tinkami naudoti švariam, be kietųjų nuosėdų, vandens siurbimui.  

Siurblys gręžiniui – ką reikėtų žinoti prieš įsigyjant  

Norėdami patenkinti savo vandens suvartojimo įpročius ir užtikrinti ilgą siurblio tarnavimo laikotarpį, prieš perkant, reikia tiksliai nustatyti savo poreikius. Tam įtakos gali turėti gręžinio ar šulinio specifika, pavyzdžiui gylis, reikiamas kėlimo aukštis, atstumas nuo vandens iki galutinės jo vartojimo vietos, galimos pasipriešinimo jėgos bei jūsų būsimas suvartojamo vandens kiekis. Būtinai atkreipkite dėmesį ir į konkretaus siurblio parametrus. Siekiant geriausio rezultato, įsitikinkite, kad:

 • jame būtų sumontuotas elektroninis valdymas;

 • korpusas ir komplektuojančios dalys būtų pagamintos iš kokybiškų medžiagų;

 • vandens kėlimo aukštis būtų didesnis, už aukščiausio vandens vartojimo taško aukštį;

 • būtų įmontuota apsauga nuo perkaitimo, perkrovos ar tuščios eigos;

 • našumas atitiktų jūsų vartojimo poreikius;

 • jūsų gręžinio diametras būtų didesnis už vandens siurblio diametrą;

 • užtikrintų pastovų slėgį vandentiekyje.

Galbūt tiksliai nežinote ir abejojate, kuris variantas jums būtų tinkamas, arba aiškiai nesuprantate, ką reiškia kai kurie jo parametrai, nieko nelaukite ir kreipkitės į Tvarus Katilas specialistus. Jei giluminis siurblys kaina jūsų netenkina, mes visada pasiruošę patarti ir surasti patį optimaliausią sprendimą. Mūsų internetinėje parduotuvėje galite nesudėtingai apsipirkti ir prekes gauti tiesiai į savo namus, bet kuriame mieste Lietuvoje.
 
cookie Slapukų sutikimas