Left Banner

Left Banner

Kalvis

Kalvis granulianiai internetu. PRISTATYMAS NEMOKAMAS!

Aktyvūs filtrai

Granuliniai katilai Kalvis - pirkėjams reikalinga informacija

UAB Kalvis – tai įmonė, gaminanti katilus, pritaikytus gyvenamiesiems bei administraciniams pastatams apšildyti. Šios bendrovės produkcija yra pritaikyta 50-900 kvadratinių metrų pastatams, kurių šildymui naudojamos malkos, granulės, medienos atliekos, anglys, pjuvenos ar durpių briketai. Kalvis katilai pasižymi ne tik dideliu efektyvumu, bet taip pat ir estetika, todėl šie gaminiai gali būti pritaikomi ir tada, kuomet siekiama sukurti jaukų ir išskirtinį interjerą. Granuliniai šildymo katilai Kalvis jau yra spėję užsitarnauti vartotojų pasitikėjimą, tad nieko nuostabaus, jog nusprendus įsigyti šildymo įrenginį pirmiausia pasvarstoma apie galimybę rinktis šios kompanijos gaminius.

Kuo pasižymi 

Šildymo katilai Kalvis pasižymi šiais ypatumais ir savybėmis:

  • Kuro granulės gali būti gaminamos iš įvairių medžiagų (durpių, medžio, saulėgrąžų lukštų, šiaudų, ir t.t.), tačiau dažniausiai yra naudojamos medienos granulės.

  • Granulės yra ypatingos tuo, kad jos sudega gerokai lėčiau nei malkos, tad tuomet, jei siekiama, kad šildymo įrenginio priežiūra būtų kiek įmanoma paprastesnė, šis sprendimas gali būti iš tiesų labai palankus.

  • Granulių kaloringumas yra maždaug 4300 kcal/kg, o tai reiškia, kad toks kaloringumas yra gerokai didesnis už kaitriausių I grupės malkų.

  • Granulių sandėliavimas nereikalauja ypatingai daug vietos, todėl netenka įrenginėti malkinės ir rūpintis, kad malkos būtų laikomos kiek įmanoma sausiau.

  • Granuliniai katilai pasižymi itin dideliu efektyvumu bei paprasta priežiūra. Tad siekiant, kad šildymo įrenginio priežiūra nereikalautų pernelyg daug laiko bei pastangų, toks pasirinkimas gali būti pačiu palankiausiu.

  • Granuliniai katilai Kalvis yra ilgaamžiai, todėl įsigijus šį šildymo įrenginį, tikrai neprireiks greitu laiku rūpintis šildymo įrenginio taisymu ar naujo katilo įsigijimu.

Išsirinkite tinkamiausią katilą

Prekyboje rasite tikrai nemažą Kalvis katilų pasirinkimą, todėl nebus sunku surasti tokį įrenginį, kuris galėtų geriausiai pateisinti jūsų lūkesčius. Vienas svarbiausių kriterijų, į kurį vertėtų atsižvelgti renkantis katilą, yra katilo naudingumo koeficientas: jei šis rodiklis yra pakankamai aukštas (89 procentai ir daugiau), galima būti užtikrintiems, kad šildymo įrenginio naudojimas bus ganėtinai taupus. Renkantis tinkamiausią katilą taip pat vertėtų atsižvelgti į tai, kokie yra jo matmenys (jei granulinis katilas bus labai didelis, jis paprasčiausiai gali netilpti į katilinę). Pravartu išsiaiškinti, kokia yra katilo kuro talpa, kur yra dūmtraukio pajungimo vieta, o tuomet, jei kiltų tam tikrų klausimų ar neaiškumų, pravartu pasikonsultuoti su specialistais. Kalvis granulinis katilas gali būti pritaikytas įvairaus dydžio patalpoms, todėl ieškodami tinkamiausio sprendimo, išsiaiškinkite, ar tam tikras, jus dominantis įrenginys, bus optimaliausiu pasirinkimu.

Kalvis katilai: kainos

Renkantis granulinį katilą visuomet rekomenduojama atsižvelgti ne vien tik į jo kainą, bet taip pat ir į efektyvumą: jei pasirinkto įrenginio naudingumo koeficientas bus aukštesnis nei 89 procentai, galėsite būti užtikrinti, kad katilo naudojimas bus pakankamai  ekonomiškas. Vis dėlto, jei siekiate, kad tokio įrenginio įsigijimas nepareikalautų pernelyg didelių išlaidų, pasidomėkite, kokie katilai Kalvis yra parduodami už jums priimtiną kainą. Katilų kainos įprastai priklauso nuo to, kokio dydžio patalpoms jie yra pritaikyti, koks yra katilų efektyvumas, ir t.t. Mūsų svetainėje Tvaruskatilas.lt prie kiekvieno siūlomo produkto yra pateikta informacija apie svarbiausias gaminių savybes, tad rasti palankiausius sprendimus tikrai nebus sunku. Jei kiltų tam tikrų neaiškumų, tiesiog susisiekite su mūsų įmonėje dirbančiais specialistais, ir gausite atsakymus į visus jums kylančius klausimus. Mes rūpinamės, kad kiekvienam klientui išsirinkti tinkamus gaminius būtų kiek įmanoma paprasčiau. Tačiau jei apsispręsti bus pernelyg sudėtinga, nedvejodami parašykite mums žinutę ar susisiekite telefonu.

 
cookie Slapukų sutikimas