Left Banner

Left Banner

Zehnder

Zehnder Rekuperatoriai Pardavimas | Tvarus Katilas

Aktyvūs filtrai

Efektyviems vėdinimo sprendimams – Zehnder rekuperatoriai

Zehnder yra gerai pažįstamas rekuperatorių gamintojas Europos Sąjungos vartotojams, siūlantys išskirtinės kokybės novatoriškus įrenginius bei jų valdymo priedus. Šio gamintojo rekuperatoriai užtikrina efektyvius vėdinimo sprendimus ir optimalią patalpų oro kokybę, taip pat energetinį efektyvumą.

Zehnder siūlomi rekuperatoriai atitinka aukščiausius kokybės ir patikimumo standartus. Jie sukuria komfortabilų mikroklimatą, palaiko nustatytą oro drėgmę ne tik individualiose gyvenamosiose patalpose, bet, priklausomai nuo modelio ir parametrų, naudojami vėdinti komercinius ir visuomeninės paskirties objektus. Zehnder rekuperatoriai puikiai filtruoja, palaiko sveiką ir gaivų orą, sumažina ventiliuojamų patalpų šilumos praradimus. 

Atraskite pažangias Zehnder rekuperatorių funkcijas

Kokybiškas rekuperatorius – svarbus įrenginys kiekvienuose šiuolaikiniuose namuose. A+ ir A++ energetinio efektyvumo klasės namuose rekuperatorius yra privalomas. Šie įrenginiai ne tik suteikia komfortą, bet ir padidina darbingumą bei pagerina savijautą. Sukurdami priverstinę oro cirkuliaciją jie užkerta kelią grybelio ir pelėsių atsiradimui. Zehnder rekuperatorių kaina pilnai pateisina jų atliekamas funkcijas, už sąlyginai neaukštą kainą, šie rekuperatoriai stebina savo savybėmis ir funkcionalumu:

  • Efektyvi šilumos grąža. Rekuperatoriuose naudojama pažangi šilumos grąžinimo technologija, kuri užtikrina mažą šilumos praradimo koeficientą. Pavyzdžiui Zehnder ComfoAir Q 450 ERV TR rekuperatoriaus šilumos grąžinimo koeficientas siekia net 93 proc., todėl pasirinkdami tokių parametrų rekuperatorių jūs būsite tikri, kad sumažinsite šilumos praradimus bei sumažės vėdinamų patalpų šildymo išlaidos.
  • Efektyvus darbas žiemos ir vasaros sezonais. Rekomenduojame pirkti Zehnder rekuperatorius jei pageidaujate, kad jūsų namuose ar biure oras būtų šviežias ištisus metus. Jie efektyviai veikia tiek esant šaltam orui, tiek šiltuoju metų sezonu. Kai lauke šalta, naudodamas jūsų patalpose esantį orą, rekuperatorius sušildo šilumokaitį ir pašildo į patalpas tiekiamą šviežią orą. Šiltuoju sezono metu viskas vyksta atvirkštinis procesas – naudodamas atidirbtą patalpų orą, rekuperatorius vėsina šilumokaitį, tuo pačiu vėsindamas į jūsų patalpas tiekiamą orą.
  • Mažas triukšmingumas. Zehnder gamintojo rekuperatoriuose sumontuoti plokšteliniai priešpriešinių oro srautų šilumokaičiai bei gera korpuso izoliacija užtikrina efektyvų bei tylų įrenginio darbo režimą.      

Aukščiausios kokybės oro ir energetinio efektyvumo derinys

Patirkite šio gamintojo rekuperatorių teikiamą naudą savo namuose. Savo gyvenamosiose patalpose naudodami šiuos rekuperatorius jūs galėsite ne tik kvėpuoti šviežiu oru ir sumažinti pelėsio atsiradimo galimybes, tačiau gausite ir daugiau naudos:

  • Drėgmės patalpose užtikrinimas. Naudodami šiuos rekuperatorius, jūs galėsite susigrąžinti iki 73% patalpų ore esančios drėgmės. Vadinasi, veikiant rekuperatoriui, oras patalpose niekada neišsausės ir bus palaikomas tinkamas drėgmės lygis, nereikės papildomai naudoti oro drėkintuvo.
  • Paprastas ir patogus valdymas. Įrenginiai valdomi ir reguliuojami patogiais valdymo pultais, kurie užsakomi papildomai. Paprastas ne tik įrenginio valdymas, bet ir įsigijimas Zehnder rekuperatoriaus internetu. Parduotuvės Tvaruskatilas.lt specialistai, įvertinę Jūsų patalpas ir poreikius, padės išsirinkti tinkamiausią modelį. 
  • Modernus dizainas. Mūsų siūlomi Zehnder gamintojo rekuperatoriai yra modernaus dizaino bei nedidelių gabaritų, todėl tinka montavimui patalpose su apribota erdve. 
  • Gamintojo garantija. Visiems gaminiams yra suteikiama 2 metų gamintojo garantija. Įrenginio paruošimą ekspoatacijai, garantinį ir pogarantinį servisą turi atlikti tik atestuotas meistras. Nusipirkę rekuperatorių mūsų parduotuvėje, gausite kontaktus atestuotų asmenų turinčių leidimus dirbti su Zehnder vėdinimo įranga.  

Pasinaudokite proga ir įsigykite Tvaruskatilas.lt siūlomus Zehnder gamintojo rekuperatorius. Zehnder rekuperatorių pardavimas galimas tiek fizinėje parduotuvėje tiek el. parduotuvėje. Jei prekes užsisakėte elektroninėje parduotuvėje, jas nemokamai galėsite pasiimti adresu Savanorių pr. 176, Vilniuje, arba Jums išsiųsime nurodytu adresu.   

 
cookie Slapukų sutikimas