Left Banner

Left Banner

Daikin

Daikin

Aktyvūs filtrai

Daikin šilumos siurbliai  - svarbiausia informacija pirkėjams

Daikin – tai 1924 metais įkurta kompanija, kuri pirmauja šildymo bei oro kondicionavimo įrangos gamyboje. Daikin šilumos siurbliai yra vienas populiariausių pasirinkimų, kuomet siekiama įsirengti kokybišką ir funkcionalią patalpų šildymo ir vėdinimo sistemą. Šio gamintojo produkcija neretai yra pasirenkama tuomet, kai siekiama įsirengti naują ar renovuoti seną šildymo įrangą. Šilumos siurbliai Daikin yra efektyvūs ir ilgaamžiai, todėl ši produkcija pranoksta net ir pačių išrankiausių klientų lūkesčius.

Didelis Daikin šilumos siurblių pasirinkimas

Prekyboje yra siūlomas pakankamai platus Daikin šilumos siurblių asortimentas. Vartotojai turi galimybę įsigyti aukštos arba žemos temperatūros siurblius:

  • aukštos temperatūros šilumos siurbliai gali būti montuojami prie jau įrengtų šildymo įrenginių (prie šildymo vamzdynų ir radiatorių) nekeičiant visos šildymo sistemos;

  • žemos temperatūros šilumos siurbliai yra montuojami su žemos temperatūros radiatoriais, kuriems nereikia aukštos temperatūros cirkuliuojančio vandens, visiškai pakanka 45 °C vandens, tiekiamo šilumos siurbliu arba su grindinio šildymo sistema.

Funkcionali šildymo sistema

Šilumos siurbliai oras vanduo Daikin yra pritaikyti mūsų šalies klimatui, todėl ši įranga gali būti naudojama visais metų laikais. Šio gamintojo šilumos siurbliai naudoja atsinaujinančią energiją: net 75 procentai energijos yra gaunama iš oro, ir tik 25 proc. – iš elektros energijos. Jei siekiate namuose įsirengti tikrai efektyvią ir ekonomišką sistemą, Daikin šilumos siurblys bus geriausias pasirinkimas.

Aplinkos tausojimas

Šiandien rūpinimasis ekologija tapo kaip niekada aktualus, todėl tenka pasvarstyti apie tai, kaip būtų galima taupyti resursus ir užtikrinti, kad įtaka aplinkai būtų kiek įmanoma mažesnė. Daikin oras vanduo šilumos siurbliai gali padėti tą užtikrinti: ši įranga naudoja atsinaujinančius išteklius ir nėra kenksminga ekosistemai, todėl jei rūpinimasis ekologija jums yra vienas svarbiausių kriterijų, šilumos siurblio įrengimas tikrai padės įgyvendinti numatytus tikslus. Daikin didelį dėmesį skiria rūpinimuisi ekologija: šiam gamintojui svarbu ir tai, kad įrenginio dalys būtų paprasčiau perdirbamos.  

Nesudėtingas įrangos montavimas

Daikin rūpinasi, kad įrangos naudojimas būtų kiek įmanoma paprastesnis, tuo pačiu, kad ir montavimas nepareikalautų pernelyg daug laiko ir pastangų. Daikin šilumos siurblių sistemų montavimas tikrai netaps neįveikiama užduotimi. Šios įrangos naudojimas yra labai paprastas ir patogus, vartotojai turi galimybę išsaugoti nustatytus parametrus ir džiaugtis sklandžiu šilumos siurblio darbu.

Moderni ir ilgaamžė įranga

Daikin šilumos siurbliai yra modernūs ir atitinkantys visus šiuolaikinio vartotojo poreikius. Dėmesys skiriamas ne vien tik gaminių funkcionalumui, bet taip pat ir jų dizainui, todėl vartotojai gali džiaugtis dar moderniau atrodančiais namais. Džiugina ir tai, kad šilumos siurbliai oras vanduo Daikin yra ilgaamžiai – šiems įrenginiams yra teikiama garantija,  todėl vartotojai gali būti ramūs, kad šildymo ir patalpų vėsinimo sistema galės naudotis metų metus.

Tyliai veikianti sistema

Daikin šilumos siurbliai oras vanduo veikia labai tyliai – vidinio bloko triukšmo lygis nesiekia nei 30 decibelų (šiuolaikinių šaldytuvų skleidžiamo triukšmo lygis yra maždaug 40 dB). Nors planuojantys įsirengti šilumos siurblius kartais baiminasi, kad tokia sistema bus pernelyg triukšminga, tačiau nėra jokio pagrindo nerimauti: Daikin šilumos siurblys veikia pakankamai tyliai, kad to galima nė nepastebėti.

Daikin šilumos siurbliai oras vanduo: kaina

Daikin šilumos siurblių kaina tikrai labai palanki ir prieinama daugeliui vartotojų. Vienareikšmiškai galima teigti - tai yra energijos ir pinigų taupymas. Mūsų svetainėje Daikin šilumos siurblių rasite įvairiomis kainomis ir galėsite įvertinti, kuris modelis geriausiai atitinka jūsų poreikius. Tuomet beliks priimti vieną ar kitą sprendimą.
 
cookie Slapukų sutikimas