Left Banner

Left Banner

Haier

Silumos Siurbliai Oras Oras Haier | Tvarus Katilas

Aktyvūs filtrai

Haier oras-oras šilumos siurblys: Geriausias sprendimas renkantis patalpų šildymo ir vėsinimo įrangą

Nepriklausomos rinkos tyrimų kompanijos Euromonitor International reitingų sąraše Haier prekinis ženklas jau trylika metų iš eilės neužleidžia lyderio pozicijų. Jau daugiau nei 40 metų gyvuojanti Haier Group kompanija, trejus metus iš eilės įtraukiama į Brandz 100 sudarytą vertingiausių pasaulio prekinių ženklų sąrašą. Haier kompanijos gaminiai pasižymi aukšta kokybe, patikimumu, juose integruotos inovatyvios funkcijos ir patentuotos technologijos, tokios kaip savaiminio išsivalymo Self Clean technologija. Visa kompanijos gaminama įranga užpildoma aplinkai draugišku R32 šaltnešiu. Produktų asortimente rasime ir šalto klimato zonoms aktualią būstų ir gamybinių patalpų šildymo įrangą – oras-oras Haier šilumos siurblį.

Šilumos siurblys – tai įrenginys, kurį sudaro du komponentai. Viena prietaiso dalis montuojama lauke - ant fasado sienos arba žemės, o kita dalis – patalpoje. Šilumos siurbliai oras-oras Haier pirkti – tai teisingas sprendimas įsigyti moderniausią įrangą, galinčią šildyti, vėsinti, vėdinti bei sumažinti drėgmę patalpose. Integruotos funkcijos įgalina mažinti el. energijos sąnaudas, supaprastina siurblio valdymą ir reguliavimą. Įjungus SLEEP funkciją, įrenginys dirba labai tyliai netrukdo nei ilsėtis, nei miegoti. Prietaise galima nustatyti ir specialųjį naktinį režimą Haier oras-oras kaina nėra aukšta, įvertinus sukuriamą sveiką ir komfortabilų mikroklimatą Jūsų darbe ar namuose. Įrangą galima valdyti distanciniu pultu arba, naudojantis integruotu Wi-Fi moduliu, nuotoliniu būdu.

Ar verta oras-oras Haier pirkti, kokie šilumos siurblių privalumai ir ekonominė nauda

Įrengti šildymo sistemą su šilumos siurbliu paprastai nėra sudėtinga, nes prietaiso blokai tvirtinamos ant sienų, o patyrę meistrai įrangą sumontuoja pakankamai greitai. Vienas didžiausių privalumų, kad nusprendus „pereiti prie oras-oras šildymo“, neteks rekonstruoti jau esamos šildymo sistemos, nes minėti šilumos siurbliai patalpas šildo ir vėsina pūsdami šilto ar vėsaus oro srautus.

Ar verta šilumos siurbliai oras-oras Haier pirkti ir įrengti nuosavame būste? Visų pirma, šilumos siurbliai dirba labai efektyviai ir sunaudoja visiškai nedaug elektros energijos. Lyginant įvairių šaltinių sukuriamos šilumos kainą, taps akivaizdu, kad oras oras siurblių pagaminama šiluma yra viena iš pigiausių. Jei namą kūrenate kietu kuru, iškart sumažės rūpesčių – nebereiks vežti ir sandėliuoti malkų, briketų ar granulių, taip pat eksploatuojant įrangą nereiks jos valyti ir šalinti pelenų. Tuo pačiu mažinsite aplinkos taršą, į aplinką nebus išmetamos kietosios degimo proceso metu išsiskiriančios dalelės.

Kaip minėta, šilumos siurbliai oras-oras Haier  turi įdiegtas pažangias technologijas tiek vidiniuose, tiek išoriniuose siurblių blokuose. Lauko blokai turi automatinę atitirpinimo funkciją, kurios dėka oro siurblys efektyviai šildo, lauko temperatūrai nukritus net iki -30 ºC. Vidiniame bloke integruota 3D oro srauto technologija patalpose tolygiai paskirsto pučiamą pašildytą ar atvėsintą orą. 

Šilumos siurbliai oras-oras Haier parduotuvė Lietuvoje gali pasiūlyti platų gaminių asortimentą

Moderniems ir ekonomiškiems Haier produktams gamintojas suteikia net 5 metų garantiją, tai puikus įrodymas, kad kompanija užtikrina gaminio kokybę ir patikimumą. Prietaisų kainos įvairios ir priklauso nuo modelio, galingumo bei integruotų funkcijų. 

Kviečiame apsilankyti ir įsigyti inovatyvią šildymo įrangą. Išsirinktą šilumos siurblį galima įsigyti internetu arba fizinėse prekyvietėje Savanorių pr. 176, PC Norfa bazė, Vilniuje. Jūsų paslaugoms – oras-oras Haier parduotuvė, kurioje įsigysite aukščiausios kokybės prekes. Taip pat siūlome patogų atsiskaitymo būdą ir greitą pristatymą. Išsamią konsultaciją ir patarimus galite gauti susisiekę elektroniniu paštu ar paskambinę telefonu 8 656 85153. Garantuojame paslaugų aptarnavimą ir visada pasiruošę Jums padėti.

 
cookie Slapukų sutikimas