Left Banner

Left Banner

Šilumos siurbliai oras-vanduo

Pirkti Silumos Siurbliai Oras Vanduo

Kuo ypatingi šilumos siurbliai oras vanduo

Šilumos siurbliai oras vanduo šiandien tampa vis dažnesniu pasirinkimu. Naudojant tokią šildymo ir kondicionavimo sistemą, energijos šaltiniu tampa iš lauko paimtas oras, kuris yra perduodamas įrenginiui ir paverčiamas šilumine energija. Šiuolaikiniai šilumos siurbliai suteikia galimybę ne tik efektyviai šildyti, bet taip pat ir vėsinti patalpas, o jos pritaikymo galimybių yra tikrai nemažai: šilumos siurbliai yra naudojami vandens šildymui, šilumos energijos perdavimui radiatoriams, šildomoms grindims, ir t.t.

Šilumos siurblių oras vanduo veikimo principas

Oras vanduo šilumos siurbliai paima iš lauko oro šilumą, ir ją perduoda vidiniam siurblio blokui. Šių įrenginių veikimo principas yra panašus į šaldytuvo, kuris būdamas šiltos patalpos viduje, geba palaikyti žemą temperatūrą. Šilumos siurblių veikimo principas – oro paimamo iš lauko aušinamas. Šio proceso metu yra išsiskyrusi šiluma  panaudojama patalpų ir vandens šildymui. Šiltuoju metų laiku šilumos siurblys oras vanduo gali būti naudojamas patalpų vėsinimui, todėl vartotojams netenka rūpintis atskiru kondicionieriaus ir šildymo sistemos įrengimu.

Šiek tiek faktų apie šilumos siurblius

Šilumos siurbliai oras vanduo tausoja elektros energiją: moderniausi šilumos siurbliai geba pagaminti net 5 kartus daugiau šilumos energijos nei kiti populiariausi buityje naudojami šildymo įrenginiai. Siekiant užtikrinti dar didesnį šilumos siurblio efektyvumą, pravartu pasirūpinti pakankama šilumos izoliacija – apšiltinti pastato sienas, užtikrinti, kad langai, durys ir stogas būtų pakankamai sandarūs, ir t.t. Įprasta manyti, kad šilumos siurbliai oras vanduo veikia pernelyg triukšmingai, tačiau taip nėra. Šiuolaikinė šildymo sistema oras vanduo veikia ne garsiau nei moderniausias šaldytuvas, todėl baimintis dėl pernelyg didelio triukšmo lygio tikrai nereikėtų.

Ar sudėtinga šilumos siurblių priežiūra?

Pirmiausia visada svarbu parinkti tinkamą šilumos siurblio vietą. Pasirūpinkite, kad šalia šio įrenginio nebūtų augalų, o jo montavimą patikėkite tik specialistams. Siekiant, kad šilumos siurblys oras vanduo veiktų nepriekaištingai, kas metus rekomenduojama atlikti techninį aptarnavimą, reguliariai patikrinti šildymo sistemos slėgį, išvalyti garintuvą bei groteles. Savarankiška šilumos siurblių priežiūra gali atrodyti gana sudėtinga, tad tą geriausia patikėti patyrusiems specialistams.

Kaip išsirinkti geriausią šilumos siurblį?

Vienareikšmiškai pasakyti, koks yra geriausias šilumos siurblys oras vanduo, paprasčiausiai neįmanoma:

 • renkantis tokią šildymo sistemą svarbu atsižvelgti į tai, kokias funkcijas ji atlieka (tik šildo patalpas, ar taip pat gali ir vėsinti orą)

 • kokia yra numatyta darbinės temperatūros amplitudė;

 • koks yra siurblio triukšmo lygis, ir t.t

Pvz. Gree šilumos siurbliai yra puikiai pritaikyti mūsų šalies klimato sąlygoms: jie puikiai veikia esant nuo -22 °C iki +35 °C temperatūrai, šio gamintojo siurbliai gali būti valdomi nuotoliniu būdu, o Electrolux šilumos siurbliai itin vertinami dėl jų ilgaamžiškumo, patogaus naudojimo bei lengvo valdymo.

