Filtruoti pagal

Gamintojas

Gamintojas

Left Banner

Left Banner

Vamzdžiai

Vamzdžiai: grindinio šildymo vamzdžiai, internetu pigiausia kaina

Aktyvūs filtrai

Vamzdžiai grindiniam šildymui - ką reikėtų žinoti?

Jeigu ketinate įrengti savo naują būstą, o galbūt norite atnaujinti savo namus, turėtumėte šiek tiek sužinoti apie grindų šildymą. Tai labai patogi ir efektyvi namų šildymo sistema, kurią galite įsirengti už prieinamą kainą. Tikriausiai, tai yra pats maloniausias jausmas, kuomet grįžęs iš šalto lauko patenkate į šiltą ir jaukią savo namų aplinką. Šildymo vamzdžiai - jų dėka namų grindys gauna šilumą, kurią kaupia (akumuliuoja) ir perduoda šildomoms patalpoms. Kaip ir kiekvienoje situacijoje, taip ir čia, jums gali iškilti daug klausimų. Ar verta investuoti į šį malonumą? Galbūt jums užteks tik radiatorių? Mūsų profesionalai suteiks visą reikiamą informaciją, kuri šiek tiek apibūdins šį šildymo būdą.

Ar vamzdžiai grindiniam šildymui yra patikimas šildymo būdas?

Pirmiausiai, yra du pagrindiniai grindų šildymo būdai: 

  •         elektrinis šildymas
  •         šildymas su vandeniu 

Abu šie šildymo būdai yra efektyvūs ir puikiai šildo jūsų būstą. Iš kitos pusės, Geras Katilas komanda pataria, jog labiau atkreiptumėte dėmesį į šildymą karšto vandens srautu, kadangi tai yra efektyvu ir sąlyginai nebrangu. Vamzdis grindiniam šildymui leidžia sušildytam vandeniui tekėti po visą grindų plotą, taip perduodant šiluminę energiją patalpų grindims. Norint, kad patalpa įšiltų, tradiciniam radiatoriui reikia pasiekti bent 65-75°C temperatūrą, tuo tarpu, net ir daugiasluoksnis vamzdis grindiniam šildymui pradės tiekti šilumą jau nuo 29°C. Todėl galima drąsiai teigti, jog tai pakankamai efektyvus šildymo būdas. 

Patikimiausi grindų šildymo vamzdžiai: 

  •    HENCO vamzdis grindiniam šildymui, kurį rasite mūsų asortimente tarnaus jums daugiau nei 50 metų. Be to, šis vamzdis puikiai atlaiko net ir labai žemas temperatūras - netrupa pasiekus net -50°C, pagamintas iš sertifikuotų, ekologiškų medžiagų ir puikiai šildys jūsų namus.
  •   APE daugiasluoksnis vamzdis susideda iš dviejų polietileno sluoksnių, kurie užtikrina produkto kokybiškumą ir garantuoja, kad vamzdis efektyviai perduos grindims termofikato šilumos energiją.
  •     UPONOR vamzdis, kaip ir visi kiti, yra nekenksmingas aplinkai bei yra atsparus stipriems šarminiams ir rūgštiniams poveikiams. 

Visi šie vamzdžiai yra patvarūs, kokybiški, gerai perduodantys šilumą patalpų grindims.  Tai užtikrina efektyvų šildymą ir sukuria jūsų namuose jaukumą bei komfortą. Belieka tik išsirinkti jums tinkamiausią gamintoją.

Geras Katilas vamzdis grindų šildymui padės atsikratyti rūpesčių

Po šios šildymo sistemos instaliacijos, galite ramiai atsipūsti, kadangi tai nereikalauja nuolatinės priežiūros. Pavyzdžiui, jeigu namuose turite automatinį termostatą, galite lengvai nustatyti, kuriuo paros metu norite, jog jūsų grindys pradėtų šilti. Nereikės rūpintis ir dėl papildomų išlaidų. Taip pat, Geras Katilas asortimente rasite, kad grindinio šildymo vamzdžių kaina taip pat yra prieinama kiekvienam.
Jeigu turite grindinį šildymą, jūsų kambario plotas bus šildomas tolygiai. Dažniausiai, ypač esant didelėms patalpoms, radiatoriai skleidžia didžiausią šilumą tik ten, kur yra sumontuoti. To pasekoje, kitas kambario kampas gali būti šaltas. Grindų šildymo vamzdžiai užtikrina, kad šiluma pasiskirstytų tolygiai po visą plotą. Taip galite jausti, kad visas jūsų kambario plotas įšyla tolygiai. Nelieka jokiu šaltesnių kampelių ar temperatūros svyravimų.

Grindų šildymo vamzdžiai tinka kiekvienai dangai

Šis šildymo būdas neapriboja jūsų grindų dangos pasirinkimo. Mūsų internetinėje parduotuvėje parduodami vamzdžiai yra pritaikyti kiekvienai dangai: laminatui, medinėms grindims, betoninėms grindims ar kiliminei dangai. Dažniausiai yra manoma, kad turint betonines grindis, šildymo vamzdžiai nepraleis šilumos, tačiau, įsigiję tinkamus ir kokybiškus vamzdžius, galite paneigti šiuos mitus. 
Be to, grindinis šildymas yra saugus ir patikimas. Namuose neturėsite papildomų prietaisų su aštriais kampais ar įkaitusiais paviršiais. Tai svarbu ypač tada, kuomet namuose turite mažų ir smalsių gyventojų. Šildymo vamzdžiai grindims yra puikiai paslėpti, jais tekantis vanduo negali būti aukštesnės nei +50°C temperatūros.

Kodėl rinktis grindų šildymo vamzdžius?

Grindinis šildymas - puikus ir taupus būdas šildyti ir palaikyti nustatytą temperatūrą namuose, net per didžiausius šalčius. Sutaupysite pinigus ir galėsite mėgautis tolygiai pasiskirsčiusia, sveika šiluma namuose be papildomų rūpesčių. Užsukite į mūsų internetinę parduotuvę arba prekes įsigykite Vilniaus parduotuvėse, adresu Savanorių pr. 176 (PC Norfa bazė).Mūsų asortimente rasite tik kokybiškiausius grindų šildymo vamzdžius bei kitus priedus. Iškilus įvairiems klausimams – kreipkitės, ir mes būtinai padėsime jums išsirinkti geriausią variantą.

 
cookie Slapukų sutikimas