Left Banner

Left Banner

Electrolux

Electrolux rekuperatoriai - Efektyvus šilumos perdavimas - Kokybė

Aktyvūs filtrai

Electrolux rekuperatoriai: privalumai ir naujovės

Tinkama oro cirkuliacija, sukuria sveiką mikroklimatą ir aprūpina patalpų orą reikiamu deguonies kiekiu. Electrolux rekuperatoriai – tai šviežio oro tiekimo ir atidirbusio patalpų oro šalinimo sistemos, kurioms dirbant į patalpas grąžinamas didelis sukauptos šilumos kiekis. Įrenginiai grąžina – žiemos metu net iki 85% šilumos, o vasaros sezonu išlaiko vėsą, vėsindami įeinantį lauko oro srautą. Dėka rekuperatoriuose sumontuotų modernių šilumokaičių, kuriuose vyksta šilumos mainai, šie įrenginiai išsiskiria savo efektyvumu, tyliu darbo režimu. Taip pat reikia pažymėti, kad šios konstrukcijos šilumokaičiuose atskiriami įeinantys ir šalinami oro srautai, todėl nėra galimybės kvapams iš vienų vėdinamų patalpų patekti į kitas.

Viena didžiausių problemų su kuria susiduriama blogai vėdinamose patalpose - anglies dvideginio kiekio padidėjimas, įtakojantis sunkų ir slogų orą, galimas pelėsio ir grybelio atsiradimas. Taip pat nepakankamas namo vėdinimas sukuria prielaidas namuose pamažu kauptis dideliam kiekiui dulkių, kuris gali sukelti slogą, gerklės dirginimą, ašarojimą bei kitus nemalonius simptomus. Dėl to pablogėja savijauta, sumažėja darbingumas

Inovatyviuose rekuperatoriuose naudojamos technologijos ir medžiagos, leidžiančios bet kuriuo metu laiku patalpose turėti sveiką ir gaivų orą.

Kompaktiški horizontaliai montuojami pirkti electrolux rekuperatoriai skirti tiekti ir valyti nuo įvairių teršalų šviežią lauko orą ir pašalinti iš patalpų naudotą slogų orą. Šie inovatyvūs įrenginiai iš šalinamo oro grąžina į patalpas beveik visą sukauptą šilumą bei didelę dalį patalpų ore esančios drėgmės. Šie įrenginiai pritaikyti darbui mūsų klimatinėje juostoje ir efektyviai dirba be papildomo pašildymo iki -10 °C. Lauko temperatūrai nukritus žemiau šios ribos, įsijungia elektrinis šildytuvas, apsaugantis šilumokaitį nuo apšalimo ir leidžiantis electrolux rekuperatoriai internetu efektyviai funkcionuoti esant net labai žemoms temperatūroms. Šiuose įrenginiuose sumontuotas automatinis valdymo blokas, įvertinantis lauko oro temperatūrą bei parenkantis efektyviausią darbo režimą, palaikyti nustatytiems oro parametrams patalpose. Įrenginių ventiliatoriai turi inverterinius variklius, įgalinančius keičiantis lauko oro temperatūrai, keisti ventiliatorių darbo režimą - dirbti mažesniu ar didesniu galingumu – taip mažinant elektros energijos sąnaudas bei efektyvinant visos sistemos darbą. Inverteriniai ventiliatorių varikliai taip pat įtakoja tylų įrangos darbo režimą. Priklausomai nuo modelio šio gamintojo electrolux rekuperatoriai pardavimas dirbdami skleidžia nuo 32 iki 42 dB garsą. Juose yra integruoti ekologiški oro filtrai, neleidžiantys iš lauko į patalpas patekti dulkėms, žiedadulkėms, įvairiems teršalams bei kietosioms dalelėms, esančioms lauko ore. Filtrai taip pat apsaugo nuo vabzdžių patekimo į vėdinamas patalpas.  Electrolux vėdinimo įrenginiai turi CE sertifikatą. Nedidelių gabaritų įrenginiai dažniausiai montuojami prie lubų horizontalioje padėtyje.    

Kaip Electrolux rekuperatoriai  paprastai aptarnaujami ir patogiai valdomi eksploatacijos periodu

Dėka savo konstrukcijos ir įdiegtų techninių sprendimų šių įrenginių aptarnavimas pakankmai patogus ir nesudėtingas. Oro filtrus rekomenduojama keisti, priklausomai nuo lauko oro užteršumo, kas 3-6 mėn. Tai vartotojas nesudėtingai gali atlikti pats nereikalinga meistro pagalba. Įrenginys valdomas patogaus pultelio su liečiamu ekranu pagalba. Juo galima nustatyti norimus patalpų oro parametrus bei užprogramuoti nebrangūs electrolux rekuperatoriai darbo režimą visai savaitei. Šie valdymo pultai įeina į gamyklinę įrangos komplektaciją.

Renkantis ar nusprendus įsigyti Electrolux vėdinimo įrangą ar visą vėdinimo sistemą, kreipkitės į mūsų parduotuvės, esančios Savanorių pr. 176 Vilniuje specialistus. Mūsų inžinieriai, įvertinę Jūsų poreikius bei vėdinamų patalpų ypatumus, padės išsirinkti tinkamiausią įrenginio modelį bei sukomplektuos montavimui reikalingas medžiagas. Dėl konsultacijų visada galite kreiptis tel.: +370 656 85153. Esate laukiami!

 
cookie Slapukų sutikimas