Left Banner

Left Banner

Šilumos siurbliai oras-oras

Oras Oras Silumos Siurbliai Kaina

Oras-oras šilumos siurblys - Puikus sprendimas šildymo ir vėsinimo poreikiams įgyvendinti

Šilumos siurblys - įrenginys, kurio dėka patalpos gali būti šildomos, vėsinamos ar vėdinamos. Vienas įrangos blokas montuojamas patalpų viduje, o kitas – pastato išorėje. Šilumos siurblys oras-oras veikimo principas nesudėtingas: ventiliatoriumi lauko oras įtraukiamas į  patalpą ir, praeidamas pro šilumokaitį, sušyla, nes freono dujos pasižymi unikaliomis termodinaminėmis savybėmis – garuodamos šilumą sugeria, o kondensacijos metu šilumą išskiria. Kiekvieno naujo darbinio ciklo metu atvėsusios freono dujos iš pastato vidaus sugrįžta į lauko šilumokaitį. Kompresorius dujas vėl suslegia, o šilumokaitis įkaista iki reikiamos temperatūros.

Šiuo metu šilumos siurbliai yra pati moderniausia įranga, komfortą vartotojui sukurianti tiek žiemą, tiek vasarą. Šaltuoju metų sezonu šildo patalpas, o šiltuoju – vėsina.

Pagrindinės šilumos siurbliai oras-oras įrenginių privalumai ir ekonominė nauda

Šilumos siurbliai pritaikyti eksploatuoti tiek buitinėse, tiek gamybinėse ir komercinėse patalpose. Apie jų efektyvumą ir patogumą byloja šie faktai:

 • Suderinamumas su šildymo sistemomis

Nereikia įrenginėti sudėtingų šildymo sistemų. Šilumos siurbliai oras–oras sugeneruotą šilumą perduoda pūsdami į patalpas šiltą orą ir taip palaiko reikalingą oro temperatūrą.

 • Nuotolinis valdymas

Šildymo sistemos nustatymus galima valdyti nuotoliniu būdu. Taigi, patalpos gali būti šildomos net ir tada, kai vartotojas yra išvykęs arba būste dar nėra gyvenama.

 • Šildymo kaina

Šilumos siurblys oras-oras sunaudoja palyginus nedaug elektros energijos, tad sąskaitos tikrai bus mažesnės nei naudojant kitą šildymo įrangą.

 • Optimalus drėgmės balansas

Šilumos siurbliai oras-oras  patalpose palaiko nustatytą optimalų drėgmės lygį, tad diskomforto dėl šildymo metu išsausėjusio patalpų oro tikrai nejausite.

 • Nesudėtingas montavimas 

Sumontuoti ir paruošti eksploatacijai oras-oras šilumos siurbliai sistemą nėra labai sudėtinga. Vienas įrenginio blokas montuojamas patalpų viduje, o kitas – lauko blokas -ant išorinės fasado sienos arba ant žemės. Montuojant dažniausiai nereikia atlikti jokių žemės kasimo darbų. 

 • Aplinkos taršos mažinimas 

Pasirinkus šilumos siurblį sumažės į orą išmetamo anglies dioksido kiekis, kurio koncentraciją ore didina kieto kuro deginimas. Taip pat nereikia pirkti, gabenti ir sandėliuoti šildymo reikmėms skirto kuro.

 • Ilgas garantinis laikotarpis

Šildymo siurblių sistemoms paprastai suteikiama 2-3 metų garantija, o kompresoriams gamintojas suteikia net iki 10 metų siekiančią garantiją. Reguliariai atliekant planinę techninę apžiūrą tikėtina, kad šilumos siurblys oras-oras  nepriekaištingai dirbs 15 ir daugiau metų.

Ekonominiu požiūriu įrenginiai, kurių veikimas pagrįstas atsinaujinančios energijos vartojimo principu, yra saugūs, neteršia aplinkos ir labai ekonomiški. Šilumos siurbliai oras-oras įrenginių kainos nėra mažos, tačiau įrangos ir montavimo kaštai atsiperka per kelerius metus. Šilumos siurblys, net esant neigiamai lauko temperatūrai, generuoja šilumą ir pagamintos šilumos vertė didesnė nei gavybai sunaudota elektros energija. 

