Left Banner

Left Banner

WILO

Wilo cirkuliaciniai siurbliai: vokiška kokybė - Tvarus katilas

Aktyvūs filtrai

Kuo ypatingi Wilo cirkuliaciniai siurbliai?

Vokiečių gamintojo Wilo cirkuliaciniai siurbliai – tai gerai Europoje ir pasaulyje žinomi produktai, pasižymintys kokybe, patikimumu bei ilgaamžiškumu. Šiuo metu Wilo yra vienas iš didžiausių vandens siurblių gamintojų visame pasaulyje. Efektyviam patalpų šildymo sistemos veikimui būtina tinkamai parinkti šilumos šaltinį, šildymo sistemas (radiatorinę ar grindinio šildymo), taip pat prietaisus efektyvinančius termofikato cirkuliaciją bei šilumos perdavimą į patalpas. Vienas iš svarbiausių šios sistemos elementų - tai cirkuliacinis siurblys, kurio dėka sistemoje sukuriama priverstinė termofikato cirkuliacija. Šio vokiečių gamintojo cirkuliacinių siurblių asortimentas pakankamai platus, skirtas tiek buitiniam vartotojui, tiek komercinėms ir gamybinėms įmonėms. Wilo siurblių pagrindinis išskirtinumas – tai patikimumas ir efektyvumas. Kompanija tokius rodiklius pasiekė diegdama į gamybą naujausius techninius sprendimus, naudodama tik aukščiausios kokybės medžiagas, taip pat dėka patyrusio ir kvalifikuoto personalo bei aukštos darbo kultūros.
Wilo cirkuliaciniai siurbliai naudojami ne tik šildymo, bet ir įvairiose vandentiekio sistemose, kur reikalinga priverstinės skysčio cirkuliacija. Tai gali būti laistymo sistemos bei įvairūs gamybos procesai, Priklausomai nuo modelio, galingumo ir techninių parametrų, įrenginiai būti gali naudojami privačiose namų valdose, bei visuomeniniuose ir pramoniniuose objektuose.  Wilo cirkuliaciniai siurbliai savo techninėmis charakteristikomis ir eksploatacinėmis savybėmis pranoksta kitų gamintojų analogiškus produktus.

Galime išskirti kai kuriuos šių cirkuliacinių siurblių privalumus:

  • galimybė sistemoje (šildymo ar vandentiekio) montuoti tiek vertikaliai, tiek horizontaliose padėtyse;
  • patikimas visų komplektuojančių komponentų darbo režimas, įtakojantis nepriekaištingą siurblio darbą visa eksploatacijos periodą;
  • cirkuliaciniuose siurbliuose Wilo yra galimybė reguliuoti ir keistii įrenginio apsisukimų skaičių bei galingumą;
  • tylus darbo režimas;
  • visos gamyboje naudojamos medžiagos atsparios korozijai, tai įtakoja ilgą siurblio tarnavimo periodą bei patikimumą.

Wilo cirkuliaciniai siurbliai - funkcionalumas ir patikimumas

Ilgaamžiai Wilo siurbliai padės užtikrinti patikimą ir efektyvų sistemos, kurioje yra sumontuoti darbą. Nesvarbu ar tai bus šildymo ar vandentiekio sistema. Norėdami įsigyti aukštos kokybės cirkuliacinį siurblį, kreipkitės į mus. Mūsų specialistai, įvertinę poreikius padės Jums išsirinkti tinkamiausią modelį, o jei reikės meistro pagalbos, rekomenduosime tikrus profesionalus, kurių darbu liksite patenkinti. Mūsų internetinė parduotuvė siūlo platų asortimentą Wilo cirkuliaciniai siurbliai šildymo sistemoms. Įsigiję šiuos įrenginius Tvarus katilas parduotuvėje neturėsite rūpesčių dėl garantinio ir po garantinio aptarnavimo Visada Jūsų laukiame parduotuvėje Vilniuje adresu, Savanorių 176.  

 
cookie Slapukų sutikimas