Oras vanduo šilumos siurbliai: kaina

Šiandien šilumos siurblių įsigijimą siūlo gana nemažai gamintojų, kurių nustatyti įkainiai gali labai skirtis. Renkantis tinkamiausią šilumos siurblį dėmesys neretai krypsta ne tik į svarbiausius šildymo sistemų parametrus, bet taip pat ir į nustatytus įkainius, tad tuomet, jei nuspręsite šią sistemą įsigyti internetu, negaišdami daug laiko, turėsite galimybę palyginti nustatytus įkainius. Jei jus domina geriausia kaina parduodami šilumos siurbliai, akcija tikrai leis šios produkcijos įsigyti dar pigiau. Taigi, pasistenkite nepraleisti ypatingų pasiūlymų, kurių mūsų parduotuvėje rasite tikrai nemažai. Nors šiandien šildymo įrangą galime rinktis iš gausios pasiūlos, tačiau tuomet, kai nusprendžiama pirkti, šilumos siurbliai oras vanduo tai nekelia nuostabos ir tampa vis dažnesniu vartotojų pasirinkimu.

 • Inventor
 • Gree

  Gree šilumos siurbliai oras vanduo pavers Jūsų namus komfortiška ir patikima šilumos oaze

  Gyvenant mūsų šalies klimato sąlygomis labai svarbu žvarbiais rudens, žiemos vakarais grįžti į šilumos oaze savo namuose. Tam reikia tinkamos šildymo sistemos, kuri būtų moderni, kuo labiau automatizuota ir už prieinamą kainą. Gree oras vanduo gali būti neblogas pasirinkimas daugelio lietuvių namuose. Juos gaminanti įmonė Gree Electric Appliances kuria savo įrenginius jau nuo 1991 metų ir sukaupė nemažai patirties šildymo srityje. Bet daugelis ko gero užduotų tokį klausimą - kodėl Gree šilumos siurbliai ir kas tai per Sistema, kuo ji tokia ypatinga. Aptarkime tai detaliau.

  Šilumos siurbliai Gree veikimo principas

  Įsivaizduokite namuose kondicionierių, kuris pūstų šiltą orą. Tai yra tarsi kondicionierius, tiesiog veikiantis atvirkštine tvarka. Štai kas yra Gree šilumos siurbliai. Jie žiemą perduoda šilumą iš lauko oro į Jūsų namus bei paruošia karštą vandenį. Vasarą jis gali veikti net kaip kondicionierius, vėsinti Jūsų patalpas. Pats įrenginys - jo lauko modulis dažniausiai statomas lauke, prie pastato. O vidaus modulis talpinamas viduje, kitoje sienos pusėje nei lauko modulis. Pats veiklos efektyvumas priklauso nuo temperatūros lauke.

  Gree oras vanduo privalumai ir trūkumai

  Mūsų šalyje sparčiai išpopuliarėjo šilumos siurbliai oras vanduo ir tam yra svari priežastis. Žmonėms nebereikia skaldyti, nešioti, deginti malkų, nebereikia pastoviai kūrenti kas kelias valandas. Galima ramiai palikti namus net kelioms dienoms, o ne valandoms. Tokie siurbliai naudojami oro patalpose šildymui ir karšto vandens tiekimui. Šilumos siurblys oras vanduo Gree yra puikus sprendimas dėl jo patogaus valdymo. Pats įrenginys nėra toks brangus ir lengvai sumontuojamas specialistų. Galima net nusipirkti įrenginį su alerginiu filtru, jonizatoriumi - tai suteiks Jūsų namams papildomą gaivumą ir švarą. 

  Oras vanduo katilų privalumai:

  ·         Nesudėtingas integravimas į bet kokią namuose jau esančią šildymo arba karšto vandens paruošimo sistemą;

  ·         Pati sistema yra ekologiška, sauganti aplinką ir Jūsų sveikatą. Būsite tikri, jog Jūs ir Jums brangūs žmonės gyvenate sveikoje aplinkoje;

  ·         Nereikalauja nuolatinės priežiūros, galėsite ramia širdimi išvykti iš namų kelioms dienoms.