Kur įsigyti geriausia kaina šilumos siurbliai oras-oras Lietuvoje?

Mūsų patikimoje Geras katilas parduotuvėje rasite platų gerai žinomų gamintojų šilumos siurblių asortimentą. Produktų kainos įvairios ir priklauso nuo daugelio veiksnių, pavyzdžiui, prekinio ženklo, sistemos sudėtingumo ir įrenginio galingumo. Šilumos siurbliai oras-oras akcija taikoma Electrolux, Daikin, Panasonic ir kitų prekinių ženklų gaminiams. Pasinaudokite proga sutaupyti ir įsigykite modernią šildymo sistemą. Pageidaujamą gaminį galite įsigyti internetu arba fizinėse parduotuvėse adresu  Kalvarijų 125 bei Savanorių 176, PC Norfa Bazė. Apsilankykite mūsų parduotuvėse ir džiaukitės įsigiję aukščiausios kokybės prekes. Taip pat siūlome patogų atsiskaitymo būdą ir greitą pristatymą.        

Jei kiltų klausimų, kaip atlikti užsakymą, arba norėtume pasitikslinti dėl mokėjimo sąlygų, skambinkite telefonu 8 656 85153 arba susisiekite el.paštu [email protected]

Mes visada pasirengę Jums padėti!

 • Gree

  Gree šilumos siurbliai oras-oras: Tai nepriekaištingos kokybės įranga už nedidelę kainą

  Gree Electric Appliances kompanija jau atšventė įkūrimo 30- metį. Per tuos veiklos metus   įmonė smarkiai išaugo, praplėtė produktų asortimentą bei tapo žinoma visame pasaulyje. Kompanija projektuoja ir gamina kokybiškus bei modernius kondicionierius ir Gree oras-oras šilumos siurblius. Gaminius įsigyti galima daugiau nei 160 šalių. Drąsiai galima teigti, kad tai viena didžiausių pasaulyje oro kondicionierių ir šilumos siurblių tiekėja, galinti didžiuotis nepriekaištinga gaminių kokybe ir patikimumu. Tai patvirtina daugiau nei 50 gautų tarptautinių apdovanojimų, kuriuos įmonės produktai pelnė už aukštas technines charakteristikas, patikimumą bei dizainą.

  Šilumos siurblys oras-oras Gree – tai prietaisas su Inverter tipo kompresoriumi, kuriame integruotas įtampos dažnio keitiklis. Keitiklis reaguoja į patalpos temperatūros pokyčius ir pakeičia kompresoriaus darbo režimą. Kai temperatūra patalpoje pasiekia nustatytą, šilumos siurblys pradeda dirbi tik temperatūros palaikymo režimu, tuomet Gree oras-oras siurbliai dirba itin tyliai, o suvartojama el. energija sumažėja iki minimumo. 

  Šiuo metu Gree įranga užpildoma R32 šaltnešiu, kuris yra ne tik 8% efektyvesnis, bet ir labiau ekologiškas, nei analogai naudoti senesniuose šilumos siurblių bei kondicionierių modeliuose. Įvertinus integruotas funkcijas, valdymo bei reguliavimo paprastumą, mažas elektros energijos sąnaudas, galime konstatuoti, jog tai modernus, ekonomiškas, vartotojui ir aplinkai draugiškas produktas.

  Oras-oras Gree siurblys: Tai puiki kokybė ir inovatyvūs sprendimai

  Šilumos siurblys – inovatyvus šildymo sistemos įrenginys, kuris šaltuoju metu sezonu patalpas šildo, o vasarą – vėsina. Veikimo principas paprastas – šilumos siurblį sudaro dvi dalys, iš kurių viena montuojama pastato viduje, o kita – lauke, ant išorinės pastato sienos arba su specialiu rėmu statoma ant žemės. Ventiliatoriumi įtraukiamas lauko oras praeina pro šilumokaitį ir sušyla, nes šilumokaitis užpildytas išskirtinėmis termodinaminėmis savybėmis pasižyminčiais freono junginiais, kuriems garuojant šiluma sugeriama, o virstant skysčiu - kondensacijos proceso metu – išskiriama. Kiekvieno naujo darbinio ciklo metu, atvėsusios freono dujos iš vidinio bloko sugrįžta į lauko bloko šilumokaitį. Siurblio kompresorius jas vėl suslegia ir šilumokaitis įkaista iki reikiamos temperatūros.

