Left Banner

Left Banner

Dražice

Dražice akumuliacinės talpos. Tvarus Katilas-visada pigu ir patikima!

Aktyvūs filtrai

Dražice akumuliacinės talpos – optimaliam šildymo sprendimui

Dražice – tai Europoje gerai žinomas Čekijos gamintojas, kurio produkcija pasižymi kokybe, patikimumu ir efektyvumu. Mūsų siūlomos Dražice vandens akumuliacinės talpos gali patenkinti daugelio namų ūkių poreikius. Dražice prekės ženklas per daugelį veiklos metų užsitarnavo patikimo gamintojo vardą, siūlančio efektyvius ir tvarius šildymo sistemų sprendimus, atitinkančius naujausius energetinio efektyvumo ir naudingumo reikalavimus.
Akumuliacinės talpos kaupia iš šilumos šaltinio gaunamą perteklinę šilumą ir vėliau ją atiduoda šildymo sistemai. Jos padeda efektyviau išnaudoti pagamintą šilumos energiją ir sumažinti šilumos praradimus. Talpos dažnai naudojamos sistemose su kieto kuro katilais, pailgindamos laiką tarp kuro užkrovų, neleisdamos patalpoms greitai atvėsti ir išlaikydamos tolygesnę šildomų patalpų temperatūrą.  Mūsų internetinėje parduotuvėje galite įsigyti įvairaus tūrio ir matmenų Dražice gamintojo siūlomas akumuliacines talpas. Jos ne tik stilingai atrodo, tačiau yra kokybiškos ir ilgaamžės.

Kodėl rinktis Dražice vandens akumuliacines talpas?

Jei neapsisprendžiate, kodėl savo šildymo sistemai turėtumėte rinktis Dražice gamintojo akumuliacinę talpą, susipažinkite su kai kuriais pagrindiniais šių akumuliacinių talpų ypatumais:

  • Šiluminis efektyvumas. Šio gamintojo vandens akumuliacinių talpų gamyboje naudojamos pažangios izoliacinės medžiagos, užtikrinančios minimalius šiluminius nuostolius. Jų dėka, sukaupta šiluma išsaugoma dar ilgesnį laiko tarpą ir tokiu būdu yra mažinamos apšildymui reikalingos energijos sąnaudos.
  • Nusprendę pirkti Dražice akumuliacinę talpą, ją galėsite prijungti prie įvairių šildymo sistemų. Ją galite prijungti tiek prie atsinaujinančių energijos šaltinių, tokių kaip saulės kolektoriai, tiek ir prie tradicinių šildymo sistemų.
  • Dražice talpos yra gaminamos tik iš aukštos kokybės, laiko patikrintų medžiagų, kurios užtikrina ilgą akumuliacinės talpos tarnavimo laiką.

Aplinkai draugiškas pasirinkimas

Šio gamintojo siūlomos akumuliacinės talpos ne tik padeda sumažinti sąskaitas už sunaudotą energiją, tačiau taip pat prisideda prie išteklių ir aplinkos tausojimo:

  • Aplinkai draugiškas sprendimas. Dražice gamintojo siūlomos akumuliacinės talpos prisideda prie tvarumo. Optimizuodamos šilumos išlaikymą ir sumažindamos energijos sąnaudas, šios talpos mažina energijos poreikį ir prisitaiko prie šiuolaikinių aplinkosauginių reikalavimų.
  • Platus asortimentas. Dražice akumuliacines talpas internetu galite rinktis iš daugybės
  • siūlomų modifikacijų. Pasirinkite norimo tūrio, dydžio su vienu ar dviem papildomais šilumokaičiais, kurių dėka talpas galima prijungti prie kelių skirtingų šilumos šaltinių. Visos šio gamintojo talpos turi termoizoliacinį sluoksnį, kurio dėka sistemoje sukaupta šilumos energija išlaikoma pakankamai ilgai.
  • Lengva priežiūra. Ilgametė gamintojo patirtis puikiai atsispindi jo gaminamoje produkcijoje. Akumuliacinės talpos yra sukurtos galvojant apie jų naudotojus, todėl visi priežiūrai ir aptarnavimui skirti prieigos taškai, naudotojų patogumui yra išdėstyti lengvai prieinamose vietose, kurios palengvina akumuliacinės talpos montavimą ir priežiūrą.

Renkantis akumuliacines talpas pirmiausia reikia įvertinti šildymo sistemą, naudojamą šilumos šaltinį bei patalpų plotą. Jei šilumos šaltinis – oras-vanduo šilumos siurblys, tai naudojamos mažesnio tūrio – 200L ir 300L akumuliacinės talpos. Jei šilumą ruošia kieto kuro ar granuliniai katilai – naudojamos didesnio nuo 500L iki 1000L akumuliacinės talpos. Apšildant didelio ploto patalpas gali būti naudojamos talpos net iki 2000L. Mūsų internetinėje parduotuvėje galite įsigyti įvairių modelių Dražice gamintojo akumuliacinių talpų. Dražice akumuliacinės talpos pardavimas internetu trunka vos kelias minutes. Mūsų specialistai padės Jums išsirinkti  tinkamiausią variantą, o užsakę šias talpas parduotuvėje Tvaruskatilas.lt išspręsite transportavimo problemą – mes operatyviai pristatysime prekę nurodytu adresu. 

 
cookie Slapukų sutikimas