Left Banner

Left Banner

Blauberg

Rekuperatoriai Blauberg-vokiška kokybė ir patikimumas! Tvarus katilas

Aktyvūs filtrai

Blauberg rekuperatoriai: šiuolaikiškam vėdinimo sprendimui

Ar kada nors susimąstėte, kad norint namuose turėti šviežią, gaivų orą, nebereikia laikyti atviro lango? Visą visa tai automatiškai ir su mažiausiomis sąnaudomis atliks Blauberg rekuperatorius.

Vėdindami kambarius atsidarę langą, į savo namus įsileidžiame ne tik šviežią orą bet ir įvairius kvapus, žiedadulkes, dulkes bei lauko ore esančias kietąsias daleles. Taip pat suteikiame galimybę į vėdinamas patalpas patekti vabzdžiams. Be to, žiemos metu pro atvirą langą prarandama šiluma, o vasaros metu atvirkščiai – į patalpas patenka karštas oras. Naudodami rekuperatorių patalpose visada turėsime švarų ir gaivų orą, bei sumažinsime šilumos praradimus. 

Blauberg gamintojo siūlomi rekuperatoriai užtikrina patalpose šviežią ir sveiką orą su mažiausiomis elektros energijos sąnaudomis, bei minimaliais šiluminiais nuostoliais.

Pažangus ventiliacijos sprendimas su Blauberg rekuperatoriais

Vienos iš pagrindinių rekuperatoriaus funkcijų – tiekti šviežią lauko orą ir šalinti atidirbusį patalpų orą, reguliuoti patalpų oro drėgmę bei užtikrinti priverstinę oro cirkuliaciją patalpose, Visa tai gali atlikti šiuolaikiški ir modernūs Blauberg rekuperatoriai. Vienas iš pagrindinių komponentų – tai šilumokaitis. Šio Vokietijos gamintojo įrenginiai, priklausomai nuo modelio, komplektuojami su rotaciniais ir plokšteliniais šilumokaičiais. Juose vyksta šilumos mainai – šalinamas iš patalpų oras, perduoda savo sukauptą šilumą šilumokaičiui ir tik atvėsiąs, nukreipiamas į lauką. Patenkantis iš lauko oras pirmiausia sušildomas šilumokaityje ir tik tuomet patenka į vėdinamas patalpas. Vasaros metu vyksta atvirkštinis procesas – šalinamas patalpų oras atvėsina šilumokaitį, kuris savo ruoštu vėsiną į patalpas patenkantį šviežią lauko orą. 

Šie vokiški vėdinimo įrenginiai už prieinamą kainą suteikia išties daug privalumų:

  • Aukštas šilumos grąžos koeficientas. Šio gamintojo rekuperatoriai pasižymi išties didele energetinio naudingumo klasė ir pasiekia net iki 94 proc. siekiantį šilumos grąžinimo koeficientą. Dėl to, šie nebrangūs Blauberg rekuperatoriai puikiai tinka net ir A++ klasės namams.
  • Aukštos kokybės oro filtravimas. Šio gamintojo rekuperatoriuose yra naudojami G4+F7 klasės filtrai, užtikrinantys aukštą tiekiamo šviežio oro kokybę.
  • Gerai izoliuotas korpusas. Jei nusprendėte pirkti Blauberg rekuperatorių, galite būti užtikrinti dėl kokybės, tylaus darbo režimo ir geros šilumos izoliacijos. Įrenginių korpusai, priklausomai nuo modelio, izoliuojami 40-50 mm mineralinės vatos sluoksniu. Pavyzdžiui Blauberg Komfort Roto EC SB 550-E plieninis korpusas turi 40 mm vatos sluoksnį. 
  • Tylus veikimas. Dėl geros korpuso izoliacijos ir novatoriškų sprendimų, šio gamintojo rekuperatorių darbo režimas yra pakankamai tylus, jei įrenginys sumontuotas katilinėje ar garaže, jo praktiškai negirdėsite būdami svetainėje, miegamajame ar darbo kambaryje

Pažangios technologijos

Blauberg gamintojo siūlomi rekuperatoriai pasižymi ne tik geromis energetinio efektyvumo savybėmis, bet ir savo funkcionalumu. Šiuose moderniuose įrenginiuose yra pritaikyta daugybė šiuolaikinių technologinių sprendimų, todėl jų valdymas ir aptarnavimas eksploatacijos metu yra patogus ir nesudėtingas.  

  • Vokiškų Blauberg rekuperatorių pardavimas vykdomas tiek mūsų fizinėje, tiek elektroninėje parduotuvėse. Juos galite užsisakyti Tvaruskatilas.lt arba nusipirkti atvykę į parduotuvę adresu Savanorių pr. 176, Vilnius. 
  • Įrenginiuose integruotas Wi-Fi modulis, užtikrina patogų valdymą ir reguliavimą nuotoliniu būdu.
  • Blauberg Komfort Roto EC SE400 modelio rekuperatorius turi virtuvės gartraukio prijungimo galimybę.
  • Šio gamintojo rekuperatoriai komplektuojami su liečiamo ekrano valdikliais, kurie priklausomai nuo įrenginio modelio, gali būti gamyklinėje komplektacijoje arba yra užsakomi atskirai.

Mūsų internetinėje parduotuvėje Tvaruskatilas galite įsigyti įvairių modelių Blauberg rekuperatorių internetu. Visiems parduodamiems rekuperatoriams yra taikoma 2 metų gamintojo garantija. Internetu užsakytas prekes galite nemokamai atsiimti fizinėje mūsų parduotuvėje, o neturint galimybės atvykti, visas prekes mes operatyviai pristatysime tiesiai į Jūsų namus ar kitu nurodytu adsresu.

 
cookie Slapukų sutikimas