  Tokios šildymo sistemos įrengimo darbai nėra labai brangūs ar techniškai sudėtingi. Pastato išorėje nereikia atlikti žemės kasimo darbų. Taip pat nereikia rekonstruoti anksčiau sumontuotų šildymo sistemų. 

  Pirkti Gree oras-oras siurbli tikrai verta – sistema gali dirbti vėsinimo ir šildymo režimais. Prietaisas puikia šildo net ir tada, kai lauko temperatūra nukrenta iki -30 °C, o lauko blokas turi apsaugą nuo užšąlimo.

  Šiais laikais šilumos siurblys jau tapo ne prabangos atributas, visiems prieinama patalpų šildymo įranga. Siurblio Gree oras-oras kaina nėra aukšta, įvertinus sukuriamą komfortą bei mažas eksploatacijos išlaidas. Įrenginyje integruota daug funkcijų ir technologijų, kurios sukurs patalpose sveiką ir komfortabilų mikroklimatą. Vidinio dalies ventiliatorius gali suktis net 7 skirtingais greičiais. Yra galimybė įrangą valdyti nuotoliniu būdu, naudojantis išmaniuoju telefonu.

  Šilumos siurbliai oras-oras Gree parduotuvė Lietuvoje ir Tvarus Katilas prekių asortimentas

  Gree įmonė savo gaminiams suteikia 3 metų garantija, o techniškai tvarkinga ir prižiūrima šildymo sistema su oras oras šildymo siurbliu nepriekaištingai veiks daugelį metų, puikiai atlikdama savo pagrindinę užduotį – šildyti arba vėsinti patalpas.

  Tvarus Katilas parduotuvėse gausi šilumos siurblių pasiūla, o Gree šilumos siurbliai oras-oras pirkti internetu galima net neišeinant iš namų. Jei pageidaujate šio ar kito gamintojo šildymo įrangą apžiūrėti gyvai, prašome apsilankyti mūsų fizinėse parduotuvėse šiais adresais: Kalvarijų g. 125, LT-08221 Vilnius arba Savanorių pr. 176, PC Norfa bazė. Susisiekti su konsultantais taip pat galima elektroniniu paštu arba paskambinus mobiliuoju telefonu 8 656 85153. Tikimės, kad mūsų ekspozicijoje surasite sau tinkamiausią modelį.

 • Electrolux
 • AlpicAir
 • Cooper & Hunter
 • Panasonic
 • Haier

  Haier oras-oras šilumos siurblys: Geriausias sprendimas renkantis patalpų šildymo ir vėsinimo įrangą

  Nepriklausomos rinkos tyrimų kompanijos Euromonitor International reitingų sąraše Haier prekinis ženklas jau trylika metų iš eilės neužleidžia lyderio pozicijų. Jau daugiau nei 40 metų gyvuojanti Haier Group kompanija, trejus metus iš eilės įtraukiama į Brandz 100 sudarytą vertingiausių pasaulio prekinių ženklų sąrašą. Haier kompanijos gaminiai pasižymi aukšta kokybe, patikimumu, juose integruotos inovatyvios funkcijos ir patentuotos technologijos, tokios kaip savaiminio išsivalymo Self Clean technologija. Visa kompanijos gaminama įranga užpildoma aplinkai draugišku R32 šaltnešiu. Produktų asortimente rasime ir šalto klimato zonoms aktualią būstų ir gamybinių patalpų šildymo įrangą – oras-oras Haier šilumos siurblį.

