Left Banner

Left Banner

Šilumos siurbliai oras-oras

Oras Oras Silumos Siurbliai Kaina | Tvarus Katilas

Aktyvūs filtrai

Oras-oras šilumos siurblys - Puikus sprendimas šildymo ir vėsinimo poreikiams įgyvendinti

Šilumos siurblys - įrenginys, kurio dėka patalpos gali būti šildomos, vėsinamos ar vėdinamos. Vienas įrangos blokas montuojamas patalpų viduje, o kitas – pastato išorėje. Šilumos siurblys oras-oras veikimo principas nesudėtingas: ventiliatoriumi lauko oras įtraukiamas į  patalpą ir, praeidamas pro šilumokaitį, sušyla, nes freono dujos pasižymi unikaliomis termodinaminėmis savybėmis – garuodamos šilumą sugeria, o kondensacijos metu šilumą išskiria. Kiekvieno naujo darbinio ciklo metu atvėsusios freono dujos iš pastato vidaus sugrįžta į lauko šilumokaitį. Kompresorius dujas vėl suslegia, o šilumokaitis įkaista iki reikiamos temperatūros.

Šiuo metu šilumos siurbliai yra pati moderniausia įranga, komfortą vartotojui sukurianti tiek žiemą, tiek vasarą. Šaltuoju metų sezonu šildo patalpas, o šiltuoju – vėsina.

Pagrindinės šilumos siurbliai oras-oras įrenginių privalumai ir ekonominė nauda

Šilumos siurbliai pritaikyti eksploatuoti tiek buitinėse, tiek gamybinėse ir komercinėse patalpose. Apie jų efektyvumą ir patogumą byloja šie faktai:

  • Suderinamumas su šildymo sistemomis

Nereikia įrenginėti sudėtingų šildymo sistemų. Šilumos siurbliai oras–oras sugeneruotą šilumą perduoda pūsdami į patalpas šiltą orą ir taip palaiko reikalingą oro temperatūrą.

  • Nuotolinis valdymas

Šildymo sistemos nustatymus galima valdyti nuotoliniu būdu. Taigi, patalpos gali būti šildomos net ir tada, kai vartotojas yra išvykęs arba būste dar nėra gyvenama.

  • Šildymo kaina

Šilumos siurblys oras-oras sunaudoja palyginus nedaug elektros energijos, tad sąskaitos tikrai bus mažesnės nei naudojant kitą šildymo įrangą.

  • Optimalus drėgmės balansas

Šilumos siurbliai oras-oras  patalpose palaiko nustatytą optimalų drėgmės lygį, tad diskomforto dėl šildymo metu išsausėjusio patalpų oro tikrai nejausite.

  • Nesudėtingas montavimas 

Sumontuoti ir paruošti eksploatacijai oras-oras šilumos siurbliai sistemą nėra labai sudėtinga. Vienas įrenginio blokas montuojamas patalpų viduje, o kitas – lauko blokas -ant išorinės fasado sienos arba ant žemės. Montuojant dažniausiai nereikia atlikti jokių žemės kasimo darbų. 

  • Aplinkos taršos mažinimas 

Pasirinkus šilumos siurblį sumažės į orą išmetamo anglies dioksido kiekis, kurio koncentraciją ore didina kieto kuro deginimas. Taip pat nereikia pirkti, gabenti ir sandėliuoti šildymo reikmėms skirto kuro.

  • Ilgas garantinis laikotarpis

Šildymo siurblių sistemoms paprastai suteikiama 2-3 metų garantija, o kompresoriams gamintojas suteikia net iki 10 metų siekiančią garantiją. Reguliariai atliekant planinę techninę apžiūrą tikėtina, kad šilumos siurblys oras-oras  nepriekaištingai dirbs 15 ir daugiau metų.

Ekonominiu požiūriu įrenginiai, kurių veikimas pagrįstas atsinaujinančios energijos vartojimo principu, yra saugūs, neteršia aplinkos ir labai ekonomiški. Šilumos siurbliai oras-oras įrenginių kainos nėra mažos, tačiau įrangos ir montavimo kaštai atsiperka per kelerius metus. Šilumos siurblys, net esant neigiamai lauko temperatūrai, generuoja šilumą ir pagamintos šilumos vertė didesnė nei gavybai sunaudota elektros energija. 

Kur įsigyti geriausia kaina šilumos siurbliai oras-oras Lietuvoje?

Mūsų patikimoje Geras katilas parduotuvėje rasite platų gerai žinomų gamintojų šilumos siurblių asortimentą. Produktų kainos įvairios ir priklauso nuo daugelio veiksnių, pavyzdžiui, prekinio ženklo, sistemos sudėtingumo ir įrenginio galingumo. Šilumos siurbliai oras-oras akcija taikoma Electrolux, Daikin, Panasonic ir kitų prekinių ženklų gaminiams. Pasinaudokite proga sutaupyti ir įsigykite modernią šildymo sistemą. Pageidaujamą gaminį galite įsigyti internetu arba fizinėse parduotuvėse adresu Savanorių 176, PC Norfa Bazė. Apsilankykite mūsų parduotuvėse ir džiaukitės įsigiję aukščiausios kokybės prekes. Taip pat siūlome patogų atsiskaitymo būdą ir greitą pristatymą.        

Jei kiltų klausimų, kaip atlikti užsakymą, arba norėtume pasitikslinti dėl mokėjimo sąlygų, skambinkite telefonu 8 656 85153 arba susisiekite el.paštu [email protected]

Mes visada pasirengę Jums padėti!

 
cookie Slapukų sutikimas