  ·         Žemesnė kaina, nei kitų įrenginių lyginant kokybę ir patogumą;

  ·         Gai būti jungiamas ir maitinamas prietaisų, gaminančių elektros energiją naudojant vėjo arba saulės atsinaujinančią energiją:

  ·         Ilgas įrenginio tarnavimo laikas;

  ·         Reikalingas techninis aptarnavimas tik kartą per metus;

  ·         Nereikia sandėliuoti kuro.

  Oras vanduo katilų trūkumai:

  ·         Tenka įrengti didesnius radiatorius dėl žemų temperatūrų;

  ·         Norint geresnio efekto reiktų įrengti grindinį šildymą;

  ·         Norint efektyvaus veikimo, reikėtų pasirūpinti, kad pastatas būtų gerai izoliuotas ir efektyvus;

  ·         Deja, bet lauko modulis yra triukšmingas;

  ·         Stipriai atšalus orams efektyvumas krenta atsižvelgiant į lauko temperatūrą.

  Profesionalūs pagalbininkai, padedantys išsirinkti patikimiausią šildymo įrangą

  Jei nusprendėte pasirinkti šią įrangą - Gree šilumos siurbliai oras vanduo - nepamirškite vis dėlto pasikonsultuoti su šios srities profesionalais. Kurie visada pagelbės ir patars. Tokiais kaip tvaruskatilas komanda, su kuria galite visada susisiekti. Kas kitas, jei ne tos srities specialistai pagelbės išsirinkti įrenginį labiausiai atitinkantį Jūsų poreikius, bei atsižvelgti į Jūsų pastato ypatybes. Pažvelkite kokia daugybė įrenginių, o norisi pačio kokybiškiausio, už geriausią kainą, taip pat, kad būtų teisingai sumontuotas, bei tarnautų labai ilgai. O kur dar būtinas komfortas. Todėl viską gerai apsvarstykite, peržiūrėkite siūlomus produktus ir užsukite į parduotuvę arba susiekite interaktyviai arba telefonu. Visada esate laukiami.
 • Baxi

  Baxi oras-vanduo - tai nebrangūs šiuolaikiški ir ekologiški šilumos siurbliai!

 • Atlantic

  Šilumos siurbliai Atlantic europietiška kokybė Jūsų namų šilumai ir jaukumui

  Vienas iš Atlantic firmos privalumų yra tas, jog tai gamintojas iš garsiosios Prancūzijos. Jie yra šildymo sistemų ekspertai - garsieji  kokybiški šilumos siurbliai oras vanduo Atlantic. Įmonė buvo įkurta net 1968 metais, todėl per daugelį metų Atlantic šilumos siurbliai buvo nuolat tobulinami pritaikant naujausias technologijas. Įmonė kuria aukščiausios kokybės dizainą, naujoves ir pačias pažangiausias šių dienų technologijas. Jų moto, kuris manome turėtų sutapti su Jūsų įsivaizduojama sistema yra:

  • Kokybė;

  • Dinamiškumas;

  • Naujovės;

  • Išskirtinis dizainas;

  • Komfortas;

  • Modernumas;

  • Elegancija;

  • Efektyvumas;

  • Patikimumas ir t.t.

  Ar nepajautėte, kad bent jau keletas apibūdinimų tiktų Jūsų namams. Verta aptarti detaliau, kuo iš kitų sistemų išsiskiria oras - vanduo sistemos.

   Atlantic oras vanduo veikimo principas ir privalumai

  Oras vanduo Atlantic siurbliai dažniausiai naudojami, kuomet nėra galimybės šildytis gamtinėmis ar suskystintomis dujomis. Pats veikimo efektyvumas priklauso nuo lauko oro temperatūros - jei lauke šalta, tenka sunaudoti daugiau energijos, o jei lauke šilta, tuomet sutaupoma. Atlantic šilumos siurbliai naudojami ne tik patalpų apšildymui ir karšto vandens ruošimui, bet tinkami ir patalpų vėdinimui, net baseinų šildymui. 