  Šilumos siurblys – tai įrenginys, kurį sudaro du komponentai. Viena prietaiso dalis montuojama lauke - ant fasado sienos arba žemės, o kita dalis – patalpoje. Šilumos siurbliai oras-oras Haier pirkti – tai teisingas sprendimas įsigyti moderniausią įrangą, galinčią šildyti, vėsinti, vėdinti bei sumažinti drėgmę patalpose. Integruotos funkcijos įgalina mažinti el. energijos sąnaudas, supaprastina siurblio valdymą ir reguliavimą. Įjungus SLEEP funkciją, įrenginys dirba labai tyliai netrukdo nei ilsėtis, nei miegoti. Prietaise galima nustatyti ir specialųjį naktinį režimą Haier oras-oras kaina nėra aukšta, įvertinus sukuriamą sveiką ir komfortabilų mikroklimatą Jūsų darbe ar namuose. Įrangą galima valdyti distanciniu pultu arba, naudojantis integruotu Wi-Fi moduliu, nuotoliniu būdu.

  Ar verta oras-oras Haier pirkti, kokie šilumos siurblių privalumai ir ekonominė nauda

  Įrengti šildymo sistemą su šilumos siurbliu paprastai nėra sudėtinga, nes prietaiso blokai tvirtinamos ant sienų, o patyrę meistrai įrangą sumontuoja pakankamai greitai. Vienas didžiausių privalumų, kad nusprendus „pereiti prie oras-oras šildymo“, neteks rekonstruoti jau esamos šildymo sistemos, nes minėti šilumos siurbliai patalpas šildo ir vėsina pūsdami šilto ar vėsaus oro srautus.

  Ar verta šilumos siurbliai oras-oras Haier pirkti ir įrengti nuosavame būste? Visų pirma, šilumos siurbliai dirba labai efektyviai ir sunaudoja visiškai nedaug elektros energijos. Lyginant įvairių šaltinių sukuriamos šilumos kainą, taps akivaizdu, kad oras oras siurblių pagaminama šiluma yra viena iš pigiausių. Jei namą kūrenate kietu kuru, iškart sumažės rūpesčių – nebereiks vežti ir sandėliuoti malkų, briketų ar granulių, taip pat eksploatuojant įrangą nereiks jos valyti ir šalinti pelenų. Tuo pačiu mažinsite aplinkos taršą, į aplinką nebus išmetamos kietosios degimo proceso metu išsiskiriančios dalelės.

  Kaip minėta, šilumos siurbliai oras-oras Haier  turi įdiegtas pažangias technologijas tiek vidiniuose, tiek išoriniuose siurblių blokuose. Lauko blokai turi automatinę atitirpinimo funkciją, kurios dėka oro siurblys efektyviai šildo, lauko temperatūrai nukritus net iki -30 ºC. Vidiniame bloke integruota 3D oro srauto technologija patalpose tolygiai paskirsto pučiamą pašildytą ar atvėsintą orą. 

  Šilumos siurbliai oras-oras Haier parduotuvė Lietuvoje gali pasiūlyti platų gaminių asortimentą

  Moderniems ir ekonomiškiems Haier produktams gamintojas suteikia net 5 metų garantiją, tai puikus įrodymas, kad kompanija užtikrina gaminio kokybę ir patikimumą. Prietaisų kainos įvairios ir priklauso nuo modelio, galingumo bei integruotų funkcijų. 

  Kviečiame apsilankyti ir įsigyti inovatyvią šildymo įrangą. Išsirinktą šilumos siurblį galima įsigyti internetu arba fizinėse prekyvietėse, kurios įsikūrusios Kalvarijų 125, LT-0822, Vilnius arba Savanorių pr. 176, PC Norfa bazė, Lietuva. Jūsų paslaugoms – oras-oras Haier parduotuvė, kurioje įsigysite aukščiausios kokybės prekes. Taip pat siūlome patogų atsiskaitymo būdą ir greitą pristatymą. Išsamią konsultaciją ir patarimus galite gauti susisiekę elektroniniu paštu ar paskambinę telefonu 8 656 85153. Garantuojame paslaugų aptarnavimą ir visada pasiruošę Jums padėti.

