Left Banner

Left Banner

Mitsubishi Heavy Industries

Mitsubishi Heavy Industries

Aktyvūs filtrai

Šilumos siurbliai oras-oras Mitsubishi Heavy Industries – tai išskirtinės kokybės, daugiafunkciniai prietaisai, pasižymintys aukštu efektyvumu ir gerais techniniais parametrais!

Japonijos korporacijos Mitsubishi Heavy Industries, Ltd pradžia galima laikyti 1884 metus, kuomet Yataro Iwasaki išsinuomojo valstybinę Nagasaki laivų statyklą ir pradėjo laivų statybos verslą. Savo kompaniją įkūrėjas pavadino Nagasaki Shipyard & Machinery Works. Vėliau verslas buvo pervadintas į Mitsubishi Shipbuilding Co., Ltd., o 1934 metais dar kartą pervadintas į Mitsubishi Heavy Industries, Ltd. Jau tuomet įmonė gamino laivus, lėktuvus bei geležinkelio vagonus.
Oro šildymo ir kondicionavimo įrangą korporacija gamina jau daugiau nei 40 metų ir šioje srityje sukaupė pakankamą patirtį. Jų gaminamų šilumos siurblių oras-oras asortimentas pakankamai platus skirtas tiek buitiniams vartotojams, tiek visuomeniniams bei komerciniams objektams. Kompanijos gaminami produktai išsiskiria energetiniu efektyvumu, funkcionalumu bei aukštomis techninėmis charakteristikomis. Tai įranga neatsiliekanti nuo laikmečio reikalavimų ir pateisinanti net įnoringiausių vartotojų lūkesčius. Oras-oras šilumos siurbliai pilnai pritaikyti eksploatuoti mūsų klimatinės juostos sąlygomis, jie efektyviai šildo lauko temperatūrai nukritus net iki -25 ͦC. Be minėtų šilumos siurblių oras-oras Mitsubishi Heavy Industries, Ltd taip pat gamina ir siūlo vartotojams šilumos siurblius oras-vanduo, bei platų kondicionierių asortimentą.    

 
cookie Slapukų sutikimas