  Verta paminėti šių sistemų privalumus:

  • Ekologiškumas - gamta teršiama minimaliai;

  • Galima net pasinaudoti vėjo ir saulės energija, atsisakant elektros;

  • Puikiai veikia prie -20 °C;

  • Veiksmingai paruošiamas karštas vanduo;

  • Vienas iš ekonomiškiausių šildymo būdų;

  • Ilgas tarnavimas - apie 20 metų;

  • Greitai montuojami;

  • Priežiūra minimali. Užtenka atlikti techninį aptarnavimą kartą per metus;

  • Puikiai pasitarnauja ir vasaros metu - šildant arba vėsinant patalpas;

  • Nereikalingas kuro sandėliavimas, nes kuro tiesiog nebereikia;

  • Sutaupoma vasarą kaitinant karštą vandenį.

  Verta paminėti ir šių šilumos siurblių trūkumus, nes šiuolaikiniame pasaulyje nėra idealių įrenginių:

  • Pastate tenka įrengti didesnius radiatorius;

  • Didžiausias efektyvumas jaučiamas naudojant grindinį šildymą;

  • Būtina gera pastato izoliacija;

  • Lauko modulio veikimas gali būti triukšmingas;

  • Žiemos metu, stipriai nukritus oro temperatūrai mažėja siurblio veiklos efektyvumas.

  Atlantic oras vanduo Alfea siurbliai

  Šilumos siurbliai oras vanduo Atlantic siūlomi Alfea modelio siurbliai kuriuos sudaro lauko įrenginys, sujungtas šaldymo jungtimi su vidiniu moduliu. Iš lauko gaunamas oras yra tiekiamas per šią jungtį patalpų ir vandens šildymui. Pats įrenginys yra lengvai pritaikomas, naujoviškas ir ekologiškas. Galite peržiūrėti šiuo metu rinkoje siūlomus šilumos siurblių modelius:

  Tai tik keletas variantų iš gausybės siūlomų būtent šio modelio įrenginių, Platesnę informaciją galite rasti čia

  Pagalba renkantis patikimą, ilgaamžį įrenginį

  Jei nusprendėte savo namuose įsirengti šilumos siurblį, sveikiname. Jūs pasirinkote komfortą. Galėsite pamiršti vargus su kuru, bus mažesnė gaisro tikimybė Jūsų namuose. Nereiks rūpintis šildymo sistemos darbu ir aptarnavimu, nes viskas vyksta automatiniu režimu. 

  Norint išsirinkti tinkamą įrenginį verta kreiptis į šios srities profesionalus, kurie ne tik padės išsirinkti siurblį labiausiai atitinkantį Jūsų norus, namo išplanavimą, bet padės išspręsti transportavimo ir montavimo, pasirinktoje vietoje, klausimus. Siurblių montavimą reikėtų patikėti profesionalams, taip būsite garantuoti, jog viskas veiks tiksliai. Tvarus katilas komanda visada pasiruošusi Jums pagelbėti bei patarti iškilus klausimams. Kreipkitės Jums patogiausiu būdu pas tvaruskatilas specialistus ir Jau greitai galėsite džiaugtis šiltais namais.

 • Panasonic

  Panasonic šilumos siurbliai vertinantiems komfortą ir siekiantiems tobulumo

  Statantiems, pasistačiusiems ar dar tik svajojantiems apie savus namus visada vienas iš svarbiausių kriterijų yra šiluma, ypač dėl mūsų nenuspėjamų orų.Taip pat tikėdamiesi, kad dar galėsime žiemą pasidžiaugti sniegu ir pajausti tikrą šaltuką. Šilumos siurbliai Panasonic gali labai pagelbėti šiuo atveju. Viena iš priežasčių - gamintojas yra daugeliui mums gerai žinomas ir patikimas. Panasonic oras vanduo sistemos gali padėti sutaupyti Jūsų lėšas, laiką, bei sukurti jau seniai lauktą komfortą. Susipažinkime arčiau su šilumos siurbliais, jų privalumais ir trūkumais.

