Left Banner

Left Banner

Italtherm

Italtherm

Aktyvūs filtrai

Italtherm katilas garantuoja Jūsų namams šilumą ir jaukumą

Italtherm yra moderni įmonė įsikūrusi Italijoje. Ji pasižymi dinamiškumu, lankstumu ir pastoviu naujausių techninių sprendimų diegimu į gaminamus produktus. Kompanijos specialistų komanda intensyviai dirba ties technologijų inovacijomis. Būtina paminėti, jog katilai Italtherm yra nekenksmingi aplinkai ir įmonė metai iš metų stengiasi suteikti visiems gerovę nepakenkiant gamtai ir saugant ją ateities kartoms. Mus supančios aplinkos išsaugojimas jiems yra pirmoje vietoje. Šildymo katilai Italtherm gali būti naudojami su visomis atsinaujinančiomis energijos rūšimis. Tokiomis kaip saulė ar geoterminė energija. Jie siūlo aukšto efektyvumo produktus, kuriuos lengva pritaikyti įvairios paskirties pastatuose jau esamoms arba naujai montuojamoms šildymo sistemoms, ir kurie atitinka ES keliamus reikalavimus šildymo įrangai.

Dujiniai katilai Italtherm ir jų ypatybės

Kaip jau pastebėjote, ši šiuolaikiška bei kompaktiška įranga pasižymi inovatyvumu, patvarumu ir ilgaamžiškumu. Įmonė siūlo platų spektrą savo produkcijos kiekvieno skoniui ir kišenei. Patys įrenginiai labai tinkami didesniems namams, kuriuose karšto vandens poreikis yra sąlyginai nemažas. Dažniausiai juose gyvenanti kelių asmenų šeima sunaudoja didesnį kiekį karšto vandens. Mes siūlome populiarius ir mėgstamus pirkėjų Italtherm dujiniai katilai:

 • Italtherm City Class 25K

 • Italtherm Time Max 27K

 • Italtherm Time Max 35K

 • Italtherm City Top 35K

Prieš apsisprendžiant dėl Italtherm šildymo katilo pirkimo verta pasikonsultuoti su savo srities profesionalais. Visada galite susisiekti su ilgametę patirtį turinčia tvaruskatilas.lt komanda. 

Pateiksime Jums pagrindinius dujinių katilų privalumus:

 • Aukštas įrenginio naudingumo koeficientas

 • Paprastas veikimas

 • Užtikrintas saugumas namuose

 • Jums nereikės rūpintis dėl katilo ir kamino pastovaus valymo

 • Įrangai nereikia atskiros patalpos. Galima sumontuoti tiesiog virtuvėje

 • Paprastas valdymas

Vienas iš dažniausiai minimų trūkumų, tai dujinio katilo kaina ir kuras – gamtinės dujos, priskiriamas prie ribotų gamtinių išteklių. Taip pat verta paminėti, jog norint įsirengti tokio tipo katilą teks parengti ir patvirtinti šildymo sistemos bei dujų įvado projektus.

Kaip išsirinkti tinkamą Italtherm katilą

Jei nusprendėte įsirengti dujinį šildymą ir pirkti inovatyvius Italtherm firmos katilus, pateiksime Jums kelis pastebėjimus. Patarsime kaip teisingai pasirinkti įrangą, kuri labiausiai atitiktų namo arba buto gyventojų poreikius.

Siūlome atsižvelgti į šiuos faktorius renkantis norimą šildymo katilą Italtherm:

 • Įvertinkite koks Jūsų patalpų dydis ir kokio lygio šilumos izoliacija. Kiek šeimos nariai vidutiniškai planuoja sunaudoti šilto vandens. Vieni katilai yra pakabinami ir jie ypač tinkami butams, kai tuo metu kiti yra masyvesni, pastatomi

 • Peržiūrėkite savo namo planą. Ar projekte yra suplanuotas dūmtraukis kondensaciniam katilui, jei jo nėra teks sumontuoti turbo kaminą. Tokiu būdu degimo produktai kartu su oru pašalinami specialiu plastikiniu vamzdžiu į lauką.

 • Ar bus skirta speciali patalpa Jūsų katilui. Nes vieni įrenginiai yra pakabinami ir juos galima kabinti virtuvėje, kai tuo tarpu kiti - pastatomi montuojami ant grindų katilinės patalpoje

 • Apskaičiuokite vidutinius savo karšto vandens poreikius. Nes pavyzdžiui pakabinami įrenginiai su momentiniu karšto vandens ruošimu, šildo vandenį jam tekant, todėl pateikiamo vandens tūris ribotas. Jei šeimai reikia pastoviai daug karšto vandens, tuomet verta pamąstyti apie  katilą su integruotu tūriniu vandens šildytuvu (boileriu).

 • Aptarkite su šeimos nariais ko jie pageidautų ir įvertinkite jų įpročius.Tokie dalykai yra labai svarbūs ir įtakoja įrenginio pasirinkimą. 

 • Įvertinkite valdymo sistemą. Dabar galima pasinaudoti labai inovatyviais sprendimais. Katilą ir visą šildymo sistemą galima valdyti telefonu, planšete ar kompiuteriu, esant toil nuo šildomų patalpų.

Kar ir kokią Italtherm įrangą pasirinktumėte, Jūs galėsite džiaugtis komfortu ir šiluma visus metus.

 
cookie Slapukų sutikimas