Left Banner

Left Banner

Viessmann

Šilumos siurbliai oras-oras Viessmann I Vokiška kokybė, patraukli kaina!

Aktyvūs filtrai

Šilumos siurbliai oras-oras Viessmann - kokybė, efektyvumas ir ekologija!  

Vokiečių kompanija Viessmann yra viena iš lyderių pasaulyje siūlanti pažangius šildymo sprendimus tiek buitiniams vartotojams, tiek komerciniams ir pramoniniams objektams. Tai gamintojas turintis ilgametę patirtį ir vertinamas dėl aukščiausio lygio, efektyvių ir patikimų produktų. Ne išimtis ir šilumos siurbliai oras-oras Viessmann. Vokiečių inžinieriai į šią įrangą įdiegė naujausius techninius sprendimus ir pažangiausias technologijas. Todėl vartotojai gali būti tikri, kad pasirinkę šiuos šilumos siurblius įsigis aukščiausios kokybės produktą su ilgu ir patikimu eksploatacijos periodu. Šie siurbliai yra puikus pavyzdys to, kaip aukštos technologijos gali padėti efektyviai panaudoti atsinaujinančią energiją ir prisidėti prie supančios aplinkos išsaugojimo. 
Viessmann siurbliai taip pat pasižymi dideliu funkcionalumu ir universalumu. Jie gali būti lengvai pritaikyti įvairios paskirties patalpoms. Bendrai vertinant – tai puikus pasirinkimas tiems, kurie siekia patikimos, efektyvios ir ekologiškos šildymo sistemos. Šie įrenginiai susideda iš dviejų blokų vidinio ir išorinio, turi rotacinį kompresorių, pasižymintį žemu darbo režimo dažniu, įtakojantį tylų veikimą bei mažą el. energijos suvartojimą. Išorinė siurblio dalis turi apsaugą nuo užšąlimo, todėl jie efektyviai šildo patalpas oro temperatūrai lauke nukritus net iki - 25°C, o vėsina, lauko temperatūrai siekiant net iki - 15°C. Siurblių aukšti COP ir EER koeficientai, o energijos efektyvumo klasė A++/A++.  Viessmann oras-oras siurblių vidinė dalis yra modernaus dizaino todėl nepastebimai įsilieja į patalpų interjerą ir tampa jo dalimi. Vienas iš išskirtinumų – nesudėtingas ir patogus įrenginiių valdymas. Įdiegus WiFi modulį siurbliai gali būti valdomi per išmanųjį telefoną arba kompiuterį. Tokiu būdu vartotojams suteikiama galimybė keisti šilumos siurblio darbo režimą bei nustatyti norimą temperatūrą patalpose nuotoliniu būdu.
Kalbant apie šilumos siurblius oras-oras Viessmann reikia atkreipti dėmesį į neaukštą įrenginių kainą bei patikimumą. Vartotojai už prieinamą kainą įsigis šilumos šaltinį pasižymintį aukštomis techninėmis charakteristikomis, užtikrinančiomis efektyvų ir patikimą šildymą visą šaltajį metų sezoną. Šiuos šilumos siurblius Jūs galite įsigyti internetinėje parduotuvėje Tvaruskatilas.lt. Parduotuvė siūlo platų pasirinkimą aukštos kokybės šildymo ir šilumos tiekimo įrangos, taip pat suteikia patogią galimybę įsigyti reikiamus produktus tiesiai iš namų, taupant laiką ir pinigus. Šioje parduotuvėje pastoviai vyksta įvairios akcijos, kai kurioms prekėms taikome papildomas nuolaidas. Pasitikėkite Viessmann šilumos siurbliais, jei norite efektyvaus šildymo ir patikimo veikimo už prieinamą kainą, o Tvaruskatilas.lt konsultantai padės Jums išsirinkti tinkamiausią modelį ir pristatys įsigytą įrenginį nurodytu adresu.


 
cookie Slapukų sutikimas