  Šilumos siurbliai oras vanduo Panasonic - tai namų šilumos šerdis

  Aiškinantis, kas yra šilumos siurbliai, pirma turime pagalvoti kur namuose naudojama šiluma - dažniausiai tai vanduo, kaip neatsiejamas mūsų komforto šaltinis, bei patalpų šildymas - suteikiantis mums šilumą net žvarbiausią dieną. Todėl kalbame apie visą Panasonic oras vanduo sistemą. Ši sistema naudoja atsinaujinantį energijos šaltinį – aplinkos orą. 

  Šilumos siurblio privalumai

  Pirmas ir svarbiausias veiksnys, kodėl daugelis iš mūsų renkasi oras vanduo Panasonic - nes sistema veikia automatiškai, tuo pačiu taupydama elektros energiją bei Jūsų pinigus.

  Šilumos siurblio oras vanduo privalumai:

  • Galėsite lengvai integruoti į jau esamą ar planuojamą šildymo sistemą;

  • Vasaros metu dirba vėsinimo režimu, nereikia atskiro kondicionieriaus, taip sutaupomos lėšos;

  • Lengva pajungti prie šildymo sistemos;

  • Įranga labia ekonomiška, taip sutaupomos Jūsų išlaidos šildymui;

  • Ši šildymo sistema yra ekologiška;

  • Katilinė liks švari, be jokių dulkių, pelenų ir t.t.;

  • Jums neprireiks statyti kamino, nereikės sandėliuoti kuro;

  • Suteikiama galimybė palikti namus be priežiūros ilgesnį laikotarpį;

  • Įrengtas automatinis paleidimas, suteikta galimybė sustabdyti, atitirpinti išorinį siurblio bloką;

  • Įrenginys veiks nepriklausomai nuo oro sąlygų.

  Panasonic šilumos siurbliai oras vanduo kaina, kuri atitinka kokybę

  Kiekvienas kokybiškas produktas, gamintojo būna atitinkamai įvertintas. Tačiau, prieš aptardami įvairių gamintojų kainas apsvarstykime, ar verta pirkti gaminį vien dėl kainos, ar dėl to, jog jo gamintojas turi ilgametę patirtį technikos gamyboje ir gali pasiūlyti kokybiškus produktus. Mūsų aptariamų siurblių gamintojas yra gerai žinomas elektros įrangos gamintojas iš Japonijos tai Panasonic kompanija. Pažvelkite koks platus ir įvairiapusis jų pagamintų oras vanduo Panasonic šilumos siurblių asortimentas. Siūlomas tikrai didelis pasirinkimas, verta paminėti kelis iš jų siūlomų produktų:

  • AIR-TO-WATER HEAT PUMP PANASONIC AQUAREA ALL-IN-ONE 3KW, 5KW, 7KW, 9KW, 12KW, 16KW

  • AIR-TO-WATER HEAT PUMP PANASONIC AQUAREA MONO-BLOCK 5KW.

  Tai tik keletas iš siūlomų Panasonic oras vanduo produktų. Kad nepasimestumėte tokioje gausybėje pabandysime Jums paaiškinti sistemos veikimo principus.

  Šilumos siurblio oras - vanduo veikimo principas

  Kaip supratote, šilumos veikimo principas grindžiamas tuo, kad šiluma perduodama iš vienos aplinkos į kitą, kompresoriaus ir šaldymo grandinės pagalba. Šiluma yra perduodama iš aplinkos oro į vandenį. 

  Bloko viduje esantis ventiliatorius siurbia aplinkos orą, praeinantį pro garintuvą. Jame esantis freonas, sugeria šilumą iš aplinkos oro. Tuomet dujinės būsenos freonas suspaudžiamas ir tampa skysčiu, o tai padidina šaltnešio temperatūrą. Freonas perneša šilumą iš kondencatorių ir atiduoda šilumą talpykloje esančiam vandeniui.Tada šaltnešis atvėsta ir pereina plėtimosi vožtuvą ir vėl virsta dujomis. Po šio veiksmo viskas prasideda iš naujo.

