Left Banner

Left Banner

Sieniniai kondicionieriai

Sieniniai Oro Kondicionieriai Kainos | Tvarus Katilas

Aktyvūs filtrai

Sieniniai kondicionieriai - Kaip išsirinkti tinkamiausią variantą?

Visai nesvarbu, koks yra metų laikas - oras visada įtakoja mūsų savijautą ir emocijas. Vasarą dažnai gali sekinti karštis, o žiemą - šaltis. Dėl to, kontroliuoti patalpų oro temperatūrą nori kiekvienas, o sieniniai kondicionieriai yra puiki galimybė pastoviai turėti komfortabilią oro temperatūrą. Geras Katilas parduotuvėje yra platus kondicionierių pasirinkimas, todėl jums neturės įtakos kintantys metų sezonai bei oro sąlygos, namų temperatūra prisitaikys prie jūsų norų. 

Pagrindinės priežastys, dėl kurių reikėtų įsigyti sieninį oro kondicionierių

Dažnai žmonės svarstydami apie kondicionieriaus įsigijimą, jaučia diskomfortą dėl per aukštos ar per žemos temperatūros, per didelės drėgmės ar atvirkščiai, per daug išsausinto patalpų oro. Mūsų nuomone, aplinka, kurioje mes praleidžiame daugiausia laiko, turėtų būti jauki ir komfortabili. Tai yra pagrindinės priežastis, kodėl kondicionierius turėtų tapti mūsų buities elementu.

  • Maloni temperatūra

Dirbant namuose ar biure, visada norisi, kad bet kuriuo metų laiku patalpose būtų jauku ir šilta. Tuomet negalvojant apie oro sąlygas lauke, galėsime koncentruotis į atliekamas užduotis ir darbas bus žymiai efektyvesnis. Sieniniai oro kondicionieriai gali būti nauja darbo produktyvumo dalis. 

  • Užima mažai vietos

Nesvarbu kokio dydžio jūsų patalpos, šie kondicionieriai pasižymi kompaktiška konstrukcija, bei moderniu dizainu. Galime atkreipti dėmesį į tai, jog stilingi kondicionieriai tampa puikia interjero detale. 

  • Mažai triukšmo

Daugeliui galvojant apie kondicionierių, kyla neigiamos mintys, kad jis garsiai dirba ir trukdys susikaupti bei ilsėtis. Norime šias mintis išsklaidyti, kadangi šiuolaikiniai kondicionieriai dirba labai tyliai, budėjimo režime jų skleidžiamas garsas siekia iki 20 dB. 

  • Ilgalaikė investicija 

Kartais žmonėms reikia priimti sunkų sprendimą, nes sieninių oro kondicionierių kainos nėra mažos ir tai iš vienos pusės gali būti priežastimi atsisakyti šios įrangos. Tačiau, tai tikrai nėra taip baisu, jei kondicionierių vertinsime kaip ilgalaikę investiciją. Įsigiję kondicionierių, jūs ilgus metus galėsite džiaugtis įrangos sukuriamu komfortu.

  • Galima naudoti uždaroje aplinkoje

Dažnai oras uždarose patalpose būna vėsus, tvankus, drėgnas ar trumpai tariant, slogus. Kondicionieriai puikiai išsprendžia visas problemas iškylančias dėl patalpų oro drėgmės, užterštumo, temperatūros. Šie prietaisai puikiausiai gali būti eksploatuojami ir puikiausiai atlieka savo funkcijas įvairiose patalpose. 

Kaip matote, priežasčių investuoti į naują sieninį oro kondicionierių yra tikrai nemažai. Pagalvokite apie tai, kad vos keliais paspaudimais galėsite reguliuoti ir valdyti patalpų mikroklimatą ir susikurti sau komfortą ir jaukumą. 

Pasitikėkite Tvarus Katilas parduotuve, pirkdami gerai žinomų gamintojų sieninius oro kondicionierius.

Mes bendradarbiaujame su gerai žinomais prekiniais vardais - Electrolux, Panasonic, GREE, Daikin, Mitsubishi ir kitais. Tai yra gamintojai, kurie išsiskiria aukšta kokybe, dizainu ir nuolat pasiūlančius vartotojams naujus inovatyvius produktus. Mes didžiuojamės tuo, kad savo klientams galime pasiūlyti įvairių gamintojų, aukščiausios klasės, patikimus ir efektyvius oro kondicionierius. 
Jeigu jau atsakėte sau į visus klausimus ir norite įsigyti sieninius oro kondicionierius, tai galite padaryti tiek internetinėje, tiek fizinėje Tvarus Katilas parduotuvėje. Atvykti ir gyvai apžiūrėti prekes galite Vilniuje Savanorių pr. 176, PC Norfa bazė. Į iškilusius klausimus mielai atsakysime susisiekus elektroniniu paštu [email protected] arba mobiliuoju telefonu 8 656 85153. Lauksime jūsų atvykstant į mūsų parduotuves.

 
cookie Slapukų sutikimas