Left Banner

Left Banner

Komfovent

Komfovent rekuperatoriai: naujausios vėdinimo technologijos. Internetu

Aktyvūs filtrai

Pakeiskite savo namų orą su Komfovent rekuperatoriais

Siekiant sukurti sveiką ir patogią gyvenamąją aplinką, svarbu užtikrinti tinkamą patalpų ventiliaciją. Rekuperatoriai pašalina iš patalpų seną orą, kuriame gausu anglies dvideginio, alergenų ar dulkių ir į patalpas iš lauko tiekia šviežią, gaivų orą.

Lietuvoje pagaminti rekuperatoriai Komfovent išsprendžia visus reikalavimus, keliamus ventiliavimo sistemoms. Jie ne tik užtikrina kokybiško oro cirkuliaciją, bet ir sukuria komfortabilų mikroklimatą su minimaliomis el. energijos sąnaudomis.

Rekuperatorius Komfovent – neprilygstama oro kokybė

Jei naktimis blogai išsimiegate, kambariuose juntamas pelėsio kvapas, o drėgmės matuoklis rodo didelį patalpų drėgmės lygį – metas susimąstyti apie ventiliacijos sistemos atnaujinimą. Šiuolaikiniai rekuperatoriai užtikrina kokybiško oro tiekimą ir gali pašalinti su oro kokybe susijusias problemas. 

Jei nusprendėte pirkti Komfovent rekuperatorių, galėsite pamiršti apie slogų patalpų orą, nemalonius kvapus ar atsiradusį pelėsį. Dėl įrenginiuose naudojamų aukšto efektyvumo oro filtrų, į jūsų patalpas yra tiekiamas švarus ir išvalytas oras. Cirkuliuojnt ir keičiantis patalpų orui, kartu pašalinami ir visi jame esantys nešvarumai – dulkės, alergijas sukeliančios dalelės, nemalonūs kvapai. Šis procesas užtikrina gerą namų ventiliaciją ir puikią juose gyvenančių asmenų savijautą.

Šis įrenginys ypatingai naudingas, jei namuose turite augintinių ar mažų vaikų. Naminiai gyvūnai, pavyzdžiui šunys ar katės, į orą gali skleisti daugybę nematomų ir alergiją sukeliančių dalelių, tačiau rekuperatoriaus pagalba, patalpose esantis oras yra nuolat mainomas ir visos jame esančios pavojingosios dalelės yra saugiai pašalinamos. Dėl to, savo namuose komfortabiliai galės jaustis jautrūs alergijoms ar kvėpavimo takų sutrikimus turintys asmenys.

Pagrindinės Komfovent rekuperatorių savybės

Šie rekuperatoriai yra gaminami laikantis visų šiuolaikinių standartų. Jie užtikrina energetinį efektyvumą, patogų valdymą, kokybišką oro srautų cirkuliaciją bei tylų veikimą. Palyginus su kitais rekuperatoriais, Komfovent rekuperatorių kaina yra konkurencinga ir suteikia puikų kainos ir kokybės santykį. Galime išskirti pagrindines šių rekuperatorių savybes:

  • Energijos taupymas. Energiją taupantys ventiliatoriai ir šilumokaičiai sumažina energijos nuostoliu. Sistemos našumą automatiškai parenkamas darbo režimas, priklausomai nuo nustatytų parametrų pokyčio.
  • Mažas skleidžiamo garso lygis. Dėka geros korpuso garso izoliacijos, ypač tyliai veikiančių ventiliatorių bei šilumokaičio, šių rekuperatorių darbo režimas yra tylus, beveik negirdimas.
  • Drėgmės balansas. Pasirinkus įrenginį su entalpiniu-sorbciniu šilumokaičių drėgmė esanti patalpų ore ne šalinama su atidirbusiu oru, o grąžinama atgal su šviežio oro srautu.
  • Patvarus korpusas. Milteliniu būdu dažytas plieninis korpusas yra apšiltintas mineraline vata, todėl yra ilgaamžis, patikimas ir gerai slopina garsą.
  • Sumanus valdymas. Įrenginys valdomas valdymo pulteliu, o naudojant Komfovent Control aplikaciją, galima valdyti tiesiog savo interneto naršyklėje mobiliu telefonu ar kompiuteriu. Jį galima integruoti į išmaniųjų namų valdymo sistemą

Taigi, pasirinkus šio gamintojo rekuperatorių, įsigysite šiuolaikinį ventiliacijos sprendimą, kuris užtikrins kokybiško oro tiekimą ir plačias valdymo galimybes.

Išsirinkite labiausiai tinkantį Komfovent rekuperatorių internetu

Prieš perkant rekuperatorių, įvertinkite savo poreikius ir peržiūrėkite skirtingų gaminių parametrus. Šis ventiliacijos sprendimas turi būti pritaikytas jūsų patalpoms keliamus reikalavimus. Įrenginį reiktų rinktis įvertinus reikalingą oro srautą, montavimo vietą – vertikalų ar horizontaliai, ir šilumokaičio tipą – kondensacinį ar entalpinį-sorbcinį. Šio gamintojo rotacinių šilumokaičių privalumas yra tas, kad jie neužšąla net ir esant labai žemoms temperatūroms lauke. Tuo tarpu plokštelinius šilumokaičius turintiems rekuperatoriams turi būti sumontuoti papildomi šildytuvai, kad esant žemoms temperatūroms, juose susikaupęs kondensatas neužšaltų.

Mūsų internetinėje parduotuvėje Tvaruskatilas.lt Komfovent rekuperatorių pardavimas yra labai paprastas ir nesudėtingas. Tiesiog išsirinkite jus dominantį modelį, atlikite mokėjimą ir mes jį pristatysime tiesiai į jūsų namus. Visiems gaminiams yra suteikiama 2 metų gamintojo garantija, o mūsų patyrę specialistai gali padėti jums išsirinkti patį tinkamiausią variantą.

 

 
cookie Slapukų sutikimas