Left Banner

Left Banner

5 klasė

5 klasė katilai Tinka gauti APVA paramai

Aktyvūs filtrai

5 Klasės granuliniai katilai: informacija kurią turite žinoti

5 klasės granuliniai katilai – tai moderniausi šildymo įrenginiai, pasižymintys itin aukštu efektyvumu bei mažesne oro tarša, todėl šiandien jie sulaukia bene didžiausio susidomėjimo. Naudoti granulinius katilus yra labai paprasta ir patogu: visų pirma neprireikia įrenginėti malkinės,  granulių degimo laikas yra gerokai ilgesnis nei malkų. Be to, šiuolaikinių granulinių katilų valdymas yra labai paprastas bei patogus. Tai tikrai nėra vienintelės priežastys, kodėl nusprendžiama patalpų šildymui įsirengti granulinius katilus – toks sprendimas turi ir kur kas daugiau privalumų.

Didelis 5 klasės granulinių katilų pasirinkimas

Granuliniai katilai 5 klasės yra siūlomi daugybės įvairių skirtingų gamintojų, todėl vartotojai gali pasirinkti tokius, kurie galėtų geriausiai pateisinti lūkesčius. Pasirinkti tinkamą granulinį katilą galėsite įvertinę, jų efektyvumą ir funkcijas, kuriomis  pasižymi 5 klasės granulinis katilas, ir t.t. Prie siūlomų įrenginių rasite išsamius aprašymus, o tuomet, jei kiltų tam tikrų klausimų ar abejonių, tiesiog susisiekite su mumis, ir mes galėsime jums patarti.

Dar patogesnis namų šildymas

Nors ilgą laiką kieto kuro katilai buvo patys populiariausi, tačiau prekyboje atsiradus granuliniams katilams, pastarieji ėmė sparčiai populiarėti. 5 klasės katilai gali užtikrinti, kad namų šildymas taps gerokai paprastesnis ir sklandesnis, todėl tam neprireiks ypatingai daug laiko ar didelių pastangų. Malkas įprastai tenka papildyti kas kelias valandas, ir tai gali sudaryti tam tikrų nepatogumų. Tačiau nusprendus įsigyti granulinį katilą, viskas tampa gerokai paprasčiau. Modernūs šildymo įrenginiai leidžia išsaugoti tam tikrus nustatymus, todėl patalpų šildymas tampa gerokai paprastesniu.

Paprasta katilų priežiūra

5 klasės granuliniai katilai nereikalauja ypatingos priežiūros, kas naudojimąsi šiais įrenginiais paverčia dar paprastesniu. Šie granuliniai katilai yra maksimaliai automatizuoti:

  • Gali turėti savaiminio degiklio išsivalymo funkciją

  • Gali būti automatizuotas ventiliatoriaus darbas

  • Gali būti suteikiama galimybė katilą valdyti nuotoliniu būdu (internetu), ir t.t

Nors visi granuliniai katilai 5 klasės yra tikrai modernūs, tačiau jų funkcionalumas gali šiek tiek varijuoti.  Tą galėsite įvertinti pasidomėję siūlomų katilų savybėmis.

Aukštas naudingumo efektyvumas

5 klasės katilai šiuo metu yra patys moderniausi, todėl jų efektyvumas yra aukštesnis nei kitų parduodamų katilų. Įprastai 5 klasės granulinių katilų efektyvumas siekia maždaug 90 procentų ir daugiau, todėl galite būti užtikrinti, kad tokio katilo eksploatacija bus pakankamai ekonomiška. Taip pat svarbu paminėti ir tai, kad granulinis katilas 5 klasės yra tausojantis aplinką, tad toks sprendimas puikiai tiks kiekvienam, besirūpinančiam ekologija.

Dar didesnis šildymo plotas

Granuliniai katilai 5 klasės yra labai efektyvūs, todėl jie gali būti pritaikomi ir pakankamai didelėms patalpoms. Nors granulinius katilus bene dažniausiai nusprendžiama rinktis gyvenamųjų namų šildymui, tačiau toks pasirinkimas puikiai tiks ir tada, jei bus planuojama apšildyti ir kitos paskirties patalpas. Įprastai apšildomas plotas priklauso nuo to, kokio energetinio naudingumo yra šildomos patalpos (jei efektyvumas yra žemesnis nei B klasės, stengiamasi mažinti šildomą plotą).

Granulinis katilas 5 klasės: kaina

Renkantis šildymo įrangą gana dažnai svarbiu kriterijumi tampa ir tai, kiek tai kainuos. Kadangi 5 klasės granulinių katilų asortimentas yra tikrai nemažas, turėsite galimybę pasirinkti tokį, kuris geriausiai atitiktų jūsų finansinę situaciją. Jei granulinį katilą rinksitės internetu, turėsite galimybę siūlomą produkciją rūšiuoti pagal jos kainą. Taigi, išsirinkti patį tinkamiausią produktą neturėtų būti pernelyg sudėtinga. Mūsų parduotuvėje rasite tikrai nemažą granulinių katilų pasirinkimą, kurių kaina gali labai varijuoti, tad tikrai rasite labiausiai tinkantį sprendimą.
 
cookie Slapukų sutikimas