Filtruoti pagal

Gamintojas

Gamintojas

Left Banner

Left Banner

Kolektoriai ir jų priedai

Kolektoriai ir jų priedai: patikimi gamintojai, patrauklios kainos!

Aktyvūs filtrai

Grindinio šildymo kolektoriai ir jų priedai - ką reikėtų žinoti?

Šiais laikais, šildymo srityje vyksta greita technologijų evoliucija. Prieš keliasdešimt metų esantys grindinio šildymo kolektoriai tikrai pasikeitė ir patobulėjo. Senuosius pakeitė modernieji, kurie subalansuoja automatinį šildymo srautą ir taip užtikrina, jog jūsų namai būtų šilti ir jaukūs. Geras Katilas asortimente taip pat galite rasti įvairiausių ir moderniausių kolektorių, kurie užtikrins, jog jūsų namų šiluma būtų optimali ir kokybiška. 

Kuo naudingas šildomų grindų kolektorius?

Daugelis žmonių susirūpina, kuomet atsiranda daug reguliavimo galimybių, ypač kai kalbame apie grindinį šildymą. Neteisingai sureguliuotoje sistemoje atsiranda nepageidaujami temperatūrų svyravimai, temperatūra gali pakilti ar nukristi žemiau numatytų ribų. Normalu, jog žmonėms kyla klausimas - kodėl taip atsitinka? Na, Tvarus Katilas komanda aiškina, kad priežastis yra gana paprasta: šviečiant saulei arba pakilus lauko oro temperatūrai, kambario temperatūra pradeda kilti. Tuomet, termostatai duoda signalą kolektoriui, jog šis sumažintų karšto vandens srautą paduodamą į grindinio šildymo vamzdžius. Jeigu dienos metu pakilo temperatūra lauke, net ir žiemą, prireiks nemažai laiko, jog grindys vėl įšiltų. Taigi, vakare grįžus namo - grindys bus atvėsusios. Tai sukelia ne tik diskomfortą, bet ir nereikalingą energijos švaistymą. Galbūt tai ir nesudaro daug problemų mažose patalpose, tačiau, dideli namai ir komerciniai plotai praranda daug energijos ir pinigų. Laimei, tam yra puikūs sprendimai ir net keli jo būdai. Šiais laikais, technologijoms tobulėjant, lengvai galite rasti kolektorius, kurie bus pritaikyti būtent jūsų grindinio šildymo sistemai. 

Grindų kolektor tipai: 

  •         Kolektoriai su automatiniu srauto reguliavimu - šio tipo grindų šildymo kolektorius automatiškai palaiko nustatytą karšto vandens srautą ir užtikrina pastovią patalpos temperatūrą. Šie kolektoriai yra moderniausia grindų šildymo įranga, padedanti sumažinti būsto šildymo išlaidas.
  •         Balansiniai ventiliai - dar vienas svarbus komponentas, kuris užtikrina, jog jūsų grindinė šildymo sistema optimaliai tiektų šilumą visuose namuose. Tai užtikrina optimalius vandens srautus su reikalinga temperatūra. Grindinio šildymo kolektorius kartu su balansiniu ventiliu palaikys norimą temperatūrą Jūsų namuose. 

Tai yra tik keli komponentai, kurie padės palaikyti optimalią temperatūrą ir padės išvengti rūpesčių, susijusių su šildymu. Jeigu nežinote, kokio kolektoriaus Jums reikia, mūsų Tvarus Katilas komanda tikrai padės išsirinkti tinkamiausią. 

Kodėl svarbu pašalinti orą iš grindų kolektoriaus

Jeigu kada esate susidūrę su situacija, kuomet į šildymo sistemos kolektorius patenka oro, tai tikriausiai žinote, jog tai sukelia daug rūpesčių ir sistema negali funkcionuoti nustatytu režimu. Mūsų profesionalai pasidalins sprendimais, kurie padės išvengti šios bėdos ne tik namų savininkams, bet ir šios sistemos montuotojams. Norint, jog grindinio šildymo kolektoriuose neatsirastų oro burbulų, patariame prie kolektoriaus įmontuoti nuorintojus, kurie padeda išvengti ne tik oro burbulų bet ir neleidžia susidaryti “oro kamščiams”. Žemiau apžvelgsime Tvarus Katilas asortimentą, kuriame galite rasti įvairių kolektorių jūsų šildymo sistemai. 

Grindinio šildymo kolektoriai Tvarus Katilas asortimente

Mūsų asortimente galite rasti įvairių šios šildymo sistemos priedų, kurie padės palaikyti optimalią šilumą kambariuose ir užtikrins, kad niekada neteks patirti nenumatytų temperatūros svyravimų. Užsukę į mūsų parduotuves, rasite: 

  •         2-6 žiedų žalvarinis kolektorius - maksimali darbinė temperatūrą iki 95 °C. Pagamintas iš žalvario, pasižymi kokybe ir ilgaamžiškumu, komplektuojami su nipeliais, laikikliais ir aklėmis.  
  •         7-12 žiedų žalvarinis kolektorius - lygiai taip pat, kaip ir 2-6 žiedų kolektorius, pasižymi ilgu eksploatacijos periodu. Šio prietaiso darbinė temperatūra siekia 95 °C, taigi sumontavę šiuos kolektorius šildymo sistemoje, būsite ramūs dėl efektyvaus ir patikimo visos sistemos darbo.
  •         3-6 žiedų reguliuojamas žalvarinis kolektorius - šis prietaisas kartu turi debitomačiais, laikikliais ir nuorinimo mazgais, kurie užtikrina, jog jūsų grindinis šildymas funkcionuotų automatiškai, nereikalautų pastovios priežiūros. 
  •         6-12 žiedų reguliuojami žalvariniai kolektoriai su debitomačiais leidžia subalansuoti atskirų konturų vandens srautus kas efektyvina visos sistemos darbą. Komplektuojami su debitomačiais, laikikliais, nuorinimo mazgais. Tai nesudėtingas ir labai patogus prietaisas jūsų grindinei šildymo sistemai. 

Pagrindiniai šios šildymo sistemos priedai padės išvengti problemų eksploatacijos metu, su kuriomis susiduria daugelis žmonių. Kiekvienas aukštos kokybės grindinio šildymo komponentas prisideda šildant ir palaikant norimą temperatūrą Jūsų bute ar name.

Tvarus Katilas asortimente - ne tik grindinio šildymo kolektoriai

Mes siūlome įvairiausių priedų, kurie visi kartu pavers jūsų namų šildymo sistemą kokybiška, modernia bei lengvai ir paprastai valdoma. Jeigu radote tai, ko jūs ieškote, galite užsisakyti prekes internetu užsukę į mūsų svetainę. Taip pat, aplankykite mus ir Vilniaus parduotuvėje Savanorių pr. 176, PC Norfa bazė. 
Turint bet kokių klausimų, kreipkitės. Mūsų Tvarus Katilas komanda pasistengs atsakyti į visus Jūsų užduodamus klausimus, bei padėti išsirinkti optimaliausią variantą . Paskambinkite mums telefonu +370 656 85153 arba +370 656 38445 ir sužinokite daugiau. Mūsų profesionali komanda padės jums išsirinkti tinkamiausią produktą jūsų specifiniam namų grindinio šildymo projektui.

 
cookie Slapukų sutikimas