Filtruoti pagal

Kategorijos

Kategorijos

Gamintojas

Gamintojas

Left Banner

Left Banner

Siurbliai šuliniams

Siurbliai šuliniams. Patikimi šulinių siurbliai. Tvarus katilas

Aktyvūs filtrai

Kuo ypatingi vandens siurbliai šuliniams?

Geriamas vanduo yra labai svarbus kasdieniniame žmonių gyvenime. Rekomenduojama kiekvienam žmogui vandens išgerti bent 2 litrus per dieną. Vandenį pirkti parduotuvėse ne kiekvienam priimtina, o dėl prastos vandens kokybės miesto vandentiekyje, iš čiaupo tekančio vandens nesinori gerti. Dėl šių priežasčių nemaža dalis žmonių vandens išgeria ženkliai mažiau, nei rekomenduoja specialistai.
Vandens siurblys šuliniui yra tai, kas leis namuose turėti kokybišką vandenį, kurį galėsite naudoti tiek maisto gaminimui, tiek kitiems buitiniams poreikiams. Mūsų internetinėje parduotuvėje Tvarus Katilas, yra itin platus pasirinkimas siurblių, kurie leis mėgautis švariu, šaltu vandeniu namuose. 
Siurbliai suteikia galimybę džiaugtis vandeniu sodybose ar namuose, nes jie skirti tiekti vartotojams vandenį ne tik iš šulinių, bet ir iš kitų vandenviečių, kurios nėra labai nutolusios nuo jūsų gyvenamosios vietos. 

Kaip išsirinkti tinkamą šulinio siurblį?

Rinkdamiesi siurblį būtinai pasitarkite su specialistais, nes jie pilnai atsakys į visus Jums rūpimus klausimus ir padės išsklaidyti visas abejones. Jūs bet kada galite pasiskambinti arba užduoti klausimą elektroniniu paštu mūsų internetinės parduotuvės specialistams ir mes padėsime jums apsispręsti bei išsirinkti tinkamiausią siurblio modelį, įvertinę Jūsų poreikius ir vandenvietės parametrus. 

Tvarus Katilas internetinėje parduotuvėje išsirinkti šulinių siurblius galėsite iš keturių gamintojų:  

  • IBO - įmonė, kuri savo veiklą pradėjo 1999 metais. Jos gaminami siurbliai paklausūs tiek Europos Sąjungos šalyse, tiek už jos ribų. Įmonė didelį dėmesį skiria geriamo vandens siurblių tobulinimui ir efektyvumo didinimui.  
  • Omnigena - įsikūrė 1974 metais ir nuo pat pradžios gamino įvairios konstrukcijos šulinių vandens siurblius. Produktai pagaminami iš nerūdijančio plieno, komplektuojami su plūdiniu įjungimo/išjungimo mechanizmu ir pultu. Siurbliai pritaikyti siurbti šaltą, geriamąjį vandenį. 
  • Pedrollo - italų įmonė, įkurta 1974 metais, o šiuo metu gerai žinoma visame pasaulyje. Savo produkciją parduoda 160 pasaulio šalių. Produktai pritaikyti vandens siurbimui iš įvairių vandens rezervuarų, šulinių ir atvirų vandenviečių. Šio gamintojo šulinių siurbliai pilnai aprūpina vandeniu buitinius vartotojus. 
  • Grundfos – įmonė įkurta Danijoje 1945 metais. Gaminiai yra itin aukštos kokybės, įvertinti daugelio pasaulio šalių vartotojų. Šios įmonės siurbliai pilnai aprūpins Jūsų namus ar sodybą geriamu vandeniu. 

Kaip teisingai prižiūrėti siurblius iš šulinio?

Renkantis ar pradedant eksploatuoti siurblius, rekomenduojame atkreipti dėmesį į įrenginio plūdę, kurioje yra siurblio įjungimo-išjungimo mechanizmas, apsaugantis siurblį nuo darbo “sausa eiga”, perkaitimo ir sugedimo. Šio tipo siurbliai yra aušinami siurbiamu vandeniu, todėl jeigu vandens lygis nukrenta žemiau leistino, siurblio variklis blogiau aušinamas ir atsiranda tikimybė, kad jis perkais ir sudegs. Tokiu atveju teks pasirinkti, taisyti seną – pakankamai brangu, ar pirkti naują siurblį.
Gamintojai rekomenduoja šulinių siurblius pakabinti ne mažesniu nei 1 m atstumu nuo šulinio ar kitos vandenvietės dugno tam, kad apsaugotume įrenginį nuo smėlio, žvirgždo ar dumblo patekimo į siurblį. Užsikimšus siurblio filtrams sumažės siurblio našumas, vanduo bus užterštas smėliu, dumblu ar kitomis priemaišomis. Patekus didesniam kiekiui smėlio, siurblys ims kaisti, didėja gedimų tikimybė. 

Kur įsigyti vandens siurblius šuliniams?

Tvarus Katilas internetinėje parduotuvėje galite įsigyti kelių skirtingų gamintojų šulinių siurblius. Visą siurblių asortimentą galite apžiūrėti savo telefone ar kompiuteryje, o susisiekus su mumis, į aktualius klausimus atsakys klientų aptarnavimo specialistai. Mūsų fizinėse parduotuvėse rasite tuos pačius produktus, kuriuos matote elektroninėje parduotuvėje, todėl naršydami internete galite susipažinti su prekėmis bet kuriuo Jums patogiu metu. Taip rinkdamiesi įrangą taupysite laiką ir turėsite galimybę palyginti įvairių gamintojų bei skirtingų modelių siurblių charakteristikas ir kainas.
Šulinio siurblys gali pasiekti Jūsų namus, sodybą ar sodą net neiškėlus Jums kojos iš namų ar biuro. Išsirinkę prekę internetinėje parduotuvėje, galite atlikti tiesioginį pavedimą į mūsų atsiskaitomąją sąskaitą arba pasinaudoti lizingo bendrovės teikiamomis paslaugomis. Išsirinktus gaminius, mūsų kurjeris pristatys į bet kurią Lietuvos vietą. Jeigu norėsite gyvai pabendrauti su konsultantais ir apžiūrėti asortimentą, kviečiame atvykti į Vilniuje esančią parduotuvę, kurią rasite Savanorių pr. 176.

 
cookie Slapukų sutikimas