Left Banner

Left Banner

TIS

TIS granuliniai katilai pirkti internetu pigu! Nemokamas pristatymas!

Aktyvūs filtrai

Granuliniai katilai TIS – Automatizuoti, talpūs ir ekologiški šildymo katilai

1992 metais susikūrusi TIS Group asociacija – tai Europos šildymo įrangos gamintoja pasižyminti pažangiausių technologijų ir naujausių techninių sprendimų diegimu į naujai projektuojamus bei gaminamus produktus. TIS Group gaminių asortimentą sudaro apie 50 modelių kieto kuro katilų, akumuliacinės talpos, boileriai bei dūmtraukiai. Pirkti granulinį katilą TIS verta, nes įrenginiai pilnai automatizuoti – integruota moderni, daugiafunkcinė naujausios kartos automatika, kuri valdo ir reguliuoja visą katilo darbinį ciklą – granulių padavimą, degimo proceso intensyvumą, ventiliatoriaus ir vožtuvų darbą. Gedimo atveju degimo procesas sustabdomas. Automatika valdo vandens šildytuvo ir patalpų šildymo sistemų cirkuliacinius siurblius, bei pagal lauko jutiklį ir vidinius termostatus, palaiko nustatytą temperatūrą šildomose patalpose.

TIS katilų sienelės gaminamos iš aukščiausios kokybės P2i65GH markės 5 mm storio plieno. Gamintojas korpusams suteikiama 5 metų garantija. Kuras į katilą tiekiamas granulių padavimo mechanizmo pagalba, o didelė bunkerio talpa sąlygoja, kad granulių įkrovos pakanka nuo 7 iki 12 dienų. Katilai gaminami įvairių galingumų nuo 8 iki 100 KW. 

Granulinių katilų TIS pardavimas Lietuvoje – Galimybė įsigyti kokybišką ilgaamžį produktą

TIS katilų paskirtis – šildyti patalpas, kuriose įrengta centrinio šildymo sistema. Katilai pritaikyti dirbti ir šildyti patalpas, prijungti prie šildymo sistemos su priverstine vandens cirkuliacija bei prie sistemos su savaimine cirkuliacija. TIS granulinių katilų išskirtinumas – juos galima kūrenti tiek granulėmis, tiek malkomis, briketais bei akmens anglimi. Kombinuotus katilus TIS DUO PELLET paruošiant kūrenimui kietu kuru tereikia įstatyti ardelius, o plačios užkrovos durelės ir didelė kieto kuro degimo kamera, įtakoja patogų katilo aptarnavimą eksploatacijos metu. Katilo dureles esant poreikiui, galima perkabinti, kad atsidarytų į reikiamą pusę – dešinę arba kairę.  Įrenginio korpusas pagamintas iš specialaus 5 mm katilinio plieno, nudažytas milteliniu būdu ir apšiltintas storu mineralinės vatos sluoksniu. TIS katilų naudingumo koeficientas siekia net 93%, o tai reiškia, kad įrenginys beveik be nuostolių perduoda šilumą į centrinę patalpų šildymo sistemą. 

TIS GROUP katilai džiugina vartotojus dėka kompaktiškų gabaritų, estetiškos išvaizdos, patikimumo ir ilgaamžiškumo. Tai šiuolaikiški šildymo katilai išpildantys griežtus ES standartus ir reikalavimus keliamus šildymo įrangai.

Įsigyti granulinius katilus TIS internetu galima Tvarus Katilas internetinėje parduotuvėje. Taip pat maloniai kviečiame apžiūrėti ekspoziciją Vilniuje, mūsų fizinėse parduotuvėse.

Nebrangūs granuliniai katilai TIS – Nedidelė investicija bet maksimalus komfortas

TIS group pagaminti granuliniai katilai šiuo metu vieni iš pigiausių Lietuvos rinkoje. Įverinę jų funkcionalumą ir patikimumą, galime teigti, kad ši investicija atsipirks su kaupu.

Didžiausias patogumas vartotojui – tai pilnai autiomatizuotas katilo darbas. Katiluose įdiegtas automatinis kuro padavimas, automatinė kuro uždegimo funkcija, savaime išsivalantis degiklis bei degimo proceso valdymas, siekiant palaikyti nustatytą patalpų temperatūrą. Taip pat yra galimybė katilo darbo režimus valdyti internetu. Kalbant apie šiuos TIS granulinius katilus, reikia pažymėti, kad kūrenimui naudojant kietą kurą, nereikia išimti granulių degiklio. Jis lieka apatinėse durelėse. Nuimamas tik granulių padavimo mechanizmas, tam kad atsidarytų kieto kuro kameros dureles.  

Dar vienas granulinių katilų TIS privalumas – šiuose katiluose kūrenimui galima naudoti ir prastesnės kokybės bei didesnio drėnumo granules. Taip pat, priklausomai nuo įrenginio galios, galima pasirinkti kuro talpos dydį, kuris varijuoja nuo 350 iki 700 l. Kuro talpą priklausomai nuo katilinės dydžio ir išplanavimo, galima montuoto tiek dešinėje, tiek kairėje katilo pusėse.

Apsilankykite Tvarus Katilas parduotuvėje ar susisiekite su konsultantais telefonu. Mes padėsime išsirinkite tinkamiausią granulinį katilą, kuris sušildys Jūsų namus bei sukurs komfortą ir jaukumą.

 
cookie Slapukų sutikimas