Left Banner

Left Banner

Inventor

Oras-vanduo Inventor-aukštas efektyvumas, patraukli kaina!

Aktyvūs filtrai

Šilumos siurbliai oras-vanduo Inventor: efektyvus šildymo sprendimas

Graikų gamintojo Inventor šilumos siurblys oras-vanduo yra skirti tiems, kurie ieško efektyvaus, ekonomiško ir aplinkai draugiško šildymo bei vėsinimo sprendimo. Šie siurbliai panaudoja oro temperatūrą iš išorės ir paverčia ją šiluma ar vėsa, skirta namų šildymui, karšto vandens ruošimui ir patalpų vėsinimui vasaros metu. Dėl jų universalumo, šie įrenginiai yra puikus pasirinkimas įvairioms patalpoms: nuo gyvenamųjų namų iki komercinių pastatų. Įranga pritaikyta mūsų klimatinei juostai, kur yra ženklūs oro temperatūros svyravimai. Inventor siurbliai – tai pažangus sprendimas, kadangi tai sąlyginai nebrangus ir ekologiškas energijos šaltinis, leidžiantis sumažinti šildymo sąnaudas ir padidinti bendrą energijos vartojimo efektyvumą.

Šilumos siurblių oras-vanduo Inventor išskirtinės savybės ir kaip juos pasirinkti

Inventor šilumos siurbliai oras-vanduo pasižymi keletu išskirtinių savybių:

  • pažangi atsinaujinančios energijos technologija,
  • mažos elektros energijos sąnaudos, dėka aukšto efektyvumo,
  • aukštas COP koeficientas, kuris nurodo, kiek šilumos energijos siurblys sugeba pagaminti iš vieneto suvartotos elektros energijos,
  • tylus veikimas ir ilgaamžiškumas,
  • nereikia skirti daug laiko eksploatuojant ir prižiūrint įrenginį. 

Renkantis oras vanduo šilumos siurblį būtina įvertinti patalpų plotą, bei pastato energetinio efektyvumo klasę. Turėdami šią informaciją galima parinkti tinkamo galingumo šilumos siurblį. Inventor gamintojas siūlo platų modelių asortimentą, leidžiantį rasti optimalų sprendimą kiekvienam poreikiui. Pigu pirkti internetu kadangi daug sutaupote laiko, galite palyginti palyginti skirtingus modelius pagal technines charakteristikas ir eksploatacines savybes.

Kur ir kaip nusipirkti Inventor oras-vanduo

Šilumos siurblius Inventor oras-vanduo galima įsigyti įvairiose specializuotose šildymo įranga prekiaujančiose parduotuvėse arba internetu, kur pirkti pigu ir paprasta bei patogu. Elektroninė parduotuvė TvarusKatilas.lt siūlo platų Inventor šilumos siurblių asortimentą, leidžiantį rasti idealų modelį pagal jūsų asmeninius poreikius ir finansines galimybes. Pirkdami internetu, galite lengvai

Parduotuvėje Tvarus Katilas – klalifikuoti pardavėjai, profesionalios konsultacijos

Pasirinkdami tvaruskatilas.lt kaip savo šilumos siurblio oras-vanduo Inventor tiekėją, jūs ne tik gaunate aukštos kokybės produktą už prieinamą kainą, bet ir išskirtinį klientų aptarnavimą. Mūsų patyrę specialistai yra pasirengę suteikti profesionalias konsultacijas, padėdami jums atrasti optimalų šildymo sprendimą, atitinkantį jūsų individualius poreikius. Tvarus Katilas įsipareigoja užtikrinti, kad kiekvienas klientas gautų asmeniškai pritaikytą ir išsamų aptarnavimą, garantuodamas, kad jūsų investicija į tvarumą ir efektyvumą bus r ilgalaikė. Pasirinkdami mus, pasirenkate patikimumą, kokybę ir tvarumą, kurie padės jums sutaupyti ne tik pinigus, bet ir prisidėti prie švaresnės aplinkos išsaugojimo.

 
cookie Slapukų sutikimas