Left Banner

Left Banner

Recom

Recom rekuperatoriai-efektyvi ir kokybiška įranga! Geriausios kainos!

Aktyvūs filtrai

Recom rekuperatoriai – tai efektyvumas, kokybė ir ekologiškumas!

Recom rekuperatoriai - tai pažangūs vėdinimo sprendimai, užtikrinantys maksimalų efektyvumą, nepriekaištingą kokybę ir draugiškumą aplinkai. Šie įrenginiai išsiskiria puikiu šilumos grąžinimo keficientu, leidžiančiu efektyviai panaudoti patalpų ore sukauptą šilumos energiją ir sumažinti šildymo sąnaudas.
Rekuperatoriai gaminami su rotaciniais ir plokšteliniais šilumokaičiais, kurie užtikrina optimalų šilumos mainų procesą. Rotaciniai šilumokaičiai yra ypač efektyvūs esant didelėms oro srautų apimtims, kitaip sakant, didelio ploto patalpų vėdinimui, o plokšteliniai šilumokaičiai užtikrina aukštą šilumos atgavimo koeficientą kai yra eksploatuojami mažesnėse patalpose.
Įrenginiai pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų, užtikrinančių ilgalaikį patikimumą ir minimalų priežiūros poreikį. Jie yra lengvai montuojami ir puikiai tinka tiek naujai statybai, tiek renovuojamiems pastatams. 
Ekologiškumas yra vienas iš pagrindinių Recom rekuperatorių privalumų. Jie padeda mažinti anglies dioksido išmetimą, prisidedant prie aplinkos apsaugos. Be to, šie įrenginiai pasižymi tyliu darbo režimu, sukurdami komfortabilų mikroklimatą netrukdo nei dirbti, nei ilsėtis. Pasirinkę Recom rekuperatorius, jūs investuojate į efektyvumą, kokybę ir tvarumą, kurie atitinka aukščiausius šiuolaikinius standartus.

Rekuperatoriai RECOM: išskirtinės savybės ir neaukšta kaina

Rekomenduojame Recom rekuperatorius visiems, ieškantiems aukštos kokybės ir ekonomiškų vėdinimo sprendimų. Šie įrenginiai pasižymi išskirtinėmis savybėmis, kurios juos išskiria iš konkurentų, o jų neaukšta kaina daro juos prieinamus platesniam vartotojų ratui.

Išskirtinės Savybės:

 1. Efektyvumas: Recom rekuperatoriai pasižymi aukštu šilumos atgavimo koeficientu, kuris užtikrina optimalų energijos panaudojimą ir mažesnes šildymo sąnaudas.
 2. Technologijos: Gaminami su rotaciniais ir plokšteliniais entalpiniais šilumokaičiais. Priklausomai nuo kliento poreikių ir vėdinamų patalpų dydžio, galima parinkti efektyviausią variant.
 3. Kokybė: Naudojamos aukščiausios kokybės medžiagos užtikrina ilgalaikį patikimumą ir ilgaamžiškumą.
 4. Eksploatacija: nesudėtingas, nereikalaujantis daug laiko aptarnavimas eksploatacijos metu. Gali būti valdomi su pulteliu arba nuotoliniu būdu telefonu, planšete ar kompiuteriu.
 5. Ekologiškumas: Rekuperatoriai padeda sumažinti anglies dioksido išmetimus, prisidedant prie aplinkos apsaugos ir tvarumo.

Recom rekuperatoriai ne tik pasižymi aukšta kokybe ir efektyvumu, bet ir konkurencinga kaina. Tai leidžia klientams naudotis pažangiais vėdinimo sprendimais su sąlyginai nedideliu biudžetu. Dėl to galima teigti, kad dėka mažų eksploatacinių sąnaudų ir ilgalaikio patikimumo, investicija į Recom rekuperatorius greitai atsiperka. Pasirinkę Recom rekuperatorius, jūs gaunate optimalų kainos ir kokybės santykį, kuris užtikrina komfortą ir tvarumą jūsų namuose ar darbo vietoje.

Rekuperatorius Recom: kaip išsirinkti tinkamiausią modelį?

Renkantis tinkamiausią šio gamintojo rekuperatorių, svarbu atsižvelgti į kelis esminius veiksnius:

 1. Pirmiausia, įvertinkite patalpų dydį ir jų naudojimo paskirtį. Didesnėms komercinėms ar pramoninėms erdvėms geriausiai tinka galingesni modeliai su didesniu oro srautu. Prieš įsigydami įrenginį turite įvertinti, patalpų oro tūrį ir paskaičiuoti, kad jis pasikeistų vienos valandos bėgyje.
 2. Antra, Recom rekuperatoriai gali būti su rotaciniais arba plokšteliniais entalpiniais šilumokaičiais. Todėl įvertinkite ar jums reikalingas drėgmės esančios patalpų ore grąžinimas ar tai jums nebūtina. Rotaciniai šilumokaičiai yra idealūs vėdinant didesnes patalpas.
 3. Trečia, žinodami reikalingą oro srautą rinkitės modelį su aukštesniu šilumos grąžinimo keoeficientu. Tai padės sumažinti energijos sąnaudas ir prisidės prie mažesnių šildymo išlaidų.
 4. Ketvirta, planuojant eksploatuoti įrenginį gyvenamose patalpose, svarbu atkreipti dėmesį į skleidžiamą garsą.

El. parduotuvės Tvaruskatilas.lt specialistai padės išsirinkti optimaliausią sprendimą jūsų poreikiams ir galėsitete mėgautis efektyviu bei patikimu vėdinimu bei komfortabiliu mikroklimatu.

Pirkti internetu rekuperatorius Recom - geriausia kaina!

Recom rekuperatorius pirkti internetu yra puikus pasirinkimas! Internetinės parduotuvės siūlo platų Recom modelių asortimentą, leidžiantį pasirinkti tinkamiausią variantą pagal jūsų poreikius ir biudžetą.

Kodėl verta pirkti internetu?

 1. Patogumas: Apsipirkimas internetu suteikia galimybę peržiūrėti ir palyginti įvairius modelius neišeinant iš namų.
 2. Geriausios Kainos: Internetinėse parduotuvėse dažnai siūlomos patrauklios nuolaidos ir specialūs pasiūlymai, kurie padeda sutaupyti.
 3. Atsiliepimai ir Įvertinimai: Skaitydami kitų pirkėjų atsiliepimus ir įvertinimus, galite lengviau pasirinkti tinkamiausią modelį.
 4. Greitas Pristatymas: Daugelis internetinių parduotuvių siūlo greitą ir patogų pristatymą tiesiai į namus.

Pasirinkę pirkti Recom rekuperatorius internetu nepamirškite pasinaudoti specialiais pasiūlymais ir akcijomis, kad jūsų investicija būtų dar naudingesnė.

 
cookie Slapukų sutikimas