Left Banner

Left Banner

Cirkuliaciniai siurbliai

Cirkuliaciniai Siurbliai Ispardavimas | Tvarus Katilas

Aktyvūs filtrai

Kokybiški cirkuliaciniai vandens siurbliai - mūsų internetinėje parduotuvėje

Efektyviai veikianti privataus namo šildymo sistema yra kiekvieno namų savininko rūpestis. Teisingai sumontuota šildymo sistema užtikrina mažas šildymui naudojamo kuro sąnaudas ir didžiausią šilumos atidavimą. Kad viskas vyktų sklandžiai ir karštas vanduo netrukdomai cirkuliuotų sistemos vamzdynuose, šiam tikslui yra naudojamas vandens cirkuliacinis siurblys.

Dažniausiai, visi siurbliai yra pritaikyti tiek karšto, tiek šalto vandens cirkuliavimui. Neįmontavus jo į namų šildymo sistemą, šilumos pasiskirstymas skirtinguose taškuose gali būti ne vienodas, arba kai kurių taškų karštas vanduo iš vis nepasieks. Cirkuliaciniai siurbliai priverstinai varinėja karštą vandenį ir taip padeda išspręsti šią problemą. Tai, palyginus, nedidelė investicija, atnešanti didelę naudą.

Be to, vandens cirkuliaciniai siurbliai gali būti naudojami ir asmeniniam vartojimui skirto karšto vandens cirkuliavimui. Ilgai stovintis vanduo vamzdyne atšąla, todėl kiekvieną kartą atsukus karšto vandens čiaupą turite laukti, kol pradės bėgti karštas vanduo. Jei jūsų vandens šildytuvas įrengtas dideliu atstumu nuo vonios kambario ar virtuvės, jums teks ilgiau laukti karšto vandens. Kuo didesnis minėtas atstumas, tuo daugiau vandens prarandate. Vandens cirkuliacinis siurblys kaina ženkliai sumažina galimus jūsų nuostolius, atsirandančius dėl vėluojančio karšto vandens pateikimo. Jis sistemoje nuolat recirkuliuoja karštą vandenį, todėl, jums niekada nebereikės laukti, kol ims tekėti karštas vanduo. 

Cirkuliaciniai siurbliai – kokį rinktis ir į ką kreipti dėmesį? 

Vandens cirkuliaciniai siurbliai skirti priverstinei skysčių cirkuliacijai šildymo ir kondicionavimo sistemose, nedideliuose pastatuose. Renkantis siurblį, būtinai atkreipkite dėmesį į kelis pagrindinius aspektus: 

 • Vandens kėlimo aukštį. Netinkamai parinktas siurblys gali būti nepajėgus į reikiamą aukštį pakelti vandenį

 • Cirkuliacijos greitį

 • Siurblio našumą, kuris nurodo vandens pralaidumą per valandą

 • Prijungimo diametrą

 • Maksimalų leistiną slėgį sistemoje

Mūsų parduotuvėje galite įsigyti įvairių, gerai žinomų gamintojų, cirkuliacinių siurblių. Savo parduotuvėje prekiaujame šių gamintojų siurbliais ir jų priedais: 

 • IBO – tai lenkijos kompanija, gaminanti įvairios paskirties siurblius, kurie yra gerai žinomi tiek Lietuvoje, tiek visame Baltijos regione.

 • Omnigena – šie Lenkijoje gaminami siurbliai pripažįstami dėl savo patvarumo ir efektyvumo. Tai puikus kokybės ir kainos santykio pavyzdys.

 • Grundfos – Danijoje gaminami aukštos kokybės cirkuliaciniai siurbliai, pasižymintys savo patvarumu, kokybe ir ilgalaikiškumu. Jų gamyboje naudojamos pažangiausios technologijos ir inovatyviausios idėjos. Mūsų internetinėje parduotuvėje galite rasti platų šio gamintojo produktų asortimentą.   

 • Wilo – Vokiečių inžinierių sukurti, kokybiški vandens siurbliai, naudojami tiek pramonės objektuose, tiek individuliuose namuose, tiek mažose cirkuliacinėse sistemose.

 • Pedrollo – tai ypač tyliai dirbantys siurbliai, todėl esant poreikiui, galima montuoti ir gyvenamosiose patalpose.

 • Armstrong – šie vokiški, patikimi, vidutinės klasės vandens siurbliai yra gerai žinomi ne tik Europoje, tačiau ir už jos ribų.

 • DAB – tai Italijos kompanija, turinti ilgalaikes gamybos tradicijas. Savo produkciją ji kuria ir tobulina ne vieną dešimtmetį, todėl savo pirkėjams gali pasiūlyti modernius ir šiuolaikinius standartus atitinkančius cirkuliacinius siurblius.

Mūsų parduotuvėje visuomet geriausios kainos, dažnai vykdomos įvairios akcijos, vyksta cirkuliaciniai siurbliai išpardavimas. Jei neapsisprendžiate, kokį siurblį išsirinkti, nesivaržykite ir kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo konsultantus. Mes labai rūpinamės savo klientais ir esame pasiruošę bet kada jiems padėti.

 
cookie Slapukų sutikimas