  Panasonic šilumos siurbliai iš patikimų tiekėjų, už kainą atitinkančią kokybę

  Jei jau apsisprendėte pirkti tokios rūšies šilumos siurblį, tada turėtumėte pasirinkti profesionalų meistrą ir patikimus pardavėjus. Turėkite omenyje, jog šilumos siurblių montavimas yra reglamentuotas ir tokį darbą gali atlikti tik atestuoti specialistai. Tvarus katilas Jums tikrai pagelbės visais iškilusiais klausimais. Susisiekite ir mes visada padėsime.

 • Electrolux

  Kuo ypatingi šilumos siurbliai oras vanduo Electrolux

  Oras-vanduo šilumos siurblys – vienas efektyviausių ir ekonomiškiausių įrenginių, skirtų namų šildymui. Šiuolaikiniai šilumos siurbliai turi ir karšto vandens ruošimo, ir patalpų vėsinimo sistemas, todėl šis įrenginys yra pritaikomas visais metų laikais. Šilumos siurbliams vis labiau populiarėjant, prekyboje galima rasti tikrai nemažą tokios produkcijos pasirinkimą, tačiau tenka pastebėti, kad bene didžiausio susidomėjimo sulaukia šilumos siurbliai oras vanduo Elektrolux. Tai – prieš šimtmetį įkurta kompanija, kuri kasmet parduoda apie 400 milijonų produktų ir yra puikiai žinoma net 150 pasaulio šalių.

  Electrolux šilumos siurblių oras-vanduo užtikrinamas ilgaamžiškumas

  Electrolux – tai puikiai žinomas buitinės technikos gamintojas, kuris per ilgus gyvavimo metus spėjo užsitarnauti daugybės vartotojų pasitikėjimą. Šio gamintojo produkcija pasižymi itin aukšta kokybe ir ilgaamžiškumu, todėl galite net neabejoti, kad oras vanduo šilumos siurbliai Electrolux tarnaus metų metus. Įprasta manyti, kad patikimų ir ilgaamžių įrenginių kaina yra labai aukšta, tačiau tai nėra tiesa: jei jus domina Electrolux šilumos siurbliai oras vanduo, kaina tikrai nebus pernelyg aukšta. Nustatyti įkainiai įprastai priklauso nuo įrenginio parametrų, todėl įvertinkite, kurie parametrai Jums yra patys svarbiausi, ir tuomet galėsite priimti palankiausią sprendimą.

  Galimybė taupyti elektros energiją

  Nors kartais manoma, kad šilumos siurbliai sunaudoja didelį elektros energijos kiekį, tačiau tai nėra tiesa. Electrolux šilumos siurbliai oras vanduo pagamina iki 4,45 kW šilumos energijos kiekvienam suvartotam elektros kW, tad dėl to nerimauti tikrai nereikėtų. Naudojant šį įrenginį elektros energija yra naudojama tik šilumos perdavimui, todėl tai yra tikrai puikus būdas taupyti elektros energiją. Maža to, šilumos siurblių naudojimas yra visiškai nekenksmingas aplinkai, tad toks sprendimas yra tinkamas kiekvienam, kuris siekia kiek įmanoma labiau prisidėti prie aplinkos tausojimo.

  Universalus ir patogus įrenginys

  Šilumos siurbliai oras vanduo Electrolux yra universalūs:

  • tuo pat metu jie gali tiekti šilumą radiatoriniam ir grindiniam šildymui;

  • tiekti karštą vandenį bei dirbti kondicionavimo režimu.

  Visa tai gali gerokai palengvinti kasdienybę. Tad tuomet, jei ieškoma ne tik efektyvaus, bet ir funkcionalaus įrenginio, šilumos siurblys oras vanduo tikrai gali būti puikiu pasirinkimu. Šilumos siurblys suteikia galimybę nustatyti ir palaikyti nustatytus parametrus pagal individualius poreikius, tad šis sprendimas tikrai gali būti vienas geriausių.

  Tyliai veikiantys įrenginiai

  Svarstantys įsirengti šilumos siurblį gana dažnai kelia klausimą, ar tokia įranga nebus pernelyg triukšminga. Tikrai nėra jokio reikalo nerimauti, nes Electrolux šilumos siurbliai oras vanduo veikia tikrai labai tyliai: garso lygis išorėje gali siekti maždaug 57 dB, o viduje – vos 31 dB. Palyginimui: šiuolaikiniai šaldytuvai skleidžia maždaug 40 dB triukšmą, todėl šilumos siurbliai tikrai netrikdys jūsų poilsio.

