Filtruoti pagal

Kategorijos

Kategorijos

Gamintojas

Gamintojas

Left Banner

Left Banner

Plieniniai radiatoriai Termolux

Plieniniai radiatoriai Termolux: patikimumas ir kokybė-Tvarus Katilas

Plieniniai radiatoriai naudojami įrengiant naujai pastatytas patalpas, taip pat remontuojantar renovuojant senas. Termolux gamintojas siūlo pakankamai platų plieninių radiatorių tipų, dydžių ir galingumų pasirinkimą, todėl šio gamintojo radiatorius nesunkiai pritaikysime apšildyti įvairių plotų ir paskirties patalpas.

Priklausomai nuo prijungimo prie šildymo sistemos Termolux radiatoriai skirstomi:

 • apatinio prijungimo;
 • šoninio prijungimo.

Plieniniai radiatoriai Termolux

 gaminami pagal EN442 standarto reikalavimų. Gamyboje naudojamos
tik aukštus standartų reikalavimus atitinkančios medžiagas. Termolux plieninių radiatorių dažų dangos 
storis yra 80 µm, tai 15-30 % didesnis nei kitų gamintojų. Pagamintiems Termolux radiatoriams atliekami
standartizuoti kokybės testai. Į testus įtraukti sūraus vandens bei drėgmės testai. 
Termolux kompanijos skiriamas dėmesys ir lėšos produkto kokybei ir ekonomiškumui duoda gerus rezultatus.
Šio gamintojo plieniniai radiatoriai yra ilgaamžiai, efektyvūs, patikimi ir sąlyginai nebrangūs. Plieniniai
radiatoriai Termolux yra vieni iš populiariausių Lietuvoje.
 • Apatinio prijungimo

  Apatinio prijungimo radiatoriai Termolux – Stiliaus ir kokybės garantas

  Šiuolaikiniai plieniniai radiatoriai gali būti ne tik efektyvi bet kurios modernios šildymo sistemos dalis, tačiau ir estetiška interjero detalė. Pamirškite senus, sunkius ir neefektyvius ketaus radiatorius. Šiuolaikiniai apatinio prijungimo Termolux radiatoriai užtikrina efektyvų šilumos perdavimą į šildomas patalpas, užima nedaug vietos ir yra puikiai priderinami prie įvairaus stiliaus interjero.

  Šio gamintojo asortimentą sudaro įvairių tipų, dydžių ir galingumų plieniniai radiatoriai, todėl rinkdamiesi šildymo įrenginius, turite įvertinti tiek šilumos šaltinį, tiek patalpų plotą, tiek pastato šiluminę varžą. Mūsų parduotuvėje galite rasti platų plieninių Termolux radiatorių pasirinkimą už prieinamą kainą. Taip pat mūsų specialistai visada pasiruošę patarti ir parinkti Jums tinkamiausią variantą iš plataus šio gamintojo asortimento. 

  Patikimo gamintojo apatinio prijungimo Termolux radiatoriai

  Rinkdamiesi plieninius radiatorius, pirmiausiai turėtumėte atkreipti dėmesį į jų gamintoją ir radiatorių kokybę. Jei nusprendėte pirkti apatinio prijungimo radiatorius Termolux, galite būti garantuoti jų pagaminimo kokybe ir ilgaamžiškumu:

  • Patvarumas ir tarnavimo laikas. Termolux plieniniai radiatoriai gaminami tik iš aukščiausios kokybės, standartus atitinkančio lakštinio plieno. Šio gamintojo radiatoriai išbandomi pagal standartizuotus testus, veikiant įvairioms agresyvioms aplinkos sąlygoms. Įrenginiai padengti storu dažų sluoksniu, todėl eksploatavimo metu, jie neišblunka, nepatamsėja, nepraranda savo pirminės išvaizdos.
  • Puikus estetinis vaizdas ir šilumos paskirstymas. Elegantiško dizaino Termolux radiatorių dėka, santechninės jungtys tampa mažiau pastebimos ir negadina jūsų interjero estetikos. Dėl savo konstrukcijos, jie tolygiau paskirsto ir atiduoda šilumą, todėl ji gali pasiekti kiekvieno kambario kampą.
  • Dėmesys kokybės užtikrinimui. Kad radiatoriai tarnautų kuo ilgesnį laikotarpį, gamintojas skiria ypatingą dėmesį jų kokybės užtikrinimui. Visi gaminiai yra išbandyti drėgnomis sąlygomis, juos veikiant sūriu ar aukštos temperatūros vandeniu. Dėka naudojamų kokybiškų medžiagų ir gamybos procese įdiegtų pažangiausių technologijų radiatorių eksploatacijos periodas labai ilgas ir jie puikiai tinka šildyti įvairios paskirties patalpas,

  Platus radiatorių Termolux pasirinkimas

  Renkantis jums tinkamą radiatorių, pirmiausiai įvertinkite patalpos, kurioje montuosite radiatorių, plotą bei pastato energetinio efektyvumo klasę. Žinodami šiuos dydžius, galima paskaičiuoti šildomoms patalpoms reikalingą radiatorių galingumą. Po to nustatykite vietą, kurioje bus montuojami šildymo įrenginiai. Ir tik tuomet spręskite kokio tipo ir kokių matmenų radiatoriaus Jums reikia. Įvertinę, kad gamintojas siūlo 3 tipų plieninius radiatorius: viengubi tipas 11, dvigubi tipas 22 ir trijų sekcijų tipas 33, nesunkiai išsirinksite tinkamiausius variantą. Žinodami, kad mūsų parduotuvėje apatinio prijungimo radiatorių Termolux pasiūla pakankamai plati, Jūs rasite ne tik reikiamo galingumo, bet Jums labiausiai tinkamų matmenų šildymo įrenginį. Teisingai išsirinkę radiatorius net ir šalčiausią žiemą namuose ar biure bus šilta ir jauku.

