Left Banner

Left Banner

Brofer

Pirkti Brofer Rekuperatoriai | Tvarus Katilas

Aktyvūs filtrai

Pirkti rekuperatoriai Brofer: Inovatyvūs ir Efektyvūs

Tai yra naujos kartos vėdinimo ir patalpų šilumos grąžinimo įrenginiai, kurie skirti palaikyti gryną ir sveiką patalpų orą. Šie inovatyvūs įrenginiai gali padėti sutaupyti pakankamai daug elektros energijos, o tai įtakoja mažesnes sąskaitas bei saugoma mus supanti aplinka. Kalbant apie šiuos vėdinimo įrenginius, reikia paminėti aukštą šilumogrąžos koeficientą, siekiantį net iki 95%. Šis rodiklis parodo, kokia dalis šilumos energijos iš šalinamo atidirbusio oro srauto grąžinama atgal į patalpas. Toks aukštas koeficientas parodo, kad eksploatuojant šią vėdinimo įrangą iki minimumo sumažinami patalpų šilumos praradimai. Dar reikia atkreipti dėmesį, kad dėka įdiegtų naujausių technologijų šie rekuperatoriai pasižymi labai tyliu darbo režimu.

Kaip veikia nebrangūs ir patikimi Rekuperatoriai Brofer?

Jų veikimo principas pagrįstas tuo, kad naudoja šalinamą oro srautą kaip šilumos šaltinį. Tai įmanoma dėka sumontuoto specialios konstrukcijos šilumokaičio, kuris priima šilumos energiją iš šalinamo oro ir pats sušyla. Šaltas šviežias lauko oras pirmiausia patenka į šilumokaitį, kuriame sušildomas ir tik tada nukreipiamas į vėdinamas patalpas. Visi šilumos mainai vyksta įrenginio šilumokaityje, kurio konstrukcija įtakoja visos vėdinimo sistemos efektyvumą.

Rekuperatoriai taip pat pasižymi patogiu valdymu bei aptarnavimu eksploatacijos metu. Įrenginiai gali būti valdomi per specialų valdymo skydelį, nuotolinio valdymo pultu, o modeliai turintys integruotus WiFi modulius, gali būti valdomi mobilaus telefono ar kompiuterio pagalba.

Kodėl verta pasirinkti ir įsirengti rekuperatorius savo namuose ar biure? Šie vėdinimo įrenginiai efektyvūs ir ilgaamžiai, apsaugo patalpų orą nuo dulkių, lauko ore esančių teršalų, taip pat įvairių bakterijų. Šią funkciją atlieka sumontuoti oro filtrai. Rekuperatoriai tai prietaisai, kurių pagalba yra reguliuojamas paduodamo ir šalinamo iš patalpų oro srautų judėjimo intensyvumas. Rekuperatoriai parenkami taip, kad per nustatytą laiką galėtų pilnai pakeisti kambaryje esantį atidirbusį orą šviežiu ir sveiku laiko oru. Šiuolaikiški rekuperatoriai dėka įdiegtų techninių sprendimų bei konstrukcinių ypatumų dirba pakankamai tyliai, jų darbo režimo praktiškai nesigirdi. Kalbant apie Brofer gamintojo vėdinimo įrangą, reikia paminėti, kad kai kurie modeliai komplektuojami su entalpiniais šilumokaičiais, kurie ne tik grąžina atgal į patalpas šilumos energiją, bet tuo pačiu ir patalpose esančią drėgmę. Juos eksploatuojant oras neišsausėja, nereikalingas papildomas patalpų drėkinimas. 

Energijos taupymas ir rekuperatoriai Brofer

Ši įranga vienas iš būdų mažinti patalpų šilumos praradimus bei taupyti patalpų šildymui naudojamą energiją. Ši įranga gan efektyviai dirba ir sutaupo daugiausia energijos A ir aukštesnės energetinio efektyvumo klasės namuose ar patalpose. Jie naudoja šilumos mainų technologiją, kurioje šiluma perduodama iš šalinamo oro srauto į tiekimam orui. Tai leidžia sumažinti šildymo ir vėsinimo sąnaudas, nes šiluma yra išlaikoma patalpų viduje, o ne pašalinama į lauką. Taigi, rekuperatoriai padeda ne tik užtikrinti optimalią oro kokybę, bet ir taupo pinigus. Paprasti ir efektyvūs sprendimai leidžiantys pastoviai patalpose turėti sveiką ir šviežią orą, bei komfortabilų mikroklimatą - tai priverstinė namų vėdinimo sistema. Specialistai nurodo kelias pagrindines sąlygas, kurios užtikrina optimalų mikroklimatą ir komforto pojūtį patalpose:

įrenginiai sukurdami priverstinę oro cirkuliaciją užtikrina gaivų orą patalpose, užkerta pelėsio ir grybelių atsiradimui;

sukuria reikalingą balansą tarp šviežio oro ir oro, šalinamo iš vėdinamų patalpų;

sukuria tinkama oro drėgmės balansą vėdinamose patalpose;

užtikrina patalpų oro filtravimą, užkertantį kelią dulkių, įvairių teršalų bei bakterijų atsiradimui vėdinamose patalpose.

Itališkų Brofer rekuperatorių naudojimas suteikia daugybę privalumų tiek gyvenamųjų, tiek komercinių pastatų savininkams. Šis gamintojas pateikia ekonomiškus ir energiją taupančius sprendimus, kuriant ir palaikant sveiką ir komfortabilią aplinką su mažiausiomis energijos sąnaudomis. Mūsų internetinės parduotuvės konsultantai padės parinkti įrangą ir komplektuojančias medžiagas Jūsų namo, buto ar biuro vėdinimo sistemai. Siūloma įranga sukurs vėdinamose patalpose patogias ir sveikas darbo bei gyvenimo sąlygas.


 
cookie Slapukų sutikimas