  Nesudėtingas šilumos siurblių montavimas

  Iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad šilumos siurblių montavimas – labai ilgas ir sudėtingas procesas, tačiau tai nėra tiesa. Montuojant šilumos siurblį lauke yra statomas monoblokas, kuris jungiamas į trifazį elektros tinklą bei sujungiamas su šildymo sistemos elementais bei valdymo bloku. Šiuolaikiniai gamintojai rūpinasi, kad šių įrenginių montavimas būtų kiek įmanoma paprastesnis, todėl tai tikrai nepareikalaus didelių laiko sąnaudų.

  Pirkite ir sutaupykite

  Pigūs Electrolux šilumos siurbliai oras vanduo kokybe nenusileidžia brangiau kainuojantiems įrenginiams, todėl tikrai rasite jums labiausiai tinkantį sprendimą. Mūsų parduotuvėje Tvaruskatilas.lt ši produkcija yra siūloma tikrai palankiomis kainomis, todėl galėsite išsirinkti tokį įrenginį, kuris geriausiai atitiktų jūsų finansines galimybes. Jei renkantis šilumos siurblį iškiltų tam tikrų klausimų ar neaiškumų, tiesiog susisiekite su mumis, ir mes padėsime išsirinkti tinkamiausią šildymo įrenginį. • Daikin

  Daikin šilumos siurbliai  - svarbiausia informacija pirkėjams

  Daikin – tai 1924 metais įkurta kompanija, kuri pirmauja šildymo bei oro kondicionavimo įrangos gamyboje. Daikin šilumos siurbliai yra vienas populiariausių pasirinkimų, kuomet siekiama įsirengti kokybišką ir funkcionalią patalpų šildymo ir vėdinimo sistemą. Šio gamintojo produkcija neretai yra pasirenkama tuomet, kai siekiama įsirengti naują ar renovuoti seną šildymo įrangą. Šilumos siurbliai Daikin yra efektyvūs ir ilgaamžiai, todėl ši produkcija pranoksta net ir pačių išrankiausių klientų lūkesčius.

  Didelis Daikin šilumos siurblių pasirinkimas

  Prekyboje yra siūlomas pakankamai platus Daikin šilumos siurblių asortimentas. Vartotojai turi galimybę įsigyti aukštos arba žemos temperatūros siurblius:

  • aukštos temperatūros šilumos siurbliai gali būti montuojami prie jau įrengtų šildymo įrenginių (prie šildymo vamzdynų ir radiatorių) nekeičiant visos šildymo sistemos;

  • žemos temperatūros šilumos siurbliai yra montuojami su žemos temperatūros radiatoriais, kuriems nereikia aukštos temperatūros cirkuliuojančio vandens, visiškai pakanka 45 °C vandens, tiekiamo šilumos siurbliu arba su grindinio šildymo sistema.

  Funkcionali šildymo sistema

  Šilumos siurbliai oras vanduo Daikin yra pritaikyti mūsų šalies klimatui, todėl ši įranga gali būti naudojama visais metų laikais. Šio gamintojo šilumos siurbliai naudoja atsinaujinančią energiją: net 75 procentai energijos yra gaunama iš oro, ir tik 25 proc. – iš elektros energijos. Jei siekiate namuose įsirengti tikrai efektyvią ir ekonomišką sistemą, Daikin šilumos siurblys bus geriausias pasirinkimas.

  Aplinkos tausojimas

  Šiandien rūpinimasis ekologija tapo kaip niekada aktualus, todėl tenka pasvarstyti apie tai, kaip būtų galima taupyti resursus ir užtikrinti, kad įtaka aplinkai būtų kiek įmanoma mažesnė. Daikin oras vanduo šilumos siurbliai gali padėti tą užtikrinti: ši įranga naudoja atsinaujinančius išteklius ir nėra kenksminga ekosistemai, todėl jei rūpinimasis ekologija jums yra vienas svarbiausių kriterijų, šilumos siurblio įrengimas tikrai padės įgyvendinti numatytus tikslus. Daikin didelį dėmesį skiria rūpinimuisi ekologija: šiam gamintojui svarbu ir tai, kad įrenginio dalys būtų paprasčiau perdirbamos.  

