Vamzdžiai šildymui ir vandentiekiui

Informacija

Gamintojai

Vamzdžiai šildymui ir vandentiekiui

Vamzdžiai šildymo sistemai ir vandentiekiui: svarbus pasirinkimas su profesionalų pagalba

Ko verta nuostabi vonia arba moderniausia vonios kambario įranga, jeigu jais naudojantis kaskart grindis užpila vanduo arba sklinda nemalonūs kvapai? Tad svarstydami, į ką namuose investuoti pirmiausia, nepamirškite apie nepastebimus – bet tokius svarbius – vamzdžius vandentiekiui ir šildymo sistemai.  Vamzdžių keitimas gali atrodyti brangus ir sudėtingas. Tačiau galbūt verta skirti šiek tiek laiko ir finansų vamzdyno keitimui dabar, negu – trūkus senam arba nekokybiškam vamzdžiui – sumokėti daug daugiau už savo ir kaimynų buto remontą. Jeigu ieškote patikimo tiekėjo, galinčio pasiūlyti nepriekaištingos kokybės vamzdžius už gerą kainą, atėjote ten, kur reikia. 

Kaip nuspręsti, ar keisti vamzdžius vandentiekiui ir šildymo sistemai?

Geras šeimininkas turėtų žinoti, kada atėjo laikas atnaujinti vamzdyną. Siūlome profesionalų patarimus, leisiančius ateityje išvengti nemalonumų ir didelių problemų:

 1. Varvantis tualetas. Niekas taip negadina nuotaikos kaip užsikimšęs tualetas. Be to, vandenį leidžiantis klozetas gali tapti didelių sąskaitų priežastimi: nepatikėsite, kiek vandens gali nutekėti per menkiausią plyšelį!
 2. Silpnas vandens slėgis. Senos statybos namuose naudojami ketaus vamzdžiai gali lemti silpną vandens slėgį. Jie lengvai rūdija, pasidengia apnašomis, todėl vandeniui sunkiau tekėti pro susiaurėjusius tarpus. Šiuo metu labai populiarūs PE vamzdžiais vandentiekiui. Jie naudojami magistraliniam vandens tiekimui ir su PE vamzdžiai dažniausiai daromi vandens įvadai į individualius ir daugiabučius namus, komercinės bei gamybinės paskirties pastatus.
 3. Užsikimšę nutekamieji vamzdžiai. Šią nemalonią problemą reikia spręsti nedelsiant. Dažniausia užsikimšusias kriaukles, dušo kabiną ir vonią galite išvalyti patys, tačiau kartais buitinės chemijos priemonių nebeužtenka.
 4. Blogai šylantys radiatoriai. Jeigu Jūsų šildymo katilas leidžia trūkčiojančius garsus, iš jo laša vanduo, radiatorių nepasiekia nustatytos temperatūros karštas vanduo, reiškia, kad sistemoje atsirado gedimai. Vamzdžiai šildymo sistemai turi užtikrinti tolygų šilto vandens tiekimą, o katilo gedimus gali įtakoti, įvairios priežastys susijusios tiek su katilo konstrukcija, tiek su naudojamu kuru ar nesutvarkytu vamzdynu. Taip pat gedimo priežastimi gali būti neteisingai parinkta sistemos įranga. 
 5. Pasikeitusi vandens spalva. Turėtumėte susirūpinti, jeigu pakito iš čiaupo bėgančio vandens spalva arba kriauklėje, vonioje atsirado dėmių. Taip gali atsitikti kai dėl korozijos atsiradusios rūdys ar kitos priemaišos iš vamzdžių patenka į vandenį.
 6. Triukšmas. Triukšmingai vamzdžiais tekantis vanduo – pažeistos vandentiekio sistemos rodiklis. Šių garsų ir pavojaus vamzdžių trūkimui galima išvengti juos pakeitus naujais daugiasluoksniais, lituojamais PPR ar klijuojamais PVC-U vamzdžiais. 

Dabar, kai žinote pagrindinius požymius, kada verta rimtai susimastyti apie vamzdžių keitimą, galite kreiptis į Tvarų katilą. Mūsų specialistai pasiūlys įvairius sprendimų variantus, atsižvelgiant į Jūsų poreikius, buto arba namo ypatumus bei finansines ir technines galimybes. 

Daugiametis kokybės standartas daugiasluoksnių vamzdžių rinkoje

Belgijos gamintojo HENCO sėkmės paslaptis – patikimų, sertifikuotų medžiagų ir žaliavų naudojimas, profesionali komanda ir beveik 30 metų patirties. Pasirinkę šią produkciją galite tikėtis daugybės privalumų:

 • HENCO daugiasluoksniai vamzdžiai yra ilgaamžiai, atsparūs korozijai ir cheminiam poveikiui. Prie jų glotnaus paviršiaus nekimba nuoviros.
 • Jie lengvi, efektyviai slopina triukšmą, paprastai montuojami.
 • Tas pats HENCO vamzdis tinka radiatorinio, grindinio šildymo, vėsinimo, šaldymo, šalto ir karšto vandentiekio, suspausto oro, gamtinių ir suskystintų dujų bei skysto kuro sistemoms. 
 • Dėl elastingo plastmasės sluoksnio jie netrupa montavimo metu net esant žemoms temperatūroms, siekiančiomis net iki -50°C. 
 • Polietileno modifikavimo metodas elektronų srautu, užtikrina geriausias vamzdžių higienines savybes juos montuojant geriamojo vandens sistemose.

Šiais laikais rinka yra perpildyta įvairių gamintojų, šalių ir kokybės produkcija. Kartais šioje gausoje lengva pasimesti. Tačiau renkantis komponentus, kurie privalo užtikrinti ilgalaikį, saugų ir sklandų Jūsų namo santechnikos ir šildymo sistemos veikimą, verta rinktis kokybiškas ir laiko patikrintas medžiagas. 

Siūlome puikų daugiasluoksnių vamzdžių kainos ir kokybės santykį

Tvaraus katilo tikslas ne vien patenkinti Jūsų pageidavimus šiandien, bet ir pasiūlyti prekes ir paslaugas, kuriomis džiaugsitės daug metų. Mūsų specialistai pasiūlys optimalius sprendimus, pagrįstus geriausiu daugiasluoksnių vamzdžių kainos ir kokybės santykiu. Jie dėmesingai įsiklausys į Jūsų norus ir atsakys į visus rūpimus klausimus. Be to, periodiškai siūlome įvairias daugiasluoksnių vamzdžių akcijas.
Mūsų produktams taikomas garantinis ir pogarantinis aptarnavimas, todėl iškilus bėdai būtinai kreipkitės. 
Prekes išsirinkti galite mūsų Vilniaus parduotuvėse: Kalvarijų g. 125 (1 korpusas) ir Savanorių pr. 176 (PC Norfa bazė), arba užsisakyti internetu.
Užsakymą pristatysime Jūsų nurodytu adresu, arba nemokamai jį atsiimti galėsite mūsų parduotuvėse.Reikia konsultacijos? Susisiekite su mūsų specialistais, kurie visada pasiruošę atsakyti į visus Jūsų klausimus.

Vamzdžiai šildymui ir vandentiekiui Yra 13 prekės(-ių).

Rodoma 1 - 13 iš 13 dalykų