Filtruoti pagal

Kategorijos

Kategorijos

Gamintojas

Gamintojas

Left Banner

Left Banner

Fekaliniai siurbliai

Fekaliniai siurbliai Europos gamintojų. Tvarus katilas. Kaina

Aktyvūs filtrai

Ką reikia žinoti apie fekalinius vandens siurblius?

Tikriausiai ne kartą gamtoje esate susidūrę su tualetų problema. Šiais laikais daugelis turi nuosavus sodus ar sodybas, kur stengiasi praleisti kuo daugiau laiko, pasidžiaugti gamta bei ištrūkti iš miesto. Dažnai atsinaujinant sodybas, didelis rūpestis būna nuotekos. Anksčiau buvo įprasta naudotis lauko tualetais, tačiau gerėjant gyvenimo sąlygoms, vis daugiau žmonių stengiasi įsirengti jaukų tualetą namo viduje. 
Tvarus Katilas internetinėje parduotuvėje rasite pačius įvairiausius produktus, kurie padės Jums susitvarkyti vonios kambarį sodyboje ar bet kokioje kitoje gyvenamojoje vietoje. Taip pat išspręs nuotekų nuvedimo į šulinius ar centralizuotus tinklus klausimą. Buitiniai fekaliniai siurbliai yra tai, kas padės išvengti lauko tualeto, o mūsų klientų aptarnavimo specialistai padės išsirinkti jums geriausiai tinkančią prekę. 
Apie šiuos siurblius reikia žinoti tai, kad juos galima pritaikyti šulinių, nuotekų rezervuarų ar duobių valymui. Pasirinkę sau tinkamiausią siurblį tai atliksite greičiau ir sunaudosite mažiausiai elektros energijos. 


Kaip išsirinkti tinkamą fekalinį siurblį?

Mūsų internetinėje parduotuvėje siurblius galite rinktis iš keturių vienų iš žinomiausių siurblių gamintojų Europoje.
IBO įmonės produktai gaminami Lenkijoje, kur yra įsikūrusi įmonė, jos produktai gerai žinomi visoje Europoje. Šios įmonės siurbliai pasižymi aukštu našumu ir ekonomiškumu.
Omnigena gaminiai išsiskiria tuo, kad lyginant su kitais gamintojais, jų fekalinių siurblių kaina yra itin pigi, bet produkcija kokybiška. Produktai yra gaminami iš ketaus ir nerūdijančio plieno, kas leidžia jiems būti atspariems mechaniniams poveikiams.
Pedrollo Italijoje įsikūrusi įmonė, savo siurblius ir kitą produkciją siunčia net į 160 skirtingų pasaulio šalių. Šios įmonės produktai gaminami iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno bei ketaus.
Leo pumps yra viena iš didžiausių įmonių Kinijoje. Šios įmonės gaminami siurbliai išsiskiria itin kokybiškais ir efektyviai veikiančiais siurblių smulkintuvais, trupinančiais ir smulkinančiais priemaišas bei teršalus. Susmulkintas turinys nukreipiamas į tam skirtus rezervuarus ar centralizuotus kanalizacijos tinklus. Rinkantis šio tipo siurblį, reikia įvertinti, ne tik gamintoją, bet ir individualius poreikius. Prieš galutinai apsisprendžiant, svarbu yra atkreipti dėmesį į šiuos dalykus:

  • Kiekis: nuo apdorojamų fekalijų, purvo ir teršalų kiekio priklauso, kokio galingumo reikalingas siurblys. Jeigu tualetas bus naudojamas retai, reikia gerai apsvarstyti, ar tikrai reikalingas galingas siurblys. 
  • Kaina: visiems yra aktualus klausimas, todėl jeigu norite sutaupyti ir nepermokėti, reiktų įvertinti siurblio technines charakteristikas ir nuspręsti, kuris parametras svarbiausias, o kas mažiau aktualu. Gatite ieškoti fekalinių siurblių išpardavimų, kurių metu tikrai rasite jums reikalingą prekę. 
  • Našumas - kiekvienas siurblys turi gamintojo paskaičiuotą našumą bei turinio iškėlimo aukštį. Svarbu įvertinti, kaip greitai bus išsiurbiamas šulinys ar kitas rezervuaras ir fekalijos nukreipiamos į kanalizaciją. Jeigu siurbiamas skysčių tūris nėra didelis, geriau būtų investuoti į kokybišką, bet mažesnio našumo siurblį. 

Patarimai turintiems fekalinius vandens siurblius

Norint prailginti siurblio ilgaamžiškumą, svarbiausia yra patikrinti ar gerai veikia prie siurblio esanti plūdė, kadangi ji kontroliuoja siurblio įjungimo-išjungimo ciklus. Jeigu skysčio lygis sumažėja iki leistino, o plūdė laiku neišjungia siurblio, yra tikimybė, kad siurblys perkais ir suges. Teks ieškoti naujo siurblio. Todėl teisingas plūdės judėjimo diapazono nustatymas yra būtinas, norint apsaugoti siurblį nuo gedimų ir prailginti jo tarnavimo laiką. Lygiai taip pat svarbu yra patikrinti ar siurblys nėra užsikimšęs ir siurbdamas fekalijas visą turinį nukreipia į žarną, nepalikdamas kietų ir nesusmulkintų teršalų prie siurbimo angos. Kietos nesusmulkintos dalelės, grunto gabalai bei pluoštiniai teršalai gali užkimšti ir sugadintį net ir didelio galingumo bei našumo siurblį.

Kur įsigyti fekalinių siurblių Vilniuje?

Tvarus Katilas internetinėje parduotuvėje išsirinkę prekęs galite jas iškarto nusipirkt. Susimokėti už prekes galite bankiniu pavedimu arba pasinaudoję lizingo partnerių teikiamomis paslaugomis. Jeigu ieškant prekės ar atsiskaitant, iškyla klausimų, būtinai susisiekite su mumis telefonu arba elektroniniu paštu ir mūsų komanda Jums atsakys į visus rūpimus klausimus. 
Mes parduodame fekalinį siurblį ne tik internetinėje parduotuvėje, bet ir fizinėje, kurią galite rasti Vilniuje Savanorių pr. 176. 

 
cookie Slapukų sutikimas