  Nesudėtingas įrangos montavimas

  Daikin rūpinasi, kad įrangos naudojimas būtų kiek įmanoma paprastesnis, tuo pačiu, kad ir montavimas nepareikalautų pernelyg daug laiko ir pastangų. Daikin šilumos siurblių sistemų montavimas tikrai netaps neįveikiama užduotimi. Šios įrangos naudojimas yra labai paprastas ir patogus, vartotojai turi galimybę išsaugoti nustatytus parametrus ir džiaugtis sklandžiu šilumos siurblio darbu.

  Moderni ir ilgaamžė įranga

  Daikin šilumos siurbliai yra modernūs ir atitinkantys visus šiuolaikinio vartotojo poreikius. Dėmesys skiriamas ne vien tik gaminių funkcionalumui, bet taip pat ir jų dizainui, todėl vartotojai gali džiaugtis dar moderniau atrodančiais namais. Džiugina ir tai, kad šilumos siurbliai oras vanduo Daikin yra ilgaamžiai – šiems įrenginiams yra teikiama garantija,  todėl vartotojai gali būti ramūs, kad šildymo ir patalpų vėsinimo sistema galės naudotis metų metus.

  Tyliai veikianti sistema

  Daikin šilumos siurbliai oras vanduo veikia labai tyliai – vidinio bloko triukšmo lygis nesiekia nei 30 decibelų (šiuolaikinių šaldytuvų skleidžiamo triukšmo lygis yra maždaug 40 dB). Nors planuojantys įsirengti šilumos siurblius kartais baiminasi, kad tokia sistema bus pernelyg triukšminga, tačiau nėra jokio pagrindo nerimauti: Daikin šilumos siurblys veikia pakankamai tyliai, kad to galima nė nepastebėti.

  Daikin šilumos siurbliai oras vanduo: kaina

  Daikin šilumos siurblių kaina tikrai labai palanki ir prieinama daugeliui vartotojų. Vienareikšmiškai galima teigti - tai yra energijos ir pinigų taupymas. Mūsų svetainėje Daikin šilumos siurblių rasite įvairiomis kainomis ir galėsite įvertinti, kuris modelis geriausiai atitinka jūsų poreikius. Tuomet beliks priimti vieną ar kitą sprendimą.
 • Grant

  Grant šildymo įranga - tai patikimumas, kokybė ir vertinga investicija.

  Kurdama ir projektuodama naujus
  produktus įmonė naudoja tik aukčiausios kokybės mežiagas, nuolatos diegia naujas technologijas, kurių dėka 
  Grant prekės ženklas gerai žinomas Europoje, ir už jos ribų. Grant šilumos siurbliai oras-vanduo atitinka visus 
  laikmečio reikalavimus - yra efektyvūs, ilgaamžiai, ekologiški ir nereikalaujantys išskirtinės priežiūros. Vienas
  iš pagrindinių įmonės tikslų - atsakomybė prieš mus supančią aplinką ir efektyvesnis atsinaujinančių energijos
  išteklių panaudojimas šildymo sistemose.
 • Wolf

  Wolf - tai įmonė dirbanti Jums ir Jūsų vaikams!

  Wolf šilumos siurbliai oras-vanduo sukurs aplinką, kurioje jausitės komfortabiliai bet kuriuo metų laiku. Dėka Wolf  oras-vanduo siurblių  žiemą Jūsų namai bus šilti, o vasarą - galėsite mėgautis vėsa ir niekad nepritrūksite šilto vandens. Kompanijos kuriamuose produktuose panaudoti naujausi inžineriniai sprendimai, kurių dėka turime modernią, labai efektyvią ir ilgaamžę šildymo įrangą.
  Wolf - prekės ženklas garantuoja kokybę ir ekologiškumą!

Aktyvūs filtrai