 • Daikin

  Daikin šilumos siurbliai oras-oras – Kokybiška ir efektyvi šildymo sistemos įranga už nedidelę kainą

  Daikin bendrovė netrukus švęs savo veiklos šimtmetį. Klimato kontrolės įrangos gamintoja yra pasaulinės reikšmės technologijų lyderė. Projektuodama ir gamindama kondicionierius ir siurblius, Daikin diegia pažangiausias technologijas ir naujausius techninius sprendimus. Platus gaminių, skirtų gamybiniams ir komerciniams objektams, individualiems namams bei butams, asortimentas patenkina net išrankiausią klientą. Daikin produktai – patikimi, funkcionalūs, kokybiški ir ekonomiški.

  Kompanija suinteresuota, kad visame pasaulyje žmones suptų jauki ir komfortabili aplinka, tad vadovaujamasi devizu – mes tam, kad kurtume novatoriškas technologijas, šiuolaikiškus produktus ir jų sistemas. Naujausioje Daikin oras-oras šilumos siurblių serijoje įmontuotas energiją taupantis Inverter tipo kompresorius, jo dėka prietaisas gali dirbti itin tyliai. Palyginę panašaus galingumo neinvertinius ir invertiniuis šilumos siurblius matome, jog pastaroji įranga gali sutaupyti beveik 35 procentus elektros energijos. Ši technologija įtakoja aukštus techninius parametrus bei efektyvumą. Šilumos siurbliai oras-oras Daikin priskiriami A+++ energetinio efektyvumo klasei.

  Oras-oras Daikin šilumos siurblių privalumai ir integruotos funkcijos

  Daikin gaminami oras-oras siurbliai kitų panašių gaminių atžvilgiu turi tikrai nemažai pranašumų. Visų pirma, tai trijų lygių oro filtravimo sistema, kurios dėka oras patalpose tampa itin švarus. Filtras surenka ne tik naminių gyvūnų plaukus, bet ir dulkes, įvairius teršalus ir priemaišas, taip pat žiedadulkes ir net išvalo orą nuo bakterijas bei virusų. 

  Oras-oras Daikin šilumos siurbliuose integruoti dviejų zonų judesio jutikliai Smart Eye. Kai patalpose nieko nėra, automatiškai pereinama į budėjimo režimą. Jei daviklis patalpoje fiksuoja judančius objektus, oro srautas specialiai išsklaidomas, kad nebūtų pučiamas tiesioginis šalto oro gūsis. Labai patogu, kad šilumos siurblį galima valdyti ir reguliuoti nuotoliniu būdu, tai pravartu, kai patalpose nėra nuolat gyvenama ar šeimininkai laikinai išvykę.

  Siurblio vidinis blokas pasižymi ne tik patraukliu akiai atnaujintu dizainu, bet ir labai tyliu veikimu. Ir tai dar ne visi novatoriško įrenginio privalumai. Pirkti šilumos siurbliai oras-oras Daikin – puikus sprendimas, nes prietaisas geba dirbti net keliais režimais. Daikin įrenginys vėsina, šildo, vėdina, o iškilus būtinybei, sausina patalpų orą. Prietaisas itin tiksliai palaiko pageidaujamą užprogramuotą patalpų oro temperatūrą. 

  Vartotojų patogumui prietaisuose integruotas įvairios funkcijos, pavyzdžiui, energijos taupymo režimas, Auto Restart funkcija, įdiegta 24 valandų siurblio valdymo programavimo galimybė, prietaisui valdyti pridedamas patogus ir modernus valdymo pultas.

  Šiluminio siurblio Daikin oras-oras kaina ir kur įrenginį galima įsigyti Lietuvoje

  Ekonominiu požiūriu įrenginiai, kurių veikimas pagrįstas atsinaujinančios energijos naudojimu, yra saugūs, neteršia aplinkos ir labai ekonomiški. Šilumos siurbliai oras-oras kainos sąlyginai nėra žemos, bet išlaidos atsiperka su kaupu. Pinigai išleisti įrangai ir jos montavimui atsiperka per kelerius metus. Be to, šilumos siurblys generuoja šilumą net ir tada, kai lauko temperatūra nukrenta gerokai žemiau 0. Pagamintos šilumos vertė ženkliai didesnė nei gavybai sunaudotos elektros energijos kaina. Gamintojas garantuoja, kad Daikin prekiniu ženklu pažymėti produktai yra saugūs ir patikimi. Tad savaime peršasi išvada, kad šildymo sistemą, kurioje sumontuotas  šios kompanijos šilumos siurblys, galima vertinti kaip sėkmingą investiciją į komfortabilų namų mikroklimatą.

  Patikimi ir ekonomiški Daikin produktai įsilies į Jūsų namų ar biuro interjerą. Susipažinti su šiluminio siurblio oras-oras Daikin kaina ir techninėmis charakteristikomis galima internetinėje arba fizinėse Tvarus Katilas parduotuvėse. Jei manote, kad pateiktos informacijos per maža, mielai kviečiame susisiekti nurodytais kontaktais ir geranoriškai nusiteikę konsultantai pasistengs atsakyti į visus jus dominančius klausimus. Mes pasiryžę dirbti taip, kad kiekvienas pirkėjas liktų patenkintas.

 • Midea
 • Vivax
 • Airwell
 • Mitsubishi Heavy...

  Šilumos siurbliai oras-oras Mitsubishi Heavy Industries – tai išskirtinės kokybės, daugiafunkciniai prietaisai, pasižymintys aukštu efektyvumu ir gerais techniniais parametrais!

  Japonijos korporacijos Mitsubishi Heavy Industries, Ltd pradžia galima laikyti 1884 metus, kuomet Yataro Iwasaki išsinuomojo valstybinę Nagasaki laivų statyklą ir pradėjo laivų statybos verslą. Savo kompaniją įkūrėjas pavadino Nagasaki Shipyard & Machinery Works. Vėliau verslas buvo pervadintas į Mitsubishi Shipbuilding Co., Ltd., o 1934 metais dar kartą pervadintas į Mitsubishi Heavy Industries, Ltd. Jau tuomet įmonė gamino laivus, lėktuvus bei geležinkelio vagonus.
  Oro šildymo ir kondicionavimo įrangą korporacija gamina jau daugiau nei 40 metų ir šioje srityje sukaupė pakankamą patirtį. Jų gaminamų šilumos siurblių oras-oras asortimentas pakankamai platus skirtas tiek buitiniams vartotojams, tiek visuomeniniams bei komerciniams objektams. Kompanijos gaminami produktai išsiskiria energetiniu efektyvumu, funkcionalumu bei aukštomis techninėmis charakteristikomis. Tai įranga neatsiliekanti nuo laikmečio reikalavimų ir pateisinanti net įnoringiausių vartotojų lūkesčius. Oras-oras šilumos siurbliai pilnai pritaikyti eksploatuoti mūsų klimatinės juostos sąlygomis, jie efektyviai šildo lauko temperatūrai nukritus net iki -25 ͦC. Be minėtų šilumos siurblių oras-oras Mitsubishi Heavy Industries, Ltd taip pat gamina ir siūlo vartotojams šilumos siurblius oras-vanduo, bei platų kondicionierių asortimentą.    

Aktyvūs filtrai

Oras-oras šilumos siurblys - Puikus sprendimas šildymo ir vėsinimo poreikiams įgyvendinti

Šilumos siurblys - įrenginys, kurio dėka patalpos gali būti šildomos, vėsinamos ar vėdinamos. Vienas įrangos blokas montuojamas patalpų viduje, o kitas – pastato išorėje. Šilumos siurblys oras-oras veikimo principas nesudėtingas: ventiliatoriumi lauko oras įtraukiamas į  patalpą ir, praeidamas pro šilumokaitį, sušyla, nes freono dujos pasižymi unikaliomis termodinaminėmis savybėmis – garuodamos šilumą sugeria, o kondensacijos metu šilumą išskiria. Kiekvieno naujo darbinio ciklo metu atvėsusios freono dujos iš pastato vidaus sugrįžta į lauko šilumokaitį. Kompresorius dujas vėl suslegia, o šilumokaitis įkaista iki reikiamos temperatūros.

Šiuo metu šilumos siurbliai yra pati moderniausia įranga, komfortą vartotojui sukurianti tiek žiemą, tiek vasarą. Šaltuoju metų sezonu šildo patalpas, o šiltuoju – vėsina.

Pagrindinės šilumos siurbliai oras-oras įrenginių privalumai ir ekonominė nauda

Šilumos siurbliai pritaikyti eksploatuoti tiek buitinėse, tiek gamybinėse ir komercinėse patalpose. Apie jų efektyvumą ir patogumą byloja šie faktai:

 • Suderinamumas su šildymo sistemomis

Nereikia įrenginėti sudėtingų šildymo sistemų. Šilumos siurbliai oras–oras sugeneruotą šilumą perduoda pūsdami į patalpas šiltą orą ir taip palaiko reikalingą oro temperatūrą.

 • Nuotolinis valdymas

Šildymo sistemos nustatymus galima valdyti nuotoliniu būdu. Taigi, patalpos gali būti šildomos net ir tada, kai vartotojas yra išvykęs arba būste dar nėra gyvenama.

 • Šildymo kaina

Šilumos siurblys oras-oras sunaudoja palyginus nedaug elektros energijos, tad sąskaitos tikrai bus mažesnės nei naudojant kitą šildymo įrangą.

 • Optimalus drėgmės balansas

Šilumos siurbliai oras-oras  patalpose palaiko nustatytą optimalų drėgmės lygį, tad diskomforto dėl šildymo metu išsausėjusio patalpų oro tikrai nejausite.

 • Nesudėtingas montavimas 

Sumontuoti ir paruošti eksploatacijai oras-oras šilumos siurbliai sistemą nėra labai sudėtinga. Vienas įrenginio blokas montuojamas patalpų viduje, o kitas – lauko blokas -ant išorinės fasado sienos arba ant žemės. Montuojant dažniausiai nereikia atlikti jokių žemės kasimo darbų. 

 • Aplinkos taršos mažinimas 

Pasirinkus šilumos siurblį sumažės į orą išmetamo anglies dioksido kiekis, kurio koncentraciją ore didina kieto kuro deginimas. Taip pat nereikia pirkti, gabenti ir sandėliuoti šildymo reikmėms skirto kuro.

 • Ilgas garantinis laikotarpis

Šildymo siurblių sistemoms paprastai suteikiama 2-3 metų garantija, o kompresoriams gamintojas suteikia net iki 10 metų siekiančią garantiją. Reguliariai atliekant planinę techninę apžiūrą tikėtina, kad šilumos siurblys oras-oras  nepriekaištingai dirbs 15 ir daugiau metų.

Ekonominiu požiūriu įrenginiai, kurių veikimas pagrįstas atsinaujinančios energijos vartojimo principu, yra saugūs, neteršia aplinkos ir labai ekonomiški. Šilumos siurbliai oras-oras įrenginių kainos nėra mažos, tačiau įrangos ir montavimo kaštai atsiperka per kelerius metus. Šilumos siurblys, net esant neigiamai lauko temperatūrai, generuoja šilumą ir pagamintos šilumos vertė didesnė nei gavybai sunaudota elektros energija. 

Kur įsigyti geriausia kaina šilumos siurbliai oras-oras Lietuvoje?

Mūsų patikimoje Geras katilas parduotuvėje rasite platų gerai žinomų gamintojų šilumos siurblių asortimentą. Produktų kainos įvairios ir priklauso nuo daugelio veiksnių, pavyzdžiui, prekinio ženklo, sistemos sudėtingumo ir įrenginio galingumo. Šilumos siurbliai oras-oras akcija taikoma Electrolux, Daikin, Panasonic ir kitų prekinių ženklų gaminiams. Pasinaudokite proga sutaupyti ir įsigykite modernią šildymo sistemą. Pageidaujamą gaminį galite įsigyti internetu arba fizinėse parduotuvėse adresu  Kalvarijų 125 bei Savanorių 176, PC Norfa Bazė. Apsilankykite mūsų parduotuvėse ir džiaukitės įsigiję aukščiausios kokybės prekes. Taip pat siūlome patogų atsiskaitymo būdą ir greitą pristatymą.        

Jei kiltų klausimų, kaip atlikti užsakymą, arba norėtume pasitikslinti dėl mokėjimo sąlygų, skambinkite telefonu 8 656 85153 arba susisiekite el.paštu [email protected]

Mes visada pasirengę Jums padėti!