  Iš plieno lakštų gaminami radiatoriai yra pakankamai lengvi, prie sienos jie tvirtinami su specialiais laikikliais, kurie įeina į gamyklinę radiatorių komplektaciją.

  Mūsų internetinėje parduotuvėje Tvaruskatilas, apatinio prijungimo radiatorių Termolux pardavimas ir pristatymas vykdomas sklandžiai, todėl visas siūlomas prekes ir papildomus priedus galite patogiai užsisakyti iš savo namų. Mes greitai pristatysime Jūsų pasirinktą įrenginį nurodytu adresu. Atraskite tobulą šildymo sprendimą savo namams jau šiandien ir mėgaukitės šiluma tada, kai jos labiausiai reikės!

 • Šoninio prijungimo

  Kodėl Pasirinkti Šoninio Pajungimo Plienininius Termolux Radiatorius?

  Svarbu pažymėti, kad kiekviena šildymo sistema turi esminių komponentų, kurie lemia jos efektyvumą ir patikimumą. Šoninio pajungimo plieniniai Termolux radiatoriai yra išskirtinis sprendimas šildymui, kuris sujungia modernų dizainą su efektyviu šilumos perdavimu. Šie radiatoriai turi daug privalumų, padedančių užtikrinti komfortą ir efektyvumą jūsų namuose ar biure. Šoninio prijungimo plieniniai radiatoriai naudojami individualiame sektoriuje, taip pat visuomeniniuose ir komercinės paskirties pastatuose. Jie montuojami tiek naujai statomuose, tiek renovuojamuose objektuose, keičiant senus ketinius radiatorius. Termolux šildytuvus galima montuoti ir eksploatuoti centralizuotose ir autonominio šildymo sistemose su priverstine bei natūralia (gravitacine) termofikato cirkuliacija  Siekiant efektyviau naudoti šilumą, prie radiatorių montuojamos termostatinės reguliavimo galvos, kurios padidina arba sumažina paduodamą į įrenginį karšto vandens srautą. Jų pagalba reguliuojama šildomų patalpų oro temperatūra. Prie šildymo sistemos radiatoriai gali būti prijungiami plastikiniais, daugiasluoksniais, variniais ar plieniniais vamzdžiais.

  Gamintojas vartotojams siūlo įvairių tipų, dydžių bei galingumų šoninio pajungimo radiatorius. Todėl kiekvienas pirkėjas gali išsirinkti sau tinkamiausią įrenginį. Planuojant įsigyti radiatorius, pirmiausia reikia įvertinti šildomų patalpų plotą, pastato šiluminę varžą bei šilumos šaltinį. Tai žinodami, galite apskaičiuoti reikalingą radiatorių galingumą ir tik tuomet, atsižvelgdami į patalpų išplanavimą, langų dydį bei jų išdėstymą patalpose, pasirinkti radiatoriaus tipą ir matmenis.   

  Termolux radiatoriai pagaminti iš kokybiško plieno, todėl jie yra ilgaamžiai ir patikimi.  

  Šie radiatoriai gaminami iš aukštos kokybės šaltai valcuoto lakštinio plieno ir padengiami 80 µm dažų sluoksniu, atspariu atmosferiniams poveikiams bei temperatūrų pokyčiams. Dažai apsaugo plieną nuo tiesioginio sąlyčio su oru bei nuo korozijos. Taip užtikrinamas ilgas tarnavimo laikas, neprarandant efektyvumo bei estetinio vaizdo. Šis padengimas įtakoja lengvą valymą nuo dulkių ir purvo ir padeda išlaikyti pirminę išvaizdą daugelį metų. Visi įrenginių gamybos, dažymo ir testavimo procesai yra griežtai standartizuoti, todėl įrenginiai net ir ilgai eksploatuojami, išlaiko savo pirmines technines charakteristikas.

  Termolux šoninio pajungimo plieniniai radiatoriai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie siekia efektyvumo, stiliaus ir patikimumo.

  Šio gamintojo  radiatoriai ne tik šildys patalpas, bet taps ir estetiška interjero dalimi. Jų šiuolaikinis dizainas linijos ir elegantiški paviršiai puikiai derasi su skirtingais interjero stiliais, o aukštas šilumos perdavimo koeficientas padės jums susikurti ir išlaikyti patalpose komfortabilią temperatūrą net ir šaltuoju metų laiku. Kaip buvo minėta, šių įrenginių gamybos procesas yra griežtai reglamentuotas, o pagaminta produkcija yra pasirinktinai testuojama ar atitinka deklaruojamus techninius parametrus. Taip išvengiama nekokybiškų ir defektuotų gaminių patekimo į rinką. Tokios gamintojo investicijos į kokybę davė gerų rezultatų. Radiatoriai su Termolux prekės ženklu tapo populiarūs daugelyje Europos Sąjungos šalių, o jų paklausa paskutiniais metais stipriai išaugo.

  Mūsų internetinėje parduotuvėje Tvaruskatilas.lt galite įsigyti įvairių dydžių ir galingumų šoninio prijungimo radiatorius už prieinamą kainą. Jei renkantis iškils klausimų ar reikės pagalbos skaičiuojant reikalingą įrenginio galingumą, mūsų specialistai visada pasiruošę Jums padėti. Mes suteiksime konsultacija tiek telefonu, tiek gyvai bendraujant fizinėje parduotuvėje, adresu Savanorių pr. 176, Vilnius.

  Visada esate laukiami!

Aktyvūs filtrai