Left Banner

Left Banner

Dražice

Dražice kombinuoti vandens šildytuvai: laiko patikrinta kokybė.

Aktyvūs filtrai

Dražice kombinuoti boileriai - Puikus sprendimas Jūsų šeimos poreikiams

Šiuo metu žmonės neįsivaizduoja savo buities be karšto vandens, o šaltuoju metų sezonu be centralizuoto šildymo. Šilto vandens ruošimui nuo centrinio šildymo katilo puikiausiai tinka santykinai pigus Dražice kombinuotas boileris, kuris patieks vartotojui reikiamos temperatūros šiltą vandenį. Kompanijos vandens šildytuvai jau seniai pasižymi puikia kokybe, tvirtumu ir ekonomiškumu. Taigi pravartu apžvelgti, kuriuos verta aptarti ir pirkti. 

Kodėl Dražice kombinuoti boileriai itin vertinami Lietuvos vartotojų

Dražice - žinomiausia vandens šildytuvų gamykla Čekijos Respublikoje, turinti senas tradicijas. Firma buvo įkurta net 1900m., o  elektrinius vandens šildytuvus pradėjo gaminti nuo 1956m. Pastaraisiais metais įmonė tapo NIBE pramoninės grupės dalimi ir labai išplėtė savo gamybos apimtis bei asortimentą. Taip pat skyrė dideles investicijas į įrengimų bei gamybos proceso modernizavimą.
Dabar Dražice yra aukštai vertinamas ir gerai žinomas prekės ženklas daugelyje Europos Sąjungos šalių, siūlantis vartotojams išskirtinės kokybės vandens šildytuvus. Kompanijos produktų kaina yra ypač patraukli, įvertinus išskirtinę kokybę ir produktų patikimumą.
Šiais laikais laikais kiekvienas gamintojas stengiasi išspręsti problemas, su kuriais vartotojai  susiduria savo kasdieniame gyvenime. Būtent todėl kiekvienas kombinuotas vandens šildytuvas Dražice tiesiog privalo visą eksploatacijos periodą veikti efektyviai, kokybiškai ir patikimai. Dar viena viena savybė aktuali daugeliui vartotojų – įranga turi užimti kiek galima mažiau vietos. Šis produktas itin patrauklus pirkėjams, nes karštą vandenį ruošia naudodamas katilo išskiriamą šilumos energiją, o katilui nedirbant, vanduo ruošiamas naudojant elektros energiją.

Dražice kombinuoti boileriai - Išskirtinė kokybė bei patikimumas

Dražice kompanija pasižymi neįtikėtinai griežtomis kokybės kontrolės taisyklėmis, kuriomis visada vadovaujasi kurdama ir gamindama naujus šildytuvus. Kiekviena gaminių partija išbandoma didžiausios apkrovos sąlygomis. Tai užtikrina Jūsų šildytuvo stabilų ir patikimą veikimą, tiek šaltą žiemą, tiek karštą vasarą. Šio prekės ženklo šildytuvai yra neįtikėtinai tvirti saugūs ir kokybiški. Jie patieks Jūsų namams ar biurui karštą visais metų sezonais.
Šio gamintojo boileriuose vanduo tiesiogiai nekontaktuoja su šilumokaičiu, todėl jie vadinama “sauso tipo”. Visos metalinės dalys yra pagamintos iš plieno ir padengtos specialia emalia, apsaugančia nuo korozijos ir prailginanti prietaiso tarnavimo laiką. Gamintojas boilerių talpai suteikia net 5 metų garantiją.
Plieninis šildytuvas gaminamas iš ypač tvirto lakštinio metalo, atsparaus slėgio šuoliams, tai garantuoja ilgalaikį ir kokybišką kombinuotų boilerių Dražice eksploatavimo periodą. Šio gamintojo įrangos konstrukcija leidžia vartotojui nesunkiai išvalyti šilumokaitį, o reikalui esant ir pakeisti, pašalinti susidarančias nuosėdas bei kalkes, taip prailginant prietaiso efektyvų darbą ir eksploatacinį periodą.
Dėl šiuolaikinių inovatyvių sprendimų daugumą prietaisų galima valdyti išskirtinai tiksliai ir patogiai; ne išimtis ir kombinuoti vandens šildytuvai Dražice. Daugelyje modelių vos keliais paspaudimais savo išmaniojo telefono ekrane, galite valdyti ruošiamo vandens temperatūrą, iš anksto nustatyti įvairius vandens ruošimo režimus. 

Kodėl verta pirkti kombinuotą Dražice boilerį Tvarus Katilas parduotuvėje?

Pravartu apsilankyti Tvarus Katilas elektroninėje parduotuvėje, nes ji siūlo išties kokybišką įrangą, geras kainas bei palankius išsimokėjimo terminus, taip pat operatyvų prekių pristatymą. Mūsų parduotuvę rasite Vilniuje Savanorių. 176. Apsilankykite ir elektroninėje parduotuvėje, kur Jūsų laukia itin platus produktų asortimentas. Jei turite klausimų, susisiekite el.paštu [email protected] arba mobiliuoju telefonu 865685153.

 
cookie Slapukų sutikimas