Duomenų apsauga

  Jūsų asmens duomenys bus naudojami tik tuo atveju, jei Jūs laisva valia pateiksite juos užsakydami prekę ar registruositės gauti mūsų naujienas. Jūsų pateiktus duomenis naudosime be atskiro Jūsų sutikimo tik užsakymui įforminti bei vykdyti.

  Be atskiro Jūsų sutikimo neperduosim Jūsų asmens duomenų, namų adreso ar elektroninio pašto adreso tretiesiems asmenims, išskyrus Pardavėjo partnerius, teikiančius prekių pristatymo ar kitas su Pirkėjo užsakymo įvykdymu susijusias paslaugas. Šiais atvejais perduodami tik būtini duomenys. Įvykdžius sutartį ir galutinai sumokėjus už prekę Jūsų duomenys blokuojami ir daugiau nebegali būti naudojami. Jei užsiprenumeravote mūsų naujienas, Jūsų pavardė ir elektroninio pašto adresas bus naudojami siunčiant reklaminius pranešimus. Turite teisę bet kuriuo metu nemokamai pasiteirauti apie išsaugotus savo duomenis, taip pat galite juos pataisyti, blokuoti ar ištrinti. Kreipkitės į mus el. paštu, kurį rasite skiltyje „Kontaktai“  arba praneškite apie savo sprendimą faksu ar paštu.

  Visais kitais atvejais Pirkėjo asmens duomenys tretiesiems asmenims gali būti  atskleidžiami tik LR teisės aktų numatyta tvarka.