Filtruoti pagal

Kategorijos

Kategorijos

Gamintojas

Gamintojas

Left Banner

Left Banner

Daikin

Daikin Silumos Siurbliai Oras Oras | Tvarus Katilas

Aktyvūs filtrai

Daikin šilumos siurbliai oras-oras – Kokybiška ir efektyvi šildymo sistemos įranga už nedidelę kainą

Daikin bendrovė netrukus švęs savo veiklos šimtmetį. Klimato kontrolės įrangos gamintoja yra pasaulinės reikšmės technologijų lyderė. Projektuodama ir gamindama kondicionierius ir siurblius, Daikin diegia pažangiausias technologijas ir naujausius techninius sprendimus. Platus gaminių, skirtų gamybiniams ir komerciniams objektams, individualiems namams bei butams, asortimentas patenkina net išrankiausią klientą. Daikin produktai – patikimi, funkcionalūs, kokybiški ir ekonomiški.

Kompanija suinteresuota, kad visame pasaulyje žmones suptų jauki ir komfortabili aplinka, tad vadovaujamasi devizu – mes tam, kad kurtume novatoriškas technologijas, šiuolaikiškus produktus ir jų sistemas. Naujausioje Daikin oras-oras šilumos siurblių serijoje įmontuotas energiją taupantis Inverter tipo kompresorius, jo dėka prietaisas gali dirbti itin tyliai. Palyginę panašaus galingumo neinvertinius ir invertiniuis šilumos siurblius matome, jog pastaroji įranga gali sutaupyti beveik 35 procentus elektros energijos. Ši technologija įtakoja aukštus techninius parametrus bei efektyvumą. Šilumos siurbliai oras-oras Daikin priskiriami A+++ energetinio efektyvumo klasei.

Oras-oras Daikin šilumos siurblių privalumai ir integruotos funkcijos

Daikin gaminami oras-oras siurbliai kitų panašių gaminių atžvilgiu turi tikrai nemažai pranašumų. Visų pirma, tai trijų lygių oro filtravimo sistema, kurios dėka oras patalpose tampa itin švarus. Filtras surenka ne tik naminių gyvūnų plaukus, bet ir dulkes, įvairius teršalus ir priemaišas, taip pat žiedadulkes ir net išvalo orą nuo bakterijas bei virusų. 

Oras-oras Daikin šilumos siurbliuose integruoti dviejų zonų judesio jutikliai Smart Eye. Kai patalpose nieko nėra, automatiškai pereinama į budėjimo režimą. Jei daviklis patalpoje fiksuoja judančius objektus, oro srautas specialiai išsklaidomas, kad nebūtų pučiamas tiesioginis šalto oro gūsis. Labai patogu, kad šilumos siurblį galima valdyti ir reguliuoti nuotoliniu būdu, tai pravartu, kai patalpose nėra nuolat gyvenama ar šeimininkai laikinai išvykę.

Siurblio vidinis blokas pasižymi ne tik patraukliu akiai atnaujintu dizainu, bet ir labai tyliu veikimu. Ir tai dar ne visi novatoriško įrenginio privalumai. Pirkti šilumos siurbliai oras-oras Daikin – puikus sprendimas, nes prietaisas geba dirbti net keliais režimais. Daikin įrenginys vėsina, šildo, vėdina, o iškilus būtinybei, sausina patalpų orą. Prietaisas itin tiksliai palaiko pageidaujamą užprogramuotą patalpų oro temperatūrą. 

Vartotojų patogumui prietaisuose integruotas įvairios funkcijos, pavyzdžiui, energijos taupymo režimas, Auto Restart funkcija, įdiegta 24 valandų siurblio valdymo programavimo galimybė, prietaisui valdyti pridedamas patogus ir modernus valdymo pultas.

Šiluminio siurblio Daikin oras-oras kaina ir kur įrenginį galima įsigyti Lietuvoje

Ekonominiu požiūriu įrenginiai, kurių veikimas pagrįstas atsinaujinančios energijos naudojimu, yra saugūs, neteršia aplinkos ir labai ekonomiški. Šilumos siurbliai oras-oras kainos sąlyginai nėra žemos, bet išlaidos atsiperka su kaupu. Pinigai išleisti įrangai ir jos montavimui atsiperka per kelerius metus. Be to, šilumos siurblys generuoja šilumą net ir tada, kai lauko temperatūra nukrenta gerokai žemiau 0. Pagamintos šilumos vertė ženkliai didesnė nei gavybai sunaudotos elektros energijos kaina. Gamintojas garantuoja, kad Daikin prekiniu ženklu pažymėti produktai yra saugūs ir patikimi. Tad savaime peršasi išvada, kad šildymo sistemą, kurioje sumontuotas  šios kompanijos šilumos siurblys, galima vertinti kaip sėkmingą investiciją į komfortabilų namų mikroklimatą.

Patikimi ir ekonomiški Daikin produktai įsilies į Jūsų namų ar biuro interjerą. Susipažinti su šiluminio siurblio oras-oras Daikin kaina ir techninėmis charakteristikomis galima internetinėje arba fizinėje Tvarus Katilas parduotuvėse. Jei manote, kad pateiktos informacijos per maža, mielai kviečiame susisiekti nurodytais kontaktais ir geranoriškai nusiteikę konsultantai pasistengs atsakyti į visus jus dominančius klausimus. Mes pasiryžę dirbti taip, kad kiekvienas pirkėjas liktų patenkintas.

 
cookie Slapukų sutikimas