Left Banner

Left Banner

Kieto kuro katilai

Kieto Kuro Katila - Kieto Kuro Katilas Parduodu | Tvarus Katilas

Aktyvūs filtrai

Kieto kuro katilai: efektyvus namų šildymo sprendimas

Didėjant nestabilumui energetikos rinkose ir augant energijos kainai, nuosavų namų savininkai vis dažniau montuoja alternatyvų namų šildymo šaltinį. Kieto kuro katilo kaina yra ženkliai mažesnė nei šiluminių siurblių, todėl rinkoje jie įsitvirtino kaip ekonomiškas ir tvarus šildymo sprendimas. 

Tvaruskatilas.lt internetinėje parduotuvėje, mes jums galime pasiūlyti platų šių katilų pasirinkimą.

Pagrindiniai kieto kuro katilų privalumai

Namų apšildymas – individualus kiekvieno savininko sprendimas, kuris priimamas atsižvelgiant į šiluminius poreikius, namų plotą ir kitus aspektus. Kokybiškų katilų kieto kuro sunaudojimas, palyginus su kitomis šildymo sistemomis, yra labai ekonomiškas, todėl namų savininkams jie gali suteikti daug privalumų. Štai keletas iš jų:

  • Ekonomija. Tokie katilai naudoja įvairias kieto kuro rūšis – medieną, pjuvenas, medžio briketus ir anglį, kurie dažniausiai yra pigesni, nei kitos kuro rūšys. Todėl šių katilų pagaminta šiluma kainuos sąlyginai nebrangiai.
  • Tvarumas. Kūrenimui naudojant malkas ar medžio briketus, mažėja priklausomybė iškastiniam kurui, taip pat pačiu mažėja ir anglies dvideginio išmetimas į aplinką.
  • Patikimumas ir autonomija. Šio tipo katilai suteikia galimybę apšildyti namus net ir dingus elektros energijai. Jie yra kur kas mažiau priklausomi nuo el. energijos bei energetikos rinkos pokyčių. Tai leidžia paprasčiau planuoti ir valdyti išlaidas, skirtas namų šildymui.

Kieto kuro katilų ypatybės

Pagrindiniai šiuolaikinių katilų privalumų  – tai efektyvūs šilumokaičiai, degimo kamerų konstrukcija kuomet dūmai prieš patekdamį į kamina kelis kartus verčiasi, perduodami šilumą katilo šilumokaičiui. Šie sprendimai užtikrina aukštą naudingumo koeficientą bei mažina išmetamų degimo produktų emisiją.

Kuo didesnis katilo efektyvumas, tuo didesnė pagaminamos šilumos dalis perduodama šildymo sistemai. Šiuolaikiniai katilai pasižymi ilga vienos užkrovos degimo trukme. Teisingai sumontuota šildymo sistema, ir naudojami katilai su automatiniu valdymu, ženkliai sumažina patalpų oro temperatūros svyravimus, bei prailgina laiką tarp pakuros įkrovimų.

Jei nusprendėte pirkti kieto kuro katilą, galėsite jaustis saugiai net ir šalčiausią žiemą. Šildymo neįtakos aukštos el. energijos kainos ar nutrūkęs el. energijos tiekimas. Visada galite pasirinkti sau labiausiai tinkantį ir patogiausią variantą – malkas, briketus ar akmens anglį.

Kieto kuro katilai internetu už geresnę kainą

Mūsų parduotuvėje Tvaruskatilas.lt galite rasti įvairių Lietuvos ir užsienio gamintojų katilus už labai geras kainas. Kitose elektroninėse parduotuvėse galite pastebėti, kad pardavėjai kieto kuro katilus parduoda netaikydami jokių nuolaidų, tačiau pas mus, jūs visada rasite geriausius pasiūlymus už ypatingas kainas. 

Renkantis katilą, atkreipkite dėmesį į kelis aspektus:

  • Įvertinkite šilumos poreikį. Turėtumėte įvertinti savo namų energetinio efektyvumo klasę, šiluminius poreikius bei įrengtą šildymo sistemą. Tai įtakoja katilo galingumą bei konstrukcines ypatybes: kamino išvedimo kryptį, durelių atsidarymo kryptis.
  • Išsirinkite gamintoją. Pas mus rasite žinomiausių Lietuvos gamintojų, tokių kaip Vienybė, Antara, Aukštaitijos Katilai ar Kalvis, gaminius. Ieškantys užsienio gamintojų, gali rinktis iš Atmos, Stauber, Kamen ar Majak siūlomo asortimento. Svarbiausia – visiems gaminiams yra suteikiama gamintojo garantija.
  • Įvertinkite naudingumo koeficientą ir degimo kamerą. Rinkdamiesi katilą, atkreipkite dėmesį į jo naudingumo koeficientą bei įkrovos degimo laiką. Kuo didesnis naudingumo koeficientas ir vienos įkrovos degimo laikas, tuo ekonomiškesnis bus jūsų šildymo sprendimas bei mažiau laiko reiks skirti priežiūrai eksploatacijos metu.

Užsisakytas prekes iš Tvaruskatilas.lt internetinės parduotuvės, mes pristatysime tiesiai iki jūsų namų durų. Jei nesate tikri dėl pasirinkimo ir turite abejonių, susisiekite nurodytu telefonu ir mūsų patyrę konsultantai padės išsirinkti Jums tinkamiausią šildymo sprendimą.

 

 
cookie Slapukų sutikimas