Left Banner

Left Banner

Radiatoriai

Radiatoriai Aukštas efektyvumas Prieinamos kainos Kokybė ir patikimumas

Aktyvūs filtrai

Platus šildymo radiatorių pasirinkimas parduotuvėje Tvarus Katilas

Be abejo, mūsų klimato zonoje daugelyje namų yra bent keli radiatoriai. Jų veikimo pagrindas - šilumos perdavimo procesas, vadinamas konvekcija. Karštas vanduo iš šildymo sistemos šildo radiatorius, o šis patalpos orą konvekcijos būdu. Dažnai individualiuose namuose ar didesniuose butuose būna ne vienas kambarys su keliais radiatoriais. Tam, kad visos patalpų ar kambarių radiatoriai gautų reikalingą šilumos kiekį ir galėtų palaikyti reikiamą temperatūrą, šildymo sistemoje naudojami balansiniai ventiliai, kurie riboja ar atvirkščiai padidina vandens pralaidumą į radiatorių (šildymo elementą).  

Platus radiatorių asortimentas Tvarus Katilas parduotuvėje

Ar rinktumėtės standartiškai montuojamus po langu, ar vertikalius, taupančius horizontalią erdvę, bet labiau pastebimus ir dekoratyvesnius, pravartu susipažinti su esančia šildymo elementų pasiūla:

Elektriniai radiatoriai
Tai elektros energija maitinami šildymo prietaisai. Šie radiatoriai labia patogūs nedidelėms patalpoms šildyti bei pasižymi dideliu efektyvumu. Jų veikimo principas pagrįstas naturalia oro cirkuliacija, kitaip vadinama konvekcija. Šaltas oras patenka per apatinę prietaiso dalį, praeidamas pro šildymo elementą sušyla ir išeina pro viršutines konvektoriaus ertmes. Patalpoje perduoda šilumą vėsesniam orui ir atvėsęs vėl patenka į radiatorių pro apatinę dalį. Šiuo metu radiatoriai gaminami su nuotolinio valdymo termostatais leidžiančiais labai tiksliai reguliuoti patalpos temperatūrą nuotoliniu būdu.
Svetainė prekiaujame elektriniais Adax gaminiais, kurie būna įvairių dydžių, galingumų ir spalvų. Jie nesunkiai pritaikomi prie Jūsų patalpų išplanavimo bei interjero. 

Aliumininiai radiatoriai  – kaina ypač patraukli Tvarus katilas parduotuvėjė
Aliumininių radiatorių išskirtinumas – tai labai geras šilumos perdavimas į aplinką.  Šie radiatorių šilumos perdavimas  net 5 kartus geresnis nei plieninių radiatorių. Įsigijus šiuos radiatorius, šildomos patalpos labai greitai pasieks reikiamą temperatūrą.

Plieniniai 
Šio tipo radiatoriai populiariausi Lietuvoje. Visų pirma – jie yra pigesni, lyginant su kitų tipų prietaisais, patikimi ir ilgaamžiai. Taip pat pasižymi dideliu asortimentu, gaminami įvairių matmenų, galingumų, skirtingai prijungiamų prie šildymo sistemos. Nusprendus įsigyti šiuos radiatorius nėra sunku išsirinkti Jums tinkamą pagal matmenis, reikalingą galingumą bei prijungimą prie sistemos. 

Tvarus Katilas siūlomi Termolux plieniniai produktai gaminami:

  • apatinio prijungimo – termofikatas (karštas vanduo) paduodamas per radiatoriaus apačią;
  • šoninio prijungimo – termofikatas (karštas vanduo) į radiatorių patenka per šoninę dalį.

Priklausomai nuo šildančių sienelių (sienelių kuriose cirkuliuoja karštas vanduo) radiatoriai skyrstomi į keletą tipų:

  • tipas 11 – tai radiatoriai su viena sienele, kurioje cirkuliuoja sistemos termofikatas;
  • tipas 21 – tai radiatoriai su dviem sienelėmis, bet termofikatas cirkuliuoja tik vienoje sienelėje;
  • tipas 22 – tai radiatoriai su dviem sienelėmis, kuriose cirkuliuoja termofikatas;
  • tipas 33 – tai radiatoriai su trimis sienelėmis, kuriose cirkuliuoja šildymo sistemos termofikatas.

Gamybos metu Termolux produkcijai atliekami išsamūs standartizuoti kokybės testai – tikrinami net atsparumui sūriam vandeniui. Šio gamintojo produkcija išsiskiria aukštu efektyvumu, patikimumu bei ilgaamžiškumu ir sąlyginai nedidele kaina.

 Vamzdiniai
Šio tipo radiatoriai – tai plieniniai, nerūdijančio plieno ar variniai vamzdžiai, kuriais teka karštas vanduo. Metalas priėmęs termofikato (dažniausiai tai būna karštas vanduo) šilumos energiją ją perduoda patalpų orui.


Kodėl verta pasirinkti svetainę Tvarus Katilas?

Šioje svetainėje ypač lengva ir patogu užsisakyti įvairius radiatorius internetu, visi mokėjimai būna itin saugūs ir operatyvūs. Skirtingiems šildymo elementams taikomos įvairios akcijos, visiems parduodamiems produktams atliekamas garantinis ir pogarantinis aptarnavimas. Prekės pristatomos kurjeriais darbo dienomis visoje Lietuvoje. Įsigytas prekes galite atsiimti ir mūsų fizinėse parduotuvėse nemokamai. 
Pradėkite savo kelią į efektyvesnį šildymą, naudodamiesi tvaruskatilas.lt svetaine. Išsirinkite Jums patinkančius šildymo radiatorius su akcija ar net be jos ir mėgaukitės jaukiais namais visą ilgą lietuvišką šildymo sezoną. Nelaukite kol Jus užklups žiema!

 
cookie Slapukų sutikimas