Left Banner

Left Banner

AlpicAir

Oro Kondicionieriai Alpicair | Tvarus Katilas

Aktyvūs filtrai

AlpicAir kondicionieriai: Geriausias sprendimas renkantis patalpų klimato kontrolės įrangą

1999 metais registruotas AlpicAir prekinis ženklas. Šiuo ženklu žymimi įvairių modelių oro kondicionieriai bei klimato kontrolės sistemos. Įmonės siekis – garantuoti optimalų produkto kokybės ir kainos santykį. AlpicAir ženklu pažymėta produkcija skirta ne tik gamybinės ir komercinės paskirties objektams, bet ji puikiai patenkina ir buitinių vartotojų poreikius. Gaminiai išsiskiria savo efektyvumu, modernumu, ekonomiškumu ir estetiška išvaizda. Kompresoriai ir oro kondicionieriai AlpicAir dažniausiai užpildomi R410A arba dar ekologiškesniu (mažiau veikiančiu ozono sluoksnį) R32 šaltnešiu. Projektuojant klimato kontrolės sistemas neiškyla jokių sunkumų – kompanijos produkcijos spektras itin platus – įmonė gamina ir nedidelių gabaritų montuojamus ant sienos, ir mobilius kondicionierius, bei didelio galingumo įrangą, skirtą įvairios paskirties didelių plotų objektams.
AlpicAir gaminiais patenkinti ne tik Europos Sąjungos, bet ir kitų šalių pirkėjai. Kondicionierius AlpicAir yra kokybiškas, patikimas, ilgaamžis ir aplinkai draugiškas produktas. Išanalizavus vartotojų poreikius ir diegiant į gamybą pačias pažangiausias technologijas, buvo sukurtas optimalus, pagrindinius klientų poreikius tenkinantys įrenginiai, kurių pagalba patalpos vėsinamos, šildomos, taip pat galima naudoti vėdinimui bei, esant poreikiui, patalpų sausinimui.

Pagrindinės priežastys, dėl kurių jūsų namuose turėtų atsirasti sieninis AlpicAir kondicionierius

Daugelis iš mūsų net neįsivaizduoja darbo patalpų, kuriose nebūtų sumontuoti kondicionieriai. Savaime aišku, tokio pat komforto bei aplinkos oro kontrolės norisi ir nuosavame būste. Įsigyti oro kondicionavimo įrenginį dažniausiai nusprendžiama tada, kai gyvenamosiose patalpose yra per karšta arba, atvirkščiai, šalta, kai gleivinę džiovina pernelyg sausas oras arba tvyro nemaloni drėgmė. Kaip paprastai ir lengvai išspręsti tokio pobūdžio problemas? Su šia užduotimi puikiai susidoroja oro kondicionieriai AlpicAir.
Buitiniai sieniniai kondicionieriai puikiai įsilieja į įvairaus stilio patalpų interjerą – jų dizainas modernus ir stilingas. Tačiau pirkėjai vertina ne tik išvaizda, bet ir prietaiso galimybės. Pirkti kondicionierius AlpicAir verta, nes programuojant klimato kontrolės įrenginio darbą, galima pasirinkti net keturis veikimo režimus – šaldymo, šildymo,vėdinimo ir, jei reikia, oro sausinimo funkcijas. Verta paminėti, kad Įrenginys palaiko itin tikslią užprogramuotą pageidaujamą temperatūrą, o atvėsinto arba sušildyto oro srautai, specialių kreipiančiųjų dėka patalpose yra paskirstomi tolygiai. 
Kondicionieriai su inverterinio tipo kompresoriumi, kuriame integruotas įtampos dažnio keitiklis, geba reaguoti į aplinkos temperatūros pokyčius ir automatiškai reguliuoja kompresoriaus galingumą. Kai patalpoje pasiekiama nustatyta oro temperatūra, kondicionierius pradeda dirbti budėjimo režimu, kurio metu sunaudojama daug mažiau elektros energijos. Be abejo, konkurencinga kondicionierius AlpicAir kaina kitų rinkoje esančių produktų atžvilgiu, taip pat yra svarbus veiksnys renkantis vėsinimo ir šildymo įrenginį.
AlpicAir kondicionieriuose yra ne vienas inovatyvių technologijų sprendimas. Pavyzdžiui, įmontuotas oro jonizatorius, integruota savaiminės diagnostikos funkcija. Prietaiso darbo laiko intervalai nustatomi elektroniniu laikmačiu. Patogu ir šiuolaikiška, kad įrenginį galima valdyti per belaidžio Wi-Fi interneto prieigą.

AlpicAir kondicionieriai parduotuve Tvarus Katilas: vieta, kur galima įsigyti modernų įrenginį

Atėjo laikas gyventi patogiai bei moderniai ir įsigyti sieninį kondicionierių? Pirkti kondicionierius AlpiсAir kviečiame į Tvarus Katilas parduotuvę. Mes didžiuojamės, kad savo klientams galime pasiūlyti aukščiausios klasės, įvairius vartotojo poreikius tenkinančią produkciją, o patraukli AlpicAir kondicionieriai kaina dažnai nulemia galutinį kliento apsisprendimą.
Prietaisai parduodami internetinėje ir fizinėse Tvarus Katilas parduotuvėse. Atvykti ir gyvai apžiūrėti prekes kviečiame šiais adresu Savanorių pr. 176, PC Norfa bazė, o į visus rūpimus klausimus mielai atsakys patyrę konsultantai mobiliuoju telefonu 8 656 85153. Mes pasiruošę Jums padėti.

 
cookie Slapukų sutikimas