Filtruoti pagal

Kategorijos

Kategorijos

Left Banner

Left Banner

Elektriniai katilai

Elektriniai katilai

Aktyvūs filtrai

Elektrinis katilas – efektyvus ir patogus namų šildymo sprendimas

Privačių patalpų savininkai ar statybas planuojantys naujakuriai, rinkdamiesi šildymo sprendimą dažnai susiduria su dilema – kokį šildymo būdą pasirinkti. Dauguma šiuolaikinių namo šildymo sprendimų yra nukreipti į patogumą, efektyvumą ir draugiškumą aplinkai. Vienas iš tokių sprendimų yra elektrinis šildymo katilas, jungiamas prie namo centrinės šildymo sistemos.

Priešingai, nei įprastiniai, iškastinį kurą naudojantys įrenginiai, elektrą namų šildymui naudojantys katilai neteršia aplinkos, nereikalauja kasdieninės priežiūros eksploatacijos metu, vartotojui užtikrina komfortą ir yra pigesni lyginant su kito tipo šildymo katilais. Šiam šildymo sprendimui įgyvendinti reikalingas tik elektros įvadas, kurio galingumas būtų didesnis už katilo galią. 

Šiuolaikiški elektriniai šildymo katilai ir jų pasirinkimas

Šio tipo katilai, naudojami patalpų šildymui ir karšto vandens ruošimui. Jie jungiami prie centrinės šildymo sistemos su radiatoriniu ar grindiniu šildymu. Šiuolaikiškų katilų naudingumo koeficientas yra aukštas, todėl šildymui reikalingos elektros energijos sąnaudos yra pakankamai mažos, Eksploatuojant šiuos katilus galima atsisakyti papildomų elektrinių vandens šildymo įrenginių.

Jei nusprendėte pirkti elektrinį katilą, pirmiausiai turėtumėte įvertinti savo šiluminius poreikius. Katilo galingumo pasirinkimas tiesiogiai priklauso nuo šildomų patalpų ploto ir namo energetinio efektyvumo klasės. Mūsų internetinėje parduotuvėje Tvaruskatilas.lt galite įsigyti kokybiškus ir ilgametę patirtį turinčių Europos gamintojų Thermona, Protherm, Teknix katilus. Priklausomai nuo galingumo, jų apšildomas plotas gali svyruoti nuo 50 iki 450 kvadratinių metrų. Jei jūsų šiluminiai poreikiai yra didesni, juos galite jungti į kaskada ir šildyti dar didesnio ploto patalpas.

Pagrindiniai elektrinių katilų privalumai ir teikiama nauda

Kalbant apie šių katilų privalumus, galima išvardinti daugybę teigiamų jų savybių. Jie puikiai tinka ieškantiems greito, efektyvaus ir priežiūros nereikalaujančio sprendimo:

  • Energetinis efektyvumas. Šio tipo katilai pasižymi įspūdingu naudingumo koeficientu, kuris siekia iki 99,5%. Tai reiškia, kad 99,5 procentai sunaudotos elektros energijos yra paverčiama į šilumą ir atiduodama šildomoms patalpoms.
  • Vietą taupantis dizainas. Dėl mažų gabaritų, šiuos katilus galima tiesiog pakabinti ant sienos. Tokiu būdu yra taupoma namų erdvė, o katilinės įranga neužima daug vietos.
  • Nesudėtinga priežiūra ir gera kaina. Elektrinio katilo kaina yra mažesnė nei kitų, tokio pačio efektyvumo šildymo įrenginių. Jie reikalauja mažiau priežiūros ir investicijų, nes jų nereikia valyti, išsemti pelenų ar papildyti kuru. Taip pat reikia pažymėti, kad jiems nereikalingas dūmtraukis, todėl automatiškai mažėja montavimo ir eksploatacijos  išlaidos.
  • Paprastas montavimas. Katilai nesunkiai pritaikomi prie esamos sistemos. Juos galima naudoti šildant radiatoriais arba naudojant grindinį šildymą. 

Reikia paminėti, kad sistemos su minėtu šilumos šaltiniu atitinka Europos Sąjungos nustatytus reikalavimus efektyvumui ir ekologijai. Tai sistemos neišmetančios į aplinką nei degimo produktų, nei jokių kitų teršalų.

Elektrinio katilo pardavimas mūsų internetinėje parduotuvėje vyksta labai greitai ir paprastai. Jums tereikia išsirinkti pageidaujamą modelį, apmokėti užsakymą ir pasirinktas katilas bus pristatytas tiesiai į Jūsų namus. Jei iškils klausimų, ar reikės konsultacijos, skambinkite, ir mes mielai padėsime pasirinkti Jūsų poreikiams tinkamiausią modelį ir katilo galingumą.   

 
cookie Slapukų sutikimas