Left Banner

Left Banner

Kamen Pellet Mini

Kamen Pellet Mini

Aktyvūs filtrai

Granuliniai katilai KAMEN PELLET MINI – tai 5 klasės, kompaktiški, labai efektyvūs katilai

Granulinis katilas KAMEN PELLET MINI – tai ekologiški granuliniai katilai, atitinkantys ES EN303-5 standarto reikalavimus. Šie katilai yra 5 klasės energetinio efektyvumo. Projektuojant ir gaminant Kamen Pellet Mini katilusbuvo įdiegti naujausi techniniai sprendimai, taip pat naudojamos tik aukštos kokybės sertifikuotos medžiagos. Aukštas naudingumo koeficientas, siekiantis net 90 %, pasiekiamas dėka įrengtos dvigubos vertikalaus dūmų vertimo sistemos ir modernaus bei labai efektyvaus nerūdijančio plieno degiklio galinčio deginti medienos bei kitų rūšių granules, taip pat grūdus. Šių granulinių katilų apranavimas ir priežiūra labai paprasta ir nereikalauja daug laiko - tai kuro bunkerio papildymas kas 3-7 dienos ir konvekcinių kanalų išvalymas.
 Šių 5 klasės granulinių katilų korpusai pagaminti iš 6 mm storio katilinio plieno 265 GH. Granulinių katilų efektyvumui padidinti šio tipo katilai izoliuoti mineraline vata ir padengti milteliniu būdu dažyta plienine skarda. Katilas turi atskirą kamerą su ketaus ardeliais, kurioje galima kūrenti įvairių rūšių kietą kurą. Katilo kuro talpa - bunkeris gali būti tiek dešinėje, tiek kairėje pusėse, taip pat gali būti pastatyta ir katilo priekyje.katilai gaminami su durelėmis atsidarančiomis tiek į dešinę tiek į kairę puses. 
 Katiluose Kamen Pellet Mini naudojamas modernus degiklis Ignis, kurio dėka katilo eksploatacija nereikalauja daug laiko. Katilo darbo eigą valdo šiuolaikiškas elektroninis valdiklis. Valdiklyje įdiegtos funkcijos įgalinančios paprastai ir ekonomiškai valdyti katilinę ir palaikyti nustatytus patalpų temperatūros parametrus. Nukritus patalpų temperatūrai žemiau nustatytos ribos, degiklis automatiškai užkuria į degimo kamerą patenkantį kurą ir palaiko degimo procesą iki to momento, kol valdiklis, pakilus temperatūrai patalpose, duoda komandą slopinti ar gęsinti degimą. Tokiu darbo ciklu granulinis katilas palaiko nustatytą patalpų temperatūrą.
 Šio tipo katiluose paduodamo karšto vandens ir grįžtamo vandens atvamzdžiai gali būti sumontuoti dešinėje ar kairėje katilo pusėse. 

 
cookie Slapukų sutikimas