Left Banner

Left Banner

Viessmann

Viessmann šilumos siurbliai oras vanduo - vokiška kokybė ir patikimumas!

Aktyvūs filtrai

Efektyvus šildymas su Viessmann šilumos siurbliais oras-vanduo

Viessmann šilumos siurbliai oras-vanduo skirti užtikrinti efektyvų, ekonomišką ir aplinkai draugišką šildymą bei vėsinimą tiek gyvenamosiose, tiek komercinėse patalpose. Šie įrenginiai panaudoja lauko orą – net ir esant žemoms temperatūroms – tam, kad sukurtų šilumos kiekį, reikalingą patalpų šildymui ir karšto vandens ruošimui, taip pat efektyviai vėsintų patalpas karštuoju metų laiku. Dėl savo universalumo ir efektyvumo, Viessmann šilumos siurbliai yra puikus pasirinkimas įvairių patalpų šildymui: nuo individualių namų iki komercinių ir gamybinių įmonių. Naudojant šiuos šildymo šaltinius labai svarbu, kad pastatai būtų gerai apšildinti ir galėtų išlaikyti gaunamą iš siurblio šilumos energiją.  

Šilumos siurblių oras-vanduo Viessmann išskirtinės savybės ir kaip juos pasirinkti

Ši vokiečių kompanija jau daugelį metų yra žinoma kaip aukštos kokybės šildymo įrangos, pasižyminčios patikimumu ir puikiomis techninėmis charakteristikomis, gamintoja. Ne išimtis ir šilumos siurbliai oras-vanduo Viessmann.  Šie aukštų technologijų įrenginiai pasižymi ypač tylus darbo režimu, užtikrindami, kad jūsų namų ar komercinių patalpų šildymas bei vėsinimas vyktų beveik negirdimai ir su mažiausiomis elektros energijos sąnaudomis. Viessmann šilumos siurbliai oras-vanduo išsiskiria aukštais COP (šilumos siurblio efektyvumo koeficientu) ir EER (vėsinimo efektyvumo koeficientu) koeficientais, užtikrindami, kad šildymas ir vėsinimas būtų atliekami kuo efektyviau.

Pasirinkimas tinkamo oras-vanduo Viessmann šilumos siurblio jūsų namų šildymui yra svarbus sprendimas, kuris turėtų būti priimtas atsižvelgiant į keletą pagrindinių veiksnių:

 1. Pirmiausia, apsvarstykite savo būsto šildymo poreikį, įskaitant patalpų plotą ir izoliacijos lygį. Geresnė izoliacija reiškia mažesnius šildymo poreikius.

 2. Antra, įvertinti vietos klimato sąlygas. Viessmann šilumos siurbliai oras-vanduo yra suprojektuoti veikti mūsų klimatinėje juostoje, todėl jie efektyviai šildo ir vėsina visais metų sezonais.

3. Trečia, svarbu atsižvelgti į energijos efektyvumą. Aukštas COP (šilumos siurblio efektyvumo koeficientas) reiškia, kad šilumos siurblys sunaudoja mažiau elektros energijos šilumai gaminti. Investicija į efektyvesnį modelį gali reikšti didesnes pirkimo išlaidas, bet eksploatacijos metu išleisti pinigai grįžta per trumpą laiką.

4. Galiausiai, nebijokite kreiptis patarimo iš profesionalų. Viessmann atstovai ir patyrę šilumos siurblių montuotojai gali padėti jums išsirinkti optimalų šilumos siurblį, atsižvelgiant į jūsų namų ypatumus ir asmeninius poreikius.

Įvertinę šiuos aspektus būsite tikri, kad jūsų namai bus šildomi efektyviai, ekonomiškai ir saugos supančią aplinką.

 

Patogu pirkti internetu Viessmann šilumos siurblys oras-vanduo:

Viessmann šilumos siurblį oras-vanduo pigu pirkti internetu, kadangi galima išsirinkti reikiamą įrenginį ir jo modelį, neišeinant iš namų. Elektroninės parduotuvės, pavyzdžiui, Tvaruskatilas.lt, siūlo platų Viessmann produktų asortimentą, leidžiantį lengvai peržiūrėti ir palyginti skirtingus modelius, jų technines charakteristikas ir kainas. Pirkimas internetu taip pat suteikia galimybę pasinaudoti išskirtiniais pasiūlymais ir akcijomis, užtikrinant, kad gaunate geriausią kainos ir kokybės santykį. Be to, Tvaruskatilas.lt garantuoja greitą ir saugų pristatymą tiesiai į jūsų namus ar objektą. Parduotuvės konsultantai visada pasiruošę jums padėti. Jei turite galimybę atvykite į mūsų fizinę parduotuvę Vilniuje, Savanorių pr. 176. Visada esate laukiami.

 
cookie Slapukų sutikimas