Left Banner

Left Banner

Granulinis katilas Mini Bio Luxury VG 30kW

Granulinis katilas Mini Bio Luxury VG 30kW

0 Review(s) 
4 680,00 €
5 klasės granulinis katilas
Pristatome per 2-7 d.d.
Kiekis

Kompaktiškas granulinis katilas Kostrzewa Mini Bio Luxury VG - tai efektyvi šildymo įranga su naujos kartos degikliu Platinum Bio VG!

Granuliniai katilai Kostrzewa Mini Bio Luxury 30 kW, skirti apšildyti įvairias patalpas nuo 130 m² iki 400 m². Tai gali būti individualūs namai, kotedžai, žemės ūkio paskirties, pramoniniai bei komercinei pastatai. Katilų naudojamas kuras – medžio granules, grūdai. Projektuojant ir gaminant granulinius katilus Kostrzewa, įmonės konstruktoriai įdiegė naujausius inžinerinius sprendimus ir naudojo specialias sertifikuotas medžiagas. Šios įmonės pagaminti granuliniai katilai pasižymi efektyvumu, ekologiškumu, patikimumu, paprastu ir patogiu aptarnavimu. Išskirtinės katilų savybės jau seniai yra įvertintos pirkėjų ne tik Lenkijoje, bet ir kaimyninėse šalyse. Todėl  jau daugelį metų Kostrzewa yra viena iš lyderių Lenkijoje, tarp šildymo katilų gamintojų. Šių katilų eksploatacija ir aptarnavimas pakankamai paprasti, neužima daug laiko. Kostrzewa Mini Bio Luxury katilai gali būti valdomi ir nustatomi nuotoliniu būdu kompiuterio ar mobilaus telefono pagalba. Viena iš svarbiausių charakteristikų naudojanti katilu – tai vienos įkrovos degimo laikas. Priklausomai nuo nustatytos temperatūros patalpose įkrovos degimo trukmė svyruoja nuo 40 iki 42 valandų. 

Kostrzewa Mini Bio Luxury granuliniai katilai sudaryti iš keletos pagrindinių elementų:

Katilo korpusas – tai pagrindinė dalis, prie kurios komplektuojamos kiti sistemos mazgai ir kuriame vyksta degimo procesas. Degant kurui, išsiskyrusi šiluma šilumokaičio pagalba perduodama patalpų šildymo sistemai. Šių granulinių katilų korpusai pagaminti naudojant 3xT technologiją (time, turbulator, temperature), trumpai nusakomą kaip laikas, turbolencija, temperatūra. Naudojama medžiaga tai specialus katilinis plienas.
• Granulių degiklis – tai viena iš svarbiausių katilo dalių, kuris turi didelę įtaką katilo efektyvumui. Mini Bio Luxury katilai komplektuojami su Platinum Bio VG degikliu, pritaikytu automatiškam medienos granulių ir grūdų uždegimui ir gęsinimui. Platinum Bio VG degiklių išskirtinumas - tai automatinė degiklio moduliacija Fuzzy Logic 2 leidžianti degimo metu valdyti liepsną ir temperatūrą šilumokaičio kameroje, taip pat įdiegta kintamos geometrijos technologija (VG-variable geometry). Degiklis turi fotoelementinę liepsnos kontrolę taip pat pasižymi žema šilumine inercija paleidimo ir stabdymo metu. Šiame degiklyje kuro uždegimas susideda iš 3 fazių, kas apsaugo nuo galimo sprogimo kuro uždegimo metu. Platinum Bio VG turi Autostart funkciją, kuri dingus elektros energijai išsaugo paskutinius nustatymus. Degiklio keraminis įdėklas leidžia šilumokaičio kameroje pasiekti aukštesnę nei 1000 °C temperatūrą, o tai padidina degimo efektyvumą, sumažina šilumos nuostolius ir išmetamų į atmosferą kietųjų dalelių bei dujų kiekį. Platinum Bio VG degikliai turi automatinę išsivalymo funkciją, kuri leidžia automatiškai pašalinti šlakus nuo degiklio grotelių, negęsinant katilo.
• Katilo valdiklis – tai elektroninis blokas, kuris valdo katilo darbo procesą palaikydamas nustatytus patalpų temperatūros parametrus. Pagal gautus iš daviklių duomenis valdiklis siunčia komandas intensyvinti ar slopinti vykstantį degimą, dozuojant tiekimą kurą ir orą. Kostrzewa Mini Bio Luxury granuliniai katilai komplektuojami su Platinum Bio Ecomax valdikliu, turinčiu Fuzzy Logic 2 technologiją. Ši moderni technologija efektyvina katilo darbą ir sumažina kuro bei elektros energijos sanaudas net iki 20%. Platinum Bio Ecomax valdiklius galima reguliuoti ir keisti nustatymus prisijungus internetu, mobiliuoju telefonu SMS žinutėmis ar paprasčiausiai rankiniu būdu.

• Kuro talpa Mini Bio Luxury granuliniuose katiluose sumontuota ant šilumokaičio, siekiant padaryti katilą kuo galima kompaktiškesniu ir patogesniu eksploatuojant. Šių katilų kuro konteineriai yra 342 L tūrio ir turi vandens apsaugą, saugančią talpą su kuru nuo užsidegimo. 

Prekė
Granulinis katilas
Modelis
Mini Bio Luxury VG
Gamintojas
Kostrzewa
Kilmės šalis
Lenkija
Energetinio efektyvumo klasė
A+
Galingumas
30 kW
Maks. darbinis slėgis
2 bar
Komplektacija
Su bunkeriu
Įtampa
230V/50Hz
Korpuso medžiaga
Plienas
Svoris kg
250 kg
Aukštis
1735 mm
Plotis
810 mm
Gylis
1706 mm
Garantija
5 metai
Degiklis
Platinum Bio VG
Efektyvumo klasė
5 klasė
Apšildomas plotas m²
iki 400 m²
Naudingumo koeficientas
91%
Kuro įkrovos angos matmenys
740x370 mm
Dūmtraukio diametras
127 mm
Katilo vandens temperatūra
45/85 °C
Reikalinga kamino trauka
15 Pa
Granulių dydis mm
6-8 mm
Kuro įkrovos degimo trukmė
iki 40 val.
Bunkerio tūris
370 litrų
Pagrindinis kuras
Medžio granulės, grūdai

Write your review

Granulinis katilas Mini Bio Luxury VG 30kW

5 klasės granulinis katilas

Write your review

3 prekių toje pačioje kategorijoje :

 
cookie Slapukų sutikimas