Left Banner

Left Banner

Elektriniai radiatoriai Adax

Elektriniai radiatoriai Adax - Tvarus Katilas pigiau ir patikima!

Aktyvūs filtrai

Išskirtinis ir ekonomiškas sprendimas Jūsų šildymo poreikiams – Adax elektriniai radiatoriai

Šiandien netrūksta patalpų, kuriose nėra centrinio šildymo ar jis neužtikrina komfortiškos temperatūros. Kam teko užsiimti remonto ar renovacijos darbais, tas tikrai žino, kad šildymo sistemos įrengimas – didelių išteklių reikalaujantis darbas. Visų darbų, susijusių su vamzdžių išvedžiojimu bei jų estetiniu paslėpimu, taip pat sąskaitų už medžiagas ir darbus galite išvengti naudodami elektrinį šildymą. Įsirengdami elektrinį šildymą sutaupysite vietos, kurios neužims katilas ir iš jo einantys vamzdžiai! 
Vienas pirmaujančių elektrinių radiatorių gamintojų – daugiau nei 70 metų veikianti norvegiška kompanija ADAX. Savo ilgalaikės veiklos metu kompanija sukūrė profesionalią Adax elektrinių radiatorių gaminimo ir aptarnavimo kultūrą. Ši kompanija parduoda savo produktus ir aptarnauja vartotojus visose pagrindinėse Europos ir kitų žemynų rinkose. Įmonė tiekia naujus ir novatoriškus elektrinius šildytuvus, išsiskiriančius šiuolaikišku dizainu - paprastu, elegantišku ir žaismingu, bet išlaikančiu intuityvumą ir nesenstantį funkcionalumą. 

Išskirtiniai elektrinių radiatorių Adax privalumai

Adax prekės ženklas yra itin mėgiamas Lietuvos vartotojų. Šie radiatoriai naudojami siekiant apšildyti įvairius objektus: gyvenamuosius namus, mokyklas, viešbučius, kavines, restoranus, parduotuves. Elektrinis šildymas taip pat gali būti naudojamas kaip papildomas šilumos šaltinis, jei pastate per žema temperatūra ar didelių šalčių metu ar avariniu atveju išjungus centrinį šildymą. Pagrindiniai elektriniams Adax radiatoriams būdingi pranašumai, išskiriantys šio gamintojo produktus šildytuvų rinkoje:

  • Lengva montuojami Nereikia jokių vamzdžių bei santechninių jungčių taip pat imlių laikui santechninių darbų. Radiatoriai tiesiog montuojami ant sienos ir įjungiami į artimiausią elektros lizdą. 

  • Efektyvus šildymas Programuojamas skaitmeninis termostatas leidžia šildyti patalpas, tik kai tai būtina, ir sumažinti kambario temperatūrą naktį miegant ar kai nesate namie. Elektriniai radiatoriai gali ilgai dirbti automatiniu režimu, todėl Jūs galite nesijaudindami palikti įjungtą šildymo sistemą ir išvykti ilgesniam laikui. Tam pakaks nustatyti prietaiso termostato temperatūrą 8 - 10° C, kad Jūsų namai nesudrėktų ir neįšaltų. 

  • Modernus dizainas Adax elektrinį radiatorių, priklausomai nuo konstrukcijos gali būti montuojami ant sienos arba pastatomi ant grindų. Jie pasižymi šiuolaikiška, elegantiška forma puikiai tinkančia modernaus ir klasikinio stiliaus interjerui. Skirtingi išmatavimai leidžia juos montuoti į įvairiausias patalpas ir suteikia jaukumo.

  • Ekologiški Patalpų šildymui naudojant šiuos prietaisus, nereikalingas centrinio šildymo sistema. Plokšti radiatorių paviršiai nekaupia dulkių ir palaiko gerą mikroklimatą visose šildomose patalpose. 

Kokios priežastys nulemia, kad verta pirkti Adax elektrinį radiatorių būtent Tvarus Katilas parduotuvėje?

Tvarus Katilas parduotuvė siūlo didžiulį elektrinių šildytuvą pasirinkimą įvairiems skoniams ir skirtingiems dizaino sprendiniams. Užeikite ir tikrai rasite platų Adax elektriniai radiatorių kainų ir įvairių dydžių pasirinkimą. Atraskite parduotuvę Vilniuje Savanorių. 176, kur Jūsų laukia malonus apsipirkimas ir paslaugūs konsultantai.
Pasirinkite Tvarus Katilas ir tikrai liksite patenkinti kokybiškais produktais su ilgomis gamintojų suteikiamomis garantijomis, patraukliomis kainomis bei operatyviu užsakymų įvykdymu. Jei turite kokių nors klausimų ar norite prekes užsisakyti nuotoliniu būdu skambinkite 8 656 85153 arba rašykite į [email protected].

 
cookie Slapukų sutikimas