Filtruoti pagal

Kategorijos

Kategorijos

Left Banner

Left Banner

Aukštaitijos katilai

Aukštaitijos katilai

Aktyvūs filtrai

Kieto kuro Aukštaitijos katilai efektyvūs ir patogūs šildymo įrenginiai 

Jau beveik dvidešimtmet metų UAB „Aukštaitijos katilai“ gaminami šildymo katilai džiugina Lietuvos ir užsienio vartotojus savo ekonomiškumu ir geromis eksploatacinėmis savybėmis. Pigūs kieto kuro Aukštaitijos katilai – tai patikimi ir ilgaamžiai šildymo įrenginiai, pasižymintys nesudėtinga konstrukcija, patogiu aptarnavimu ir nėra reiklūs naudojamam kurui. Juos galima kūrenti įvairiu kietu kuru - anglimi, malkomis, briketais, bei pjuvenomis.
Šie lietuviški buitiniai kieto kuro katilai gaminami įvairių galingumų nuo 8 iki 40 kW, todėl nusprendusiems pirkti kieto kuro Aukštaitijos katilai teliks išsirinkti tinkamiausią variantą savo šildomoms patalpoms.

Aukštaitijos katilai įrenginių serijos ir techninės savybės

Patalpų kūrenimas kietu kuru reikalauja pastovios katilo ir kūrenimo proceso priežiūros – reikia periodiškai užkrauti katilą kuru, išvalyti susikaupusius pelenus. Tačiau, palyginus su kitais šildymo būdais, tai pats paprasčiausias ir pigiausias būdas apšildinti nedideles patalpas. Apie tai byloja paskutiniu metu didėjantis šios įrangos poreikis bei augantys kieto kuro Aukštaitijos katilai pardavimas. Įmonės „Aukštaitijos katilai“ asortimente yra keli skirtingi katilų modeliai, turintys savų privalumų:

  • KLASIKA – paprasta konstrukcija, didelio tūrio įkrova, didelis šilumokaičio plotas. Nebrangus ir ilgai eksploatuojamas katilas. Tai labiausiai pirkėjų mėgiamas šios kompanijos katilų modelis, gaminamas jau daugiau nei 15 metų.
  • KOMPAKT – nesudėtingos konstrukcijos katilas su trijų dūmų vertimu. Didelis užkrovos tūris įtakoja ilgą įkrovos degimo laiką, o padidintas šilumokaičio plotas nulemia aukštą katilo naudingumo koeficientą. Dūmų nutraukimo sklendė palengvina užkūrimo procesą.
  • ECON – tai apatinio degimo kieto kuro katilas, pasižymintis aukštu naudingumo koeficientu. Šių katilų išskirtinumai - didelis šilumokaičio plotas, bei didelė degimo kamera.
  • ECON MAX – įrenginys su didelio tūrio dvigubo degimo kamera, bei horizontaliai sumontuotais net trimis šilumokaičiai. Pakartotinas oro padavimas į degimo kamerą pagerina kuro sudegimą bei didina katilo efektyvumą.

Kieto kuro katilų korpusas gaminamas iš specialaus 5 mm katilinio plieno, viršutinėje katilo dalyje sumontuota dūmų išleidimo sistema, per kurią pasišalina dūmai ir likutinė šiluminė energija. Visų serijų katilai kompaktiški, jų dūmtraukiai išvesti viršutinėje katilo dalyje, todėl juos galima montuoti ir eksploatuoti net sąlyginai mažose patalpose, pilnai pristūmtus prie sienos. Didelėje degimo kameroje priklausomai nuo modelio, galima kūrenti nuo 40 iki 50 cm ilgio malkas, bei akmens anglį. Šie įrenginiai nėra “lepūs” todėl galima juos kūrenti ir truputį sudrėkusiu bei prastesnės kokybės kuru. Šio gamintojo įrenginiuose nesunkiai pakeičiama durelių atsidarymo pusė, taip prisitaikant prie katilinės išplanavimo ir eksploatacinį aptarnavimą padarant patogesniu vartotojui.

Ekonomiški kieto kuro Aukštaitijos katilai – Rinkis prekę lietuvišką

Ieškant ekonomiško šildymo būdo neužtenka tik pigaus kuro, tam reikia ir nebrangios bet efektyvios įrangos,. Štai kodėl vartotojai jau ne pirmus metus su mielu noru renkasi lietuvišką prekę – “UAB Aukštaitijos katilai” gaminamus katilus, pasižyminčius paprasta ir patogia konstrukcija, nulemiančia nedidelę kieto kuro Aukštaitijos katilai kainą. Be to, šie centrinio šildymo katilai gali būti montuojami sistemose tiek su priverstine, tiek su gravitacine (savaeigia) termofikato cirkuliacija. Šiose šildymo sistemose gali būti radiatorinis arba grindinis patalpų šildymas, taip pat ir kombinuotas, kai dalis patalpų šildomos radiatoriais, o kita dalis – grindiniu šildymu.

UAB „Aukštaitijos katilai“ gaminiais prekiaujame el. parduotuvėje Tvarus Katilas ir mūsų fizinėje parduotuvėje. Darbo valandomis prašome teirautis telefonu: +370 656 85153, arba užsukti į parduotuvę adresu: Savanorių 176, Vilnius.

 
cookie Slapukų sutikimas