DAB

Informacija

Gamintojai

DAB

  Cirkuliacinia siurbliai DAB - tai nepriekaištinga kokybė ir patikimumas!

   Italijos įmonė DAB veiklą pradėjo 1975 metais pradėjusi gaminti buitinius nedidelio galingumo vandens siurblius. Įmonės turėjo tikslą pateikti vartotojams siurblius, pranokstančius savo techninėmis charakteristikomis kitų gamintojų jau esamus ir pripažintus rinkoje. Gaminamiems produktams buvo iškelti reikalavimai - jie turėjo būti didelio našumo, kokybiški ir ilgaamžiai. Dar viena iš pagrindinių sąlygų norint įtikti vartotojams ir įsitvirtinti rinkoje - tai patogi ir paprasta siurblio eksploatacija. Per savo veiklos metus maža įmonė tapo stambiu gamybos koncernu, vienu iš pasaulinių lyderių siurbimo įrangos gamintojų. Keičiantis laikmečiui DAB koncerno kryptis ir tikslai nesikeitė, skatindami įmonę pastoviai diegti technines naujoves į gamybą, ieškoti naujų sprendimų, kurie efektyvintų jau gaminamus siurblius bei tenkintų laikmečio ir vartotojų diktuojamus poreikius. Šiuo metu koncerno gaminami cirkuliaciniai siurbliai pasižymi labai mažomis energijos sanaudomis ir išskirtinai tyliu darbo režimu. 
   DAB cirkuliaciniai siurbliai dažniausiai naudojami užtikrinti skysčių cirkuliaciją šildymo sistemose. Dauguma šio gamintojo siurblių gali dirbti trimis greičiais, priklausomai nuo vartotojo poreikių ir reikalingo cirkuliacinio režimo sistemoje.

    Mūsų šalyje populiariausios trys siurblių serijos:

  •    Evosta
  •    Evoplus
  •    Evotron

Pastaba: Jei norite pakeisti sugedusį ar seną cirkuliacinį siurblį į efektyvų ir šiuolaikišką DAB gamintojo siurblį, spauskite nuorodą cirkuliaciniai siurbliai DAB. Atlikę keletą žingsnių, langelyje nurodykite turimo siurblio modelį ir Jums bus pasiūlytas analogas keičiamam siurbliui.

DAB Yra 26 prekės(-ių).

puslapyje
Rodoma 1 - 24